Víme, že vás reklamy otravují, můžete nezávislou žurnalistiku podpořit i jinak, například prostřednictvím systému Darujeme.cz.
Foter.com, zdroj

Česko v pasti průmyslu lží, okřídlený šíp letí k Petru Kellnerovi a Okamura k soudu

CO SI JINDE NEPŘEČTETE  ***  Vláda ANO už větrá v úřadech  ***  Když zpravodajci dělají zpravodajství  ***  Jak Agrofert nepřepral Der Spiegel –  50. týden na HlídacíPes.org.

STRACH O ČESKO: „Mám strach. Mám strach, že moje země ztratí svobodu a demokracii dřív, nežli si uvědomí, že byla napadena. Cítím bolest, že nedokážu vysvětlit lidem, které mám ráda, že se jejich hlav a srdcí zmocnil stejný duch nenávisti, jaký způsobil druhou světovou válku,“ píše ve své knize komunikační specialistka Alexandra Alvarová. Přečtěte si ukázku z její nové knihy Průmysl lží.

OKAMURA vs. „PODVODNÁ MÉDIA“: Tomio Okamura nerespektuje svobodu projevu. Čím dál tím více útočí na jednotlivé novináře i konkrétní média. Cíl jeho ataků je zřejmý – znedůvěryhodnit zdroje nepříjemných informací a zastrašit je. Naposledy Tomio Okamura označil server HlídacíPes.org za podvodný a napojený na finance George Sorose. Provozovatel serveru – Ústav nezávislé žurnalistiky – se rozhodl Okamuru zažalovat.

ANI BABIŠ NEZMŮŽE VŠE: Do ztracena vyšuměly dvě hlasitě ohlášené žaloby Andreje Babiše na zahraniční média. V uplynulých třech letech Babiš pohrozil soudem německému týdeníku Der Spiegel a americkému magazínu Foreign Policy. I když Agrofert tvrdí, že neměl se žalobami nic společného, HlídacíPes.org zjistil, že přinejmenším v případě prestižního německého časopisu si firma současného českého premiéra vylámala zuby.

ZPRAVODAJCI NEBO NOVINÁŘI?: Vysloužilý člen české vojenské rozvědky stojí za projektem soukromé zpravodajské agentury Exanpro. Ta se rychle propracovala mezi weby, jež pravidelně citují nejrůznější konspirační a tzv. alternativní média, prokremelské weby i nacionalistické strany v Česku. Hlavní garant webu Jiří Wagner je například i pravidelným hostem „alternativního“ Svobodného vysílače.

OKŘÍDLENÝ ŠÍP PRO PPF: Prodej plzeňské Škody Transportation je jedním z nejvýznamnějších obchodů tohoto roku. Do portfolia nejbohatšího Čecha Petra Kellnera se dostal nejen významný výrobce dopravních prostředků, ale i další strategické společnosti. Kromě toho se PPF touto transakcí stává také držitelem důležité ochranné známky na světoznámý znak Škody – okřídlený šíp.

ANO VĚTRÁ NA MINISTERSTVU: Chceme makat, není čas čekat, zda dostaneme důvěru. Slova premiéra Andreje Babiše ze středečního jmenování vlády si vzala k srdci ministryně práce a sociálních věcí Jaroslava Němcová. Její podřízení hned ve čtvrtek poznali, jak takový nový vítr v podání hnutí ANO vypadá. Na splnění úkolu dostali 25 minut a k tomu výhrůžku výpovědí.

Líbil se vám tento text?

Podpořte nás prostřednictvím Darujme nebo převodem pomocí QR kódu

Moc děkujeme za podporu!

QR kód
Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Podpořte novináře

1 komentář

 1. jan rich napsal:

  1)Paní Alvarová,Vaše starosti na naše hlavy.
  2)Okamura je svobodný občan jako novináři servru HlídacíPes.org.V nesmiřitelném slovním souboji vás může rozsoudit jen soud.Mnoho zdaru.
  3)Ani Babiš nezmůže vše.Ve svém nedávném příspěvku jsem argumentačně dokladoval,že údajná obvinění Der Spieglu a Foreign Polici jsou zmatečná a že firmě Agrofert zatím zůstane úplný chrup.
  4)Tož pana Jiřího Wagnera žalujte a neotravujte nás jím.
  5)Okřídlený šíp pro PPF.I toto jsme si v r.1989 vycinkali.Co teď chcete?Abychom to teď vycinkali zpátky?Ale to jste zaspali.To v r.1989 nám někdo měl otevírat oči.Např.Havel.Jako Neuměl se jen držel trůnu.
  6)ANO větrá na ministerstvu.Nový šéf úřadu zná podmínky MF.Proto si může dovolit radikálně stanovit pracovní podmínky pro dosavadní trubce.Jen tak dál.
  Dobrou noc.

Přidávání komentářů není povoleno