Víme, že vás reklamy otravují, můžete nezávislou žurnalistiku podpořit i jinak, například prostřednictvím systému Darujeme.cz.
Generální ředitel ČRo René Zavoral. Foto: František Vlček / MAFRA / Profimedia
,

„Zbabělec Zavoral, ovcím se neustupuje.“ Vlastenecká scéna si přála Obzinovou v rozhlase

Pokusem dosadit na post šéfky zpravodajství Českého rozhlasu kontroverzní Jitku Obzinovou utrpěl ředitel rozhlasu René Zavoral ztráty na všech frontách. Nešlo jen o reputační fiasko u seriózních médií a velké části odborné i laické veřejnosti. Odsouzení se dočkal i z druhé strany – z populistického tábora a z takzvané vlastenecké scény, jejíž sympatizanti v Radě ČRo ostřelovali zpravodajství veřejnoprávního rádia už v minulých měsících a letech.

„Chyba nebyla vyměnit posádku, chyba byl až tenhle ústupek,“ shrnul poslední dění v ČRo na svém streamu na YouTube moderátor a radní České televize Lubomír „Xaver“ Veselý. Ten z rozhlasu odešel po víc než dvou letech letos v létě poté, co ho Zavoralovo vedení opakovaně podrželo po kritice zvenčí, ať už kvůli urážkám novinářek nebo fotce s lídrem extremistické scény Tomášem Vandasem.

Navzdory tomu si však Veselý aktuálně s ředitelem ČRo příliš „netyká“: „René Zavoral je skrčkař a podrazník,“ řekl nedávno na svém streamu a naznačil, že ředitel lže o okolnostech Veselého odchodu i příchodu do ČRo. Veselý také Zavoralovi pohrozil, „že půjde s dalšími věcmi ven“.

Zde je třeba připomenout, že internetová televize XTV, jejíž je Veselý hlavní tváří, dává nadprůměrný prostor zástupcům tzv. vlasteneckých sil, kromě hnutí SPD je to třeba i Trikolóra a přidružené subjekty. Okamurovci si u XTV objednali i mediální školení.

Podle vkusu SPD

Právě na nedostatek hlasů SPD ve vysílání veřejnoprávního rozhlasu si v uplynulých měsících opakovaně stěžovali i někteří radní ČRo, zejména Josef Nerušil a Tomáš Kňourek. U Nerušila se kritika zpětně vysvětlila, když v létě oznámil kandidaturu do sněmovny právě za SPD. Kvůli tomu také na členství v radě rezignoval, ve volbách však neuspěl.


KAŽDÉ RÁNO TO NEJLEPŠÍ Z HLÍDACÍPES.ORG


Místopředseda Rady ČRo Tomáš Kňourek své názory – i kritiku vůči rozhlasu – dlouhodobě ventiluje především na serveru Parlamentní listy. Na radě se zastával třeba poslankyně SPD Karly Maříkové, které regionální studio ČRo vystřihlo z předvolební vizitky několik slov o tom, že jsou v Česku lidé údajně trestáni za vlastní názor.

Připomeňme, že hlavním bodem široké kritiky jmenování Jitky Obzinové do čela zpravodajství ČRo byla nahrávka, která ji během uprchlické krize usvědčila z manipulace příspěvků TV Prima o migrantech negativním směrem.

Právě na to, že ve vysílání rozhlasu (konkrétně ČRo Plus) „zaznívá strašně málo“ dalších „hlavních názorových proudů této společnosti“ jako třeba odmítání migrace, ale i euroskepticismus či cenzura na sociálních sítích, si letos na radě stěžoval zmíněný Tomáš Kňourek.

A právě v tomto duchu kritizují nejmenování Jitky Obzinové i další hlasy z vlastenecké scény. Vesměs v duchu připomínek dvacet let staré „televizní krize“ a kritiky, že si redaktoři Český rozhlas údajně „zprivatizovali“.

Zbabělec Zavoral, klidné spaní Obzinové

Pár příkladů za všechny. Michal Semín, místopředseda Akce D.O.S.T., nejdřív šéfa rozhlasu za jeho kontakty s alternativní mediální scénou opatrně pochválil: „Protože ředitel René Zavoral si tu a tam dovolí vykročit mimo rámec povolených názorů, musí být ochránci ‚nezávislosti‘ permanentně na stráži,“ aby však vzápětí dodal: „A Zavoral s Obzinovou? Kapitulovali. Spacáky tak mohou zůstat ve skříni a vše pojede ve starých kolejích. Liberální demokracii si přeci rozvracet nedáme!“

Petr Štěpánek, mediální garant hnutí Trikolóra, se přidal: „Nic dobrého jsme se z víkendového zpravodajství nedozvěděli o generálním řediteli Českého rozhlasu René Zavoralovi. Pouze to, že je to zbabělec neschopný a neochotný stát si za svými rozhodnutími. Ustupovat ovcím se nemá,“ napsal Štěpánek na Facebooku. Jitka Obzinová podle něj naopak může mít „klidné spaní“.

„Nemá se za co stydět, a už vůbec ne za svůj úctyhodný profesní životopis či za své šéfredaktorské působní ve zpravodajství televize Prima. Každý, kdo ví, jak to ve velkých mediálních domech chodí, respektive, jak to tam chodilo, dokud byl svět ještě v pořádku, chápe, že je naprosto normální, že redakce mívají svoji redakční politiku, že za ni odpovídají šéfové a že profesionální redakce není žádná ‚cochcárna‘.“

Nástup Obzinové hájil i zmiňovaný Josef Nerušil, bývalý radní a také exzaměstnanec rozhlasu. Zavoralův ústup zkritizoval: „Je škoda, že sotva generální ředitel Českého rozhlasu po letech sebral odvahu k potřebným změnám, tak vzal na nátlak mediální kavárny zpátečku.“

Obzinová by podle něj mohla být nepohodlná, protože by po zaměstnancích vyžadovala odpovídající pracovní výkon: „O tom, jaká je pracovní morálka v newsroomu Českého rozhlasu, si už také vrabci cvrlikají; kovidové homeoffice jasně ukázaly, že třetina redaktorů je na Vinohradské naprosto zbytečná,“ psal bez dalšího kontextu na Parlamentních listech Nerušil. Dnes je mimochodem asistentem poslance SPD Jiřího Kobzy a mužem pověřeným znovuobnovením pražské buňky Okamurovců rozpuštěné po volbách.

Konec smíru s dezinformátory?

Není tajemstvím, že právě SPD by Český rozhlas stejně jako veřejnoprávní televizi nejraději zestátnila, Tomio Okamura o tom mluví už roky a strana měla faktické podřízení obou médií státu i ve svém volebním programu. Garantem příslušných programových bodů byl právě Josef Nerušil.

Ostrá kritika z „vlasteneckého“ tábora je pro ředitele ČRo Zavorala nepříjemná. Do souladu s ním totiž investoval hodně energie, včetně vlastní reputace kvůli opakované účasti v Krameriových novinářských cenách spojených s dezinformační scénou. Mělo to pomoci i klidnému soužití ředitele s rozhlasovou radou zvolenou hlavně na půdorysu hlasovací koalice ANO-SPD-KSČM, a dlouho to i vycházelo.

Ústupkem ve věci nominace Jitky Obzinové však ředitel o tento pofidérní kredit u vlastenecké scény přišel.

Líbil se vám tento text?

Podpořte nás prostřednictvím Darujme nebo převodem pomocí QR kódu

Moc děkujeme za podporu!

QR kód
Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Podpořte novináře

49 komentářů

 1. Karel Šulc napsal:

  To, že pan Zavoral tzv.ustoupil je jen výraz půdu sebezáchovy, protože pochopil, že ten tlak stovek zaměstnanců a dalších vlivných osobností by neustál. Pochopil i možná, že to byla špatná volba nevhodného člověka. Pamatuji si ji z dřívější doby i z obrazovky a působila velmi nesympatický. Také jsem nedávno slyšel rozhovor s paní Tachecí, která s paní Obzinovou jaksi souzněla a to je zjevný ukazatel nekvality. Paní Tachecí by, při návrhu na jmenování do užšího vedení, jistě sklidila podobnou dávku nevole, jako paní Obzinová. Další rozvádět myslím nemá smysl.

  • Michael napsal:

   Sympatiemi se profesní schopnosti naštěstí nehodnotí. Je pravda, že to je lidský projev, ale tím je i třeba alkoholismus.

 2. Jiří napsal:

  Nechtějí, aby se ustoupilo ovcím. Chtějí, aby se ustoupilo volům.

 3. mhad napsal:

  Klíny do hlavy nám rvou všichni.

 4. Michael napsal:

  Žena, která je samostatná, umí si poradit a nebojí se mužské konkurence, to má dnes těžké. Ženy jí závidí a muži z ní mají strach. Muži navíc v této republice rychle vymírají.

  • wenkovan napsal:

   Jen technická: nevymírají muži, vymírají chlapi.

  • Olda napsal:

   Mátepravdu

  • Pavel napsal:

   Ano, paní Nagyová Nečasová by mohla vyprávět.

  • Pavel Srbek napsal:

   Nemohu víc než se zasmát tomu že se té postkomunistické soudružky někdo bojí nebo že jí ženské závidí .Co jí závidí, to že její fotr tady zavíral lidi a nebo že se ho tenkrát chlapi báli a některým jako ty to asi chybí ,asi jsi byl na té jejich straně a možná jsi udával lidi a dnes to už není tak oblíbené nebo není komu udávat.

 5. Neděkujem napsal:

  Článek by zasloužil více uvozovek, než kolik fakticky obsahuje, ale děkuji za viditelnou snahu je na vhodných místech maximálně využívat. Skutečně: např. o ničem jako „internetové televizi“ nemá v případě „jůŤůbera“ Veselého smysl psát, atp.

 6. Jan Hrzal napsal:

  Lidé si často neuvědomují, že stranám jako SPD, Trikolóra a jim spřízněným entitám jako Xaver, Bobošíková, Kňourek…. slouží vlastenectví pouze jako fíkový list k zakrytí jejich lačnění po moci. Slyšel např. někdy někdo od těchto lidí nějakou kritiku politiky Kremlu ? EU je pro ně diktátem a ztělesněním zla, ale Putin je pro ně nedotknutelný. K počínání Kremlu buď mlčí (v případech, když už je naprosto neobhajitelné) nebo jej chválí (když lze jednání Kremlu vykonstruovaně vyložit (zmanipulovat) dvojím způsobem). Tomio říká – „Donbas a Krym jsou ruské“. To o něčem svědčí. Připomíná to totiž činnost jedné strany v předprotektorátní ČR.
  Jsem přesvědčen, že kdyby se Vladimir Vladimirovič rozhodl, vrátit ČR do své sféry vlivu, tito „vlastenci“ by nebyli vůbec proti. Jsou to vychytralí oportunisté, kteří zjistili, že když budou mít plná ústa vlastenectví, nemálo voličů jim to spolkne i s udicí.

  • Pavel Liška napsal:

   Až budeme v našem Parlamentu zvedat ruce při schvalování zákonů přicházejících z Kremlu, tak budu první na barikádě a budu bránit suverenitu ČR.
   Bohužel, momentálně zvedáme v Parlamentu ruce při schvalování zákonů a nařízení přicházejících z Bruselu. Proto je mi v této době Kreml vcelku ukradený. Nás Kreml – možná zatím, ano, to připouštím – nemusí zajímat.

   • M .MACH napsal:

    pavel liska naprosto souhlasim

   • Pavel napsal:

    „Až budeme v našem Parlamentu zvedat ruce…“, budeš uvařená žába, která poslušně udělá to, co ji nakáže výše postavený rusácký kolaborant.

    • Pavel Liška napsal:

     Mýlíte se bruselský servilní trolle. Málo mne znáte. Ale Vás si takto představit dokážu.

     • Pavel napsal:

      Když píšeš komentáře, tak nekoukej, do zrcadla, každý pak hned ví co jsi zač, rusácký „servilní trole“.

    • A. S. Pergill napsal:

     Je to Kreml nebo Brusel, co nám zakázal žárovky, účinné vysavače, olověnou munici a řadu dalšího?
     Je to Kreml nebo Brusel, kdo nám zakázal názvy „tuzemský rum“ a „pomazánkové máslo“, protože jsou nepřeložitelné do méněcenných jazyků typu angličtiny? (Do ruštiny se přeložit dají)
     Je to Kreml nebo Brusel, kdo nám způsobil cca desetiprocentní inflaci?
     Je to Kreml nebo Brusel, kdo se nám chystá zakázat Vánoce?
     Je to Kreml nebo Brusel, kdo na nás chystá grýn dýl, jehož následkem bude drastické snížení životní úrovně?
     A našlo by se toho víc.

     Sorry, Brusel si sám kope svůj hrob a stále více občanů přesvědčuje o tom, že jako ruská provincie bychom se měli lépe a měli i více suverenity a demokracie než jako členský stát EU. Na to přesvědčování opravdu nejsou zapotřebí žádní „ruští trolové“. Jen schopnost sledovat a chápat to, co se kolem nás děje.

     A pokud Brusel z této linie, velmi nešťastné pro všechny zúčastněné, neuhne, tak se snadno může stát, že bývalí satelité SSSR otevřou závory na východě a ty na západě buď zavřou, nebo otevřou jednosměrně za západ, aby se koně ruských kozáků mohli napít ve Sprévě a jejich páníčci v baru v Bundestagu. Pochopitelně, tato situace nenastane aktivitami nějakých „zelených mužíčků“, ale na bási milionových občanských nepokojů a generálních stávek, jaké vedly k pádu socialismu v roce 1989, tak podobného tomu, co se nám snaží zavést Brusel, ne Kreml.

     IMHO jediná cesta, která výše popsanému může zabránit, je likvidace naprosto neúspěšné EU a návrat k veleúspěšnému EHS.

     • Pavel napsal:

      Zkus si pro jednou zajít do elektra, ty zakázaná žárovko. Chápu, že pro svou osamělou chvilku s flaškou potřebuješ ech etiketu. Určitě jich máš doma ještě plno, alkorgile. Tak si holt novou flašku přelepíš starou etiketou.
      C je správně. 10 % inflaci způsobili rukou společnou a nerozdílnou z řetězu utržený bureš a plynový vyděrač puťka. Green deal podepsal bureš a připomínám, že k povinnému podílu oze v energetickém mixu nás zavázal současný hradní čučkař, a zakazovat se měly jen pouze tvoje fantasmagorie a nikoli vánoce.
      Ať si brusel kope co chce, tak kremlu se jej v tomto ohledu konečně podařilo dostihnout a předstihnout, zatímco etničtí rusáci raketově vymírají, tak jih rusácka obsazují militantní islamisté a sibiř zase číňané, zatímco si covidový trasořitka puťka hraje na vojáčky rusácko se rozkládá a nad vodou ho drží jen prodej surovin. Tobě se zřejmě ten bruselský hrobeček zdá příliš mělký a rád bys do toho rusáckého hlubokého, že.

   • Jan Hrzal napsal:

    Já tedy rozdíl mezi Bruselem a Kremlem vidím. V EU jsme dobrovolně a kdykoliv můžeme odejít. A možná k tomu i dojde. Stejně jako Británie, která už začíná zjišťovat, že odchod asi nebyl úplně dobrý nápad, jenom jí hrdost nedovolí si to přiznat. Ve srovnání s Kremlem, jehož počínání je už neskrývaným plánem opětovného připojení sousedů (asi tomu budou říkat federace „nezávislých“ států) je to diametrální rozdíl. Bývalé sovětské republiky sousedící s Ruskem, ve kterých nevládnou ruské loutky, se chtějí dostat do NATO a EU. Proč ? Protože znají své pappenheimské. Až budeme zvedat v našem parlamentu ruce pro zákony přicházející z Kremlu, budou už barikády dávno srovnané armádou „mírotvorců“.
    Ještě k tomu rozhlasu – Demokracie je jako kuře. Když mu pomalu vytrháváte jedno pero po druhém, nevšimne si toho, dokud není holé. Překvapilo mě, kdo je autorem tohoto citátu – Benito Mussolini (dokonce na toto téma napsal dizertační práci).

    • Ondrej napsal:

     samozrejme, srovnavat EU a Kreml je dost mimo realitu, u kremelskych trollu to ovsem neprekvapi. samozrejme to neznamena, ze vsechno co prijde z EU je pro nas dobre, ale mame sanci to ovlivnit, a v krajim pripade, ktery verim, ze nenastane, i odejit dobrovolne. to by agresor Putin, kdyby nas zase dostal do sfery sveho vlivu, coz by samozrejme chtel a vubec se tim netaji, tak to by nam pak uz nikdy nedovolil, posledni dobou to vypada, ze uz mu nejak hrablo a je cim dal tim nesnesitelnejsi a ustupovat mu nesmime a musime koordinovat postup v ramci EU a predevsim NATO, je naprosto nehorazne, ze vola po stavu pred nasim vstupem do NATO, sice nema narok, ale i to, ze to vyslovi, je obrovska drzost a ukazuje to, co je za darebaka!

    • Pavel Liška napsal:

     Samozřejmě, že mezi Kremlem a Bruselem je rozdíl. OBROVSKÝ !! Kreml je samozřejmě 100x horší než Brusel, ale já přece tvrdím něco úplně jiného. Stát je buď suverénní anebo není. Pojem EU „sdílená suverenita“, jak je v jejich deklaracích a preambulích je prostě blbost . Nic takového neexistuje, stejně jako neexistuje „mírné těhotenství“. A já jsem prostě zastáncem plně suverénní ČR, která by byla pevnou součástí NATO a evropských hospodářských struktur. Nikoliv ovšem součástí Spojených států evropských, což je nepokrytým cílem dnešních špiček EU. Viz poslední vládní prohlášení nové německé vlády , tedy vlády evropského hegemona.

     • Ondrej napsal:

      ten rozdil mezi Kremlem a Bruselem neni 100x, neni to ani 1000x, ono to totiz nelze vycislit. Kreml je zlo a nema s nami zadne dobre umysly, to uz je s Putinovskym ruskem davno potvrzeny fakt, kdo tvrdi opak, lze, je zaprodanec nebo placeny troll a je to s ruskem jen horsi a horsi…EU je uplne o necem jinem a porad je to pro nas plus pres nektery minusy, tak to je a kdo tvrdi opak, nerozumi tomu nebo lze, ruske jho by bylo jen obrovske minus a zmar

     • Pavel Liška napsal:

      Ondrej, a kde píšu o tom, že chci pod ruské jho, anebo že s námi má Putin dobré úmysly? Já jen jsem pro plně suverénní ČR v rámci NATO a EHS, ale mimo budoucí Spojené státy Evropské. To není totéž!! Už mne to unavuje to stále a dokola takovým jedincům s jednoduchým černobílým viděním světa, jako jste Vy nebo skeptik s Tondachem a Pavlem vysvětlovat.

     • A. S. Pergill napsal:

      „Sdílenou suverenitu“ jsme tu měli už za Brežněva. Tehdejší režim škodil, ovšem v naprosté většině případů z blbosti a na základě toho, že socialismus nefunguje a fungovat v principu nemůže. Současný bruselský režim vedle škod, vyvolaných tím nefunkčním socialismem, se nám snaží škodit cíleně a s plným rozmyslem.

     • A. S. Pergill napsal:

      Pavle Liško,
      plně suverénní není ani Izrael, který má, na rozdíl od nás, několik desítek jaderných bomb. A má tříletou základní vojenskou službu (pokud se to v poslední době nějak nezměnilo), a to pro muže i ženy.
      Pokud bychom tohle zavedli (včetně nějakých na kolenou vyrobených jaderných náloží, technicky i personálně na to máme), tak bychom měli více volnosti v rozhodování, ale suverénní, jako třeba USA nebo Čína, bychom rozhodně nebyli. Nějaká V4 + by takovou suverenitu mít mohla.

    • A. S. Pergill napsal:

     Já v EU dobrovolně nejsem. Série podvratných akcí proti vystupující Velké Británii jasně ukazuje, že vystoupit může akorát jaderná velmoc, která si některé věci prostě může vynutit. Naše vystoupení bez nějaké masové zahraniční pomoci (za kterou bychom pak byli nějak zavázáni) je asi stejně reálné, jako vyvázání se „Protektorátu Bémen unt Méren“ ze svazku 3. říše.
     Budeme, bohužel, asi muset čekat na to, až se bruselský socialistický režim totálně podělá jako východní socialismus v roce 1989. A cíleně pracovat na tom, aby to bylo co nejdříve.

   • Tondach napsal:

    To jsou furt kecy!
    Jsme členským státem EU? Tak proč se divíte, že schvalujeme zákony v intencích EU?
    Když někdo hraje za Spartu, tak taky nedává góly do vlastní branky!

    • Pavel Liška napsal:

     Špatné přirovnání Tondachu, protože pokud to nechápete, tak my přesně to děláme.

    • A. S. Pergill napsal:

     Protože EU má být a měla být o volném pohybu osob, zboží a služeb. Ne o tom, jak se bude v češtině nazývat Pomazánkové máslo nebo Tuzemský rum, nebo o tom, že v Polsku musejí soudit soudci s nevábnou komunistickou minulostí (atd.).

  • Ondrej napsal:

   je to tak…jsou to totiz „flastenci“..kopou za nepratelsky Kreml, hanba jim! snad uz jim u nas psenka nepokvete, uz se napachali dost zla a az vypadne jejich guru na Hrade tesp v lanech, bude jejich hlas hned o poznani slabsi, uz aby to bylo! a Zavoral no komment, nema tam taky uz dlouho co pohledavat..

   • Vlado1 napsal:

    Andrejko nepochopil, že momentálním ohrožením této země není nějaký Kreml, ale EK a EP které přímo ovlivňují místní agendu . . .

    • Pavel napsal:

     Vlaďko nepochopil, že klaus synátor, bureš a další jemu podobní v bruselu odkývali vše co před ně předložili.

  • ales basta napsal:

   pane Hrzal , ja nevim kde zijete Vy , ale pro sicher , mel by jste se nechat vysetrit . ten celkovy chaos , saskiadu , tu zamerne realizuje eu.
   spd je jen slaby kritik .

 7. Vlado1 napsal:

  ČRO – pevný ostrov socialismu, kde zaměstnanecký kolektiv a jeho revoluční předvoj diktuje vedení této „veřejnoprávní instituce“ personální politiku….
  To vše s krytím parlamentu – jehož hlavní politické síly se „udělaly“ na boji proti autoritářství a kritice nerespektování demokratických zvyklostí ……
  Absurdita v politice není žádnou nevýhodou . . . .

  • Pavel napsal:

   Vlado zase zapomněl, že v „personální politika“ se v socialismu nedělala dle přání „zaměstnaneckého kolektivu“ (to možná tak naoko) nýbrž dle přání příslušného výboru strany nebo dle toho kdo měl jaké známosti. A ano, stará socialistická struktura zvoral zvolil obzinovou na evidentní politickou objednávku.

   • Pavel Liška napsal:

    No, kolikrát se na požadavek a na přání ( ano, vynucené anebo z prospěchářství ) sepisovaly petice a na schůzích ROH se schvalovaly výzvy na vyloučení nepohodlného a podezřelého člena z kolektivu. Tady to nebylo o moc jiné a jelikož jsem to zažil, tak ten duch z let dávno minulých na mne z té petiční akce redaktorů ČRo dýchnul zcela zřetelně.

 8. ajal napsal:

  Přesně jste je vystihl, jen dodávám jaká jeto klika že se takový lidi narodili až po válce, to by se to udávalo!

 9. Vladimír Kudlík napsal:

  Proč autor používá přívlastek „kontroverzní“ Jitka Obzinová? Jen proto, že má jiný názor? Jiný důvod nevidím. Je to demokratické? Není !

  • Ondřej Neumann napsal:

   Protože vzbuzuje kontroverze. Což protestní dopis jasně dokázal.

   • wenkovan napsal:

    A co je to „kontroverze“? Prezentace jiného názoru? Názory jsou tu od toho, aby se lišily.

    • Pavel napsal:

     Jakého „názoru“, jaké „názory“ Obzinová vlastně prezentovala, víš to vůbec?

     • wenkovan napsal:

      Proč bych měl vůbec vědět, jaké názory pí Obzinová prezentovala. Jde o to, proč jsou jako „kontroverzní“ označeny a proč je to chápáno jako nadávka?

     • Pavel napsal:

      Když víš, že její „názory byly označeny za kontroverzní“, tak evidentně také víš jaké názory prezentovala, kdo, kdy a kde je takto označil. Prosím o odpověď, jinak bude zjevné, že blábolíš a lžeš jen aby sis mohl kopnout.

    • Ondrej napsal:

     ne, to neni o prezentaci jineho nazoru, to je o naprosto skandalnim chovani, ktere predvedla na prime – toto by melo byt vylouceno v jakemkoli serioznejsim mediu, coz prima samozrejme neni, ale CRO se tvari, ze jim chce byt, takze kdyby si ji tam nasadili, tak to muzou rovnou zabalit..byl by to skandal prvni kategorie

   • Jerzy napsal:

    takže HP je kontroverzní

    • Pavel Liška napsal:

     Ano. Logicky…. Na přednáškách z matematických logických funkcí nás učili, že pomocí logiky dokážete pomocí jednoduchých manipulativních postupů prakticky cokoliv. Např., že Vaše sestra je Vaše matka. Je to jednoduché. Pokud má Vaše sestra dítě, je tedy matka, a pokud je to Vaše sestra, tak je logicky i Vaší matkou. Teď jste tuto kontroverzní manipulativní metodu právě uplatnil…

 10. Laďouš napsal:

  Kdo tedy v čro rozhoduje? Ředitel nebo vybraný „kolektiv“ pracovníků jimž se nesmí oponovat!

 11. A. S. Pergill napsal:

  Je mi líto, „kolektivizované“ veřejnoprávní sdělovací prostředky, u nichž jsou zjevně náprava a návrat k nějaké alespoň bazální kvalitě práce nemožné, je třeba zrušit a zrušit i příslušné poplatky. Můj hlas má některá ze stran, co to mají v programu, jistý.

Přidávání komentářů není povoleno