Víme, že vás reklamy otravují, můžete nezávislou žurnalistiku podpořit i jinak, například prostřednictvím systému Darujeme.cz.
,

Psí týden: Plzeňské tajnosti, pomsta prostějovské radnice a finále seriálu o Babišově byznysu

Dobře utajený byznys nového plzeňského hejtmana, podivná organizační změna kolem prostějovského kina nebo poslední díl velké analýzy mapující byznys Andreje Babiše. Tři ukázky z vlastních témat, které HlídacíPes.org v končícím týdnu přinesl. A bylo toho jako obvykle mnohem víc.

A ještě telegraficky z dalších témat:

Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

1 komentář

  1. sasek napsal:

    Kdyby Andrej Babiš nezaložil hnutí ANO, které vzniklo na protest proti stojatým vodám z dob oposmlouvy, vládli by této zemi Kalousek s Nagyovou a jejich loutkovodiči-šedé eminence v pozadí. Takhle aspoň víme s kým máme tu čest a kdo nese za další směřování země odpovědnost. Zatím si vede znamenitě, ke vzteku teflonového Bohouše a Petra s Mirkem. Nevím sice, jak se situace bude vyvíjet dál, ale jedno vím určitě: Dokud bude u vesla Andrej Babiš, nevrátí se lidé jako Bém, Rittig, Dvořák nebo Janoušek. A časem dojde i na Hulínského, Březinu, Pocheho nebo např. Valentu.
    Babišovi netřeba závidět, ten opravdu dře jako kůň a ještě mu hážou pod kopyta hřebíky 😉

Přidávání komentářů není povoleno