Olomoucký psí týden – lektor vyučuje sám sebe, jesenický Hard a budoucnost doněckého konzulátu

Napsal/a Ladislav Matoušek 24. prosince 2017
FacebookTwitterPocketE-mail

Psí přehled toho nejdůležitějšího z uplynulého týdne si pro vás připravila regionální redakce HlídacíPes.org/Olomouc.

  • Komu svěřil Babiš zemědělství? Ministrem bude kritik protiruských sankcí a dotační přeborník – Jiří Milek, generální ředitel a předseda představenstva společnosti Úsovsko. Více se dozvíte na serveru HlídacíPes.org/olomouc.
  • Jaká je budoucnost jesenického Hardu? Jestli bývalí zaměstnanci dostanou výplaty za poslední měsíc se neví, ale o tom, jak přišli o práci si můžete přečíst na našem serveru. Reportáž ze shromáždění bývalých zaměstnanců, kteří ve středu požadovali na vedení odpovědi najdete zde.
  • V našem článku se dovíte více o osudu „doněckého konzulátu“ – rozhodne se v únoru v Olomouci. Letos v červnu rozhodl krajský soud o zrušení takzvaného doněckého konzulátu v Ostravě, ve skutečnosti pouze zapsaného spolku, který české ministerstvo zahraničí neuznává.
  • Neziskové léky by mohly změnit zdravotnictví – vědci z Olomouce objasnili protirakovinné účinky laciného antabusu. Mezinárodní tým vědců vedený odborníky z Olomouce popsal v laboratorních podmínkách protirakovinné účinky disulfiramu, běžně známého pod názvem antabus. Více v našem článku.
  • Redakce HlídacíhoPsa.org si pro vás připravila text, který se věnuje olomoucké univerzitě.  Střet zájmů na univerzitě v Olomouci – student vyučuje sám sebe. Předpisy tuhle situaci neznají. Olomoucká Univerzita Palackého má unikát – studenta, který je v některých svých zapsaných předmětech sám sobě i vyučujícím.
Pop-up mobil Mobile (207451)
SMR mobil článek Mobile (207411)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-2)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-3)
SMR mobil pouze text Mobile (207431)

Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.

Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Čtěte též

Skyscraper 2 Desktop (211796-4)