Víme, že vás reklamy otravují, můžete nezávislou žurnalistiku podpořit i jinak, například prostřednictvím systému Darujeme.cz.

Olomoucký psí týden: smlouva s Čínou, špinavá fotbalová válka a pořad hejtmana

Psí přehled těch nejdůležitějších témat Olomouckého kraje, o kterých jste se mohli dočíst v uplynulém týdnu v regionálních médiích. 

  • Ministr zemědělství Babišovy vlády Jiří Milek řeší problém se zákonem o střetu zájmů. Ustupuje proto z vedení svých firem. HlídacíPes.org se podíval na podnikání ministra zemědělství a v článku si pro vás připravil i pavučiny byznysu Milka.
  • Olomoucký kraj v tichosti uzavřel partnerskou smlouvu s čínskou provincií Fu-ťien. K podpisu se ovšem kraj nijak nepřihlásil. Osmičlenná cesta za 120 tisíc si slibuje utříbení vztahů mezi oběma zeměmi a podporu v regionech. Více na serveru HlídacíPes.org.
  • Řekni to hejtmanovi! Olomoucký hejtman Ladislav Okleštěk (ANO) má nový pořad na TV MORAVA. Vysílání je naplánované jednou týdně na celý rok dopředu. Více se dočtete na webu HlídacíPes.org.
  • Kvůli mohelnickému klubu se rozhořela špinavá válka o čistý fotbal. Vedení klubu se stín podezření snaží rozptýlit a věří v nadějnou a důstojnou budoucnost. MF DNES píše o propojení čínského manažera Bruce Ji i některých hráčů s kluby vyšetřovanými kvůli sázkovým skandálům.
  • Hanácký večerník informuje o novém kanálu Dunaj Odra Labe. Podle plánů rozdělí Olomouc a Svatý Kopeček. Předmětem diskuze se stala také fotomontáž ve zmiňovaném článku, ke kterým se vyjádřila společnost Plavba: Lodě pod Kopečkem budou menší!

Líbil se vám tento text?

Podpořte nás prostřednictvím Darujme nebo převodem pomocí QR kódu

Moc děkujeme za podporu!

QR kód
Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Podpořte novináře