olsonj via Foter.com, striking the Trump

Kapesní průvodce optimistického Čecha výsledky amerických voleb v sedmi bodech

Napsal/a Robert Malecký 9. listopadu 2016

GLOSA. Donald Trump bude 45. americkým prezidentem. Na českých sociálních sítích, které jsou jak známo kompetentní k hodnocení nálad U.S. lidu, stejně jako kterýchkoli jiných, nastalo zděšení. Než přejdou fáze odmítnutí, agrese, smlouvání a deprese a nastane smíření, přicházíme s několika pozitivními pohledy na celou věc.

 • Najděte si americký e-shop, který zasílá i do Česka, bude levný dolar. Doporučují se nákupy elektrických kytar a efektů na blues. Sběratelé mohou zkusit zbohatnout na volebních plackách Hillary Clinton.
 • Nemusíte teď minimálně týden na Facebook, než se pražská kavárna vyvzteká. Běžte na houby, ještě rostou.
 • Významně vzrostla šance, že se český prezident po letech podívá do Bílého domu. Zeman podpíraný, promiňte – podporovaný Ovčáčkem nám tak po Kremlu a Pekingu otevírá i třetí dveře velké světové demokracie, je to skutečný státník.
 • Je to velký vzor pro domácí prezidentské volby. Pokud by se našel uřvaný miliardář stojící mimo stranické struktury, které více méně nenávidí a ony jeho, může vyhrát. Ještě, že tu nikdo takový není.
 • Vyhrál republikán. To není na škodu nikdy.
 • Dobrá zpráva pro internetové a politické marketéry, inkubátory, akcelerátory, Báthory a jiné -thory. Zdá se, že v USA je i dnes zhruba 150 milionů lidí, co nikdy neviděli Facebook nebo Twitter a mají sociální sítě těžce na háku. Použitelné za dva roky i v českých a moravských regionech.
 • Michal Horáček není neomylný sázkař, to potěší, co?

4 komentáře

 1. Němec napsal:

  Volby v USA vyhrála FBI a klaunovi se podařilo rozdělit velmoc, které politická trdla říkají změna.

 2. Laj napsal:

  D.Trump je „mužem změny“ a „hráč“, opakovaně podnikatelsky zkracoval a opakovaně se zvedl,rovněž opakovaně v osobním životě rozvedl.
  Filosoficky lze vždy očekávat možnost změny oběma směry.
  Nyní půjde také o to, jaká podpora a mantinely budou pro presidenta stanoveny v Kongresu.

 3. Petys napsal:

  A co Miloš Zeman a jeho čínští komunističtí soudruzi budou říkat na milovaného populistu Trumpa, aź na Čínu uvalí slibovaná dovozní cla ve výši 45%?
  To bude asi silnější kafe než dalajláma. Miloši rychle se nacpi do Bílýho domu než Trump zjistí co seš zač :))

  • Oskar (hanák z Hané) napsal:

   Rozhodně se Vás na to, co mají říkat, ptát nebudou. A i „Miloš“ se na Vaše rady asi vykašle.

Přidávání komentářů není povoleno
Vážený uživateli, tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací o cookies