Víme, že vás reklamy otravují, můžete nezávislou žurnalistiku podpořit i jinak, například prostřednictvím systému Darujeme.cz.

Olomoucký psí týden: smlouva s Čínou, špinavá fotbalová válka a pořad hejtmana

Psí přehled těch nejdůležitějších témat Olomouckého kraje, o kterých jste se mohli dočíst v uplynulém týdnu v regionálních médiích. 

  • Ministr zemědělství Babišovy vlády Jiří Milek řeší problém se zákonem o střetu zájmů. Ustupuje proto z vedení svých firem. HlídacíPes.org se podíval na podnikání ministra zemědělství a v článku si pro vás připravil i pavučiny byznysu Milka.
  • Olomoucký kraj v tichosti uzavřel partnerskou smlouvu s čínskou provincií Fu-ťien. K podpisu se ovšem kraj nijak nepřihlásil. Osmičlenná cesta za 120 tisíc si slibuje utříbení vztahů mezi oběma zeměmi a podporu v regionech. Více na serveru HlídacíPes.org.
  • Řekni to hejtmanovi! Olomoucký hejtman Ladislav Okleštěk (ANO) má nový pořad na TV MORAVA. Vysílání je naplánované jednou týdně na celý rok dopředu. Více se dočtete na webu HlídacíPes.org.
  • Kvůli mohelnickému klubu se rozhořela špinavá válka o čistý fotbal. Vedení klubu se stín podezření snaží rozptýlit a věří v nadějnou a důstojnou budoucnost. MF DNES píše o propojení čínského manažera Bruce Ji i některých hráčů s kluby vyšetřovanými kvůli sázkovým skandálům.
  • Hanácký večerník informuje o novém kanálu Dunaj Odra Labe. Podle plánů rozdělí Olomouc a Svatý Kopeček. Předmětem diskuze se stala také fotomontáž ve zmiňovaném článku, ke kterým se vyjádřila společnost Plavba: Lodě pod Kopečkem budou menší!
Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Nebyl vložen žádný komentář
Přidávání komentářů není povoleno