Víme, že vás reklamy otravují, můžete nezávislou žurnalistiku podpořit i jinak, například prostřednictvím systému Darujeme.cz.
Michael Vadon, zdroj

Psí týden: Rekonstrukce plná kontroverzí, propagace v nefunkčním kině a krajské PR z Agrofertu

I v krajích lze nalézt nejednu nesrovnalost. Práve proto pro vás hlídáme také Olomoucký kraj. Co nám tento týden nadělil zajímavého? Přinášíme opět přehled toho nejdůležitějšího z originální produkce HlídacíPes.org/Olomouc.

Týden jsme zahájili rozhovorem s profesorem Leo Ralphem Chavezem z Kalifornské univerzity v Los Angeles. Ten nám vysvětlil, že nemedializované problémy latinskoamerické menšiny ve Spojených státech jsou daleko většího rozsahu než problémy muslimů či afroameričanů. S čím se musejí Mexičané a „latinos“ v USA potýkat?

Profesor Leo Ralph Chavez: Vlna nenávisti v USA zasáhla všechny

Propagační spot o tom, že je Olomouc evropským městem roku 2017, město vyšel na 602 580 korun. Podle smlouvy s firmou Visia cinema, která se měla postarat o jeho umístění do kin, by se měl promítat i ve Velkém kině ve Zlíně. To je však již nějakou dobu zavřené.

Olomouc si objednala reklamní spot do kin, mimo jiné i do zavřeného zlínského. Firma zjedná nápravu

Rekonstrukce třídy 1. máje v Olomouci má své vlastní stránky. Na nich se však nedočtete o problémech, které ji provázejí – ať už se jedná o dřívejší problém s přemístěním zastávky U Dómu nebo aktuální problém se sloupy na trakční vedení.

Nejde pouze o dopravu: Zásadní rekonstrukci v Olomouci provázejí kontroverze

Olomoucký kraj si za propagaci platí marketingovou společnost a PR poradce. První z nich je úzce spojen s Tenisovým klubem Agrofert Prostějov, druhý je bývalý spolupracovník hnutí ANO.

Kdo obstarává propagaci Olomouckého kraje? Hejtmanův pomocník a společnost spojená s tenisovými kurty Agrofertu

Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

2 komentáře

 1. jan rich napsal:

  Jde o podivný článek.Mnoho neřeší,ale neodpustí si v závěru otěr o ANO.Už předvolební chamtivost?

  • Tomáš Pika napsal:

   Dobrý den,
   jedná se o shrnutí všech článků publikovaných za týden. Umístění jednotlivých článků je čistě náhodné. Jestli Vás problematika marketingu a PR Olomouckého kraje zajímá více, neváhejte rozkliknout přiložený článek.
   Tomáš Pika

Přidávání komentářů není povoleno