Víme, že vás reklamy otravují, můžete nezávislou žurnalistiku podpořit i jinak, například prostřednictvím systému Darujeme.cz.
olsonj via Foter.com, striking the Trump

Kapesní průvodce optimistického Čecha výsledky amerických voleb v sedmi bodech

GLOSA. Donald Trump bude 45. americkým prezidentem. Na českých sociálních sítích, které jsou jak známo kompetentní k hodnocení nálad U.S. lidu, stejně jako kterýchkoli jiných, nastalo zděšení. Než přejdou fáze odmítnutí, agrese, smlouvání a deprese a nastane smíření, přicházíme s několika pozitivními pohledy na celou věc.

 • Najděte si americký e-shop, který zasílá i do Česka, bude levný dolar. Doporučují se nákupy elektrických kytar a efektů na blues. Sběratelé mohou zkusit zbohatnout na volebních plackách Hillary Clinton.
 • Nemusíte teď minimálně týden na Facebook, než se pražská kavárna vyvzteká. Běžte na houby, ještě rostou.
 • Významně vzrostla šance, že se český prezident po letech podívá do Bílého domu. Zeman podpíraný, promiňte – podporovaný Ovčáčkem nám tak po Kremlu a Pekingu otevírá i třetí dveře velké světové demokracie, je to skutečný státník.
 • Je to velký vzor pro domácí prezidentské volby. Pokud by se našel uřvaný miliardář stojící mimo stranické struktury, které více méně nenávidí a ony jeho, může vyhrát. Ještě, že tu nikdo takový není.
 • Vyhrál republikán. To není na škodu nikdy.
 • Dobrá zpráva pro internetové a politické marketéry, inkubátory, akcelerátory, Báthory a jiné -thory. Zdá se, že v USA je i dnes zhruba 150 milionů lidí, co nikdy neviděli Facebook nebo Twitter a mají sociální sítě těžce na háku. Použitelné za dva roky i v českých a moravských regionech.
 • Michal Horáček není neomylný sázkař, to potěší, co?
Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

4 komentáře

 1. Němec napsal:

  Volby v USA vyhrála FBI a klaunovi se podařilo rozdělit velmoc, které politická trdla říkají změna.

 2. Laj napsal:

  D.Trump je „mužem změny“ a „hráč“, opakovaně podnikatelsky zkracoval a opakovaně se zvedl,rovněž opakovaně v osobním životě rozvedl.
  Filosoficky lze vždy očekávat možnost změny oběma směry.
  Nyní půjde také o to, jaká podpora a mantinely budou pro presidenta stanoveny v Kongresu.

 3. Petys napsal:

  A co Miloš Zeman a jeho čínští komunističtí soudruzi budou říkat na milovaného populistu Trumpa, aź na Čínu uvalí slibovaná dovozní cla ve výši 45%?
  To bude asi silnější kafe než dalajláma. Miloši rychle se nacpi do Bílýho domu než Trump zjistí co seš zač :))

  • Oskar (hanák z Hané) napsal:

   Rozhodně se Vás na to, co mají říkat, ptát nebudou. A i „Miloš“ se na Vaše rady asi vykašle.

Přidávání komentářů není povoleno