Víme, že vás reklamy otravují, můžete nezávislou žurnalistiku podpořit i jinak, například prostřednictvím systému Darujeme.cz.
screenshot ČT24,

Vzkaz Andreje Babiše z Palerma v sedmi bodech: Kampaň, kampaň, kampaň…

Předseda vlády Andrej Babiš se v živém televizním vysílání z italského Palerma poprvé vyjádřil k obviněním svého syna, že byl kvůli kauze Čapí hnízdo unesen na Krym. Pro ty, kdo na projev premiéra nemají čas, případně nervy, přinášíme zhuštěný redakční výběr.

 • Rodiče, kteří mají nějaké to trápení s dětmi, premiéra jistě pochopí. Pro zdraví svých čtyř dětí je předseda vlády ochoten položit i život.
 • Vzpomeňte si na Karla Svobodu, pokud chcete vědět, co je bipolární porucha (trpí jí dcera Adriana).
 • Klást otázky synovi Andrejovi a natáčet ho na skrytou kameru je hyenismus.
 • Ve sněmovně sedí strany, které nemají program, jen anti-babiš. Co by si tyto strany počaly, budou svolávat schůze.
 • Nechybí odkaz na sarajevský atentát, Babiš je v zahraničí, blíží se 17. listopad, svolávají se aktivisté. Kdo chce Babišovi zabránit uctít památku demokracie?
 • Daří se nám dobře, máme skvělé výsledky, jen nám někteří chtějí republiku destabilizovat.

To je vše, doplňující otázky nejsou povoleny.

Líbil se vám tento text?
Podpořte nás převodem pomocí QR kódu

Naskenujte QR kód prostřednictvím své mobilní bankovní aplikace a zadejte částku dle libosti.

Děkujeme za podporu!
QR kód
Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

21 komentářů

 1. Petr Kaminsky napsal:

  1) Pche! Na takovy blabol nemusi zamestnavat „hvezdneho“ Prchala. Tohle bych vyplodil taky. 2) Vsimli jste si, jak Babis (v posledni dobe) pouziva kralovsky plural (dari se nam, mame vysledky)? Uz se tesim, az zas bude zpatky v Agrofertu, a ja ty jeho zvasty uz nikdy neuslysim.

 2. Jaroslav Kubín napsal:

  Sice píšete, pane redaktore, že nejsou povoleny doplňující otázky, a nejen proto si navíc myslím, že tento příspěvek bude smazán, ale přesto si dovolím krátké vyjádření. Nelíbí se mi až neskutečná hysterie, která se strhla po reportáži dua Slonková – Kubík (a navíc načasování těsně před 17. listopad, když je Babiš mimo republiku, a Slonková přiznává, že natáčeli s Kubíkem před třemi týdny, měsícem), se mi prostě hnusí, a to ať je (byla by) vedena vůči komukoliv. A za další hnus považuji, že se jmenovaní novináři ani nestydí skrytou kamerou natáčet bez jeho vědomí (zřejmě) nemocného člověka, pro mne prostě hnus. V tom já vidím to svinstvo, ten hyenismus. A pokud mi chce někdo třeba podsouvat, že jsem nějaký Babišův agent, zastávám se jeho samého a jeho rodiny, tak se neskutečně mýlí, protože k volbám vůbec nechodím, tudíž ho ani nevolím. V mém případě jde pouze o lidské posouzení situace, a vyšetřování je třeba nechat na orgánech činných v trestním řízení…

  • spamskiller napsal:

   Tento zjevně nemocný člověk – vašimi ústy řečeno – spáchal dotační podvod ve výši několika desítek milionů !
   Chápete to?

   Pokud jej nedokázala najít a dotazovat policie, udělali to za ně novináři.
   Chápete to?

   Asi ne…. 🙁

  • nováček napsal:

   Máte silně posunutý hodnotový žebříček. A to k tomu úplně špatnému konci, podporujete sviňárnu babiše otce, které se dopouští na svých dětech z prvního manželství.

   • Jaroslav Kubín napsal:

    Nechtěl byste nechat vyšetření skutečně na policii? Já vševěd nejsem, vy zřejmě ano…

    • nováček napsal:

     Se sviňárnou otce Babiše na dospělých dětech nemá policie nic společného. To není trestný čin, jen sviňárna a ta se tady netrestá.

  • Rudolf Jaracz napsal:

   Souhlasím s Vašim názorem. Někdo to opět organizuje stejně jako dnešní demonstraci v Praze. Proč nešli do ulic při privatizaci nebo když ODS posadilo v roce 2012 do poslanecké sněmovny při schvalování církevních restitucí odsouzeného člověka (ne v trestním řízení), aby počet hlasů byl 101?

 3. nováček napsal:

  Takový blábol ještě žádný český politik nevyplodil. Zdá se, že i sám velký Mára Prchal je z toho co se včera objevilo, jaksi mimo.

 4. Pamětník - bohužel napsal:

  Nejsem volič ANO, ani příznivec premiéra Babiše, a mrzí mě jak se šikují všichni ti, kteří neváhají vynášet soudy bez řádného zhodnocení psychického stavu „syna zločince.“
  Vůbec bych se nedivil, kdyby takto hloupé naskakování na mediální výstupy, ve finále / v mimořádných volbách / přinesly ANO chybějící body na 50 % voličských hlasů a smutný odchod ČSSD z politické scény.

  • Oskar (hanák z Hané) napsal:

   Obáváte se právem „lid vládnoucí v demokracii“ je nejen nevyspytatelný, ale také snadno manipulovatelný a tupost davu je pověstná. Příkladů z nedávné doby je přehršel.

 5. petrph napsal:

  Jak by se asi měl vyjadřovat jinak k  medializaci faktu, že má jako premiér duševně nemocnýho kluka, kterej je s mámou ve Švýcarsku? To už je spíš sprostota toho nehloupějšího bulváru že něco takového vůbec publikuje..
  A když už tedy někdo dohlédne hlouběji skrze ty bulvární titulky a bude hledat ty „naprosto nezvratńé důkazy“, a pustí si to inkriminované video ze seznam cz, tak zjistí že jde o pár návodných otázek vykřikovaných přes pootevřené dveře reportéry Seznamu, na které ten vysloveně dezorientovanej člověk schovanej za mámou nedokáže smysluplně odpovědět. Z hlediska trestního stíhání toto nemá sebemenší význam,.
  Jo vlastně ano, díky téhle „medializaci“ se slibovaná obžaloba pana Babiše možná tak o půl roku, o rok odkládá. Protože jestli snad dosud mohli policajti svědectví Babišova kluka jako nepodstatné obejít, tak nyní – na nátlak médií a opozice – to budou muset udělat. Tož budou několik měsíců úředně komunikovat se švýcarskými úřady a na konci se možná dočkají toho, že jim bude povoleno položit Babiši juniorovi pár předem schválených otázek. Za přítomnosti jeho advokáta, ošetřujícího lékaře a diplomatického zástupce švýcarského státu (on má totiž Babiš junior švýcarský pas, víme).. Je minimální šance, že by jim – skrze formální protesty těchto osob řekl něco víc než „nepamatuju se, nevím o co šlo“. Takže – je to sice smutné, ale pokud se Babišovi podaří politicky přežít příští týden ve sněmovně, kde chtějí ten případ zpolitizovat,
  tak na tom ještě vydělá.-

  • spamskiller napsal:

   Co to?
   Máme tady premiéra, který na svého syna neváhal svalit vinu za miliónový zločin.
   Když se někdo toho samého syna
   (který je schponý založit firmu, zažádat o dotace evropsých fondů, postavit čapí hnízdo, dotace spolehlivě vyúčtovat evropské unii tak aby je na základě zádosti také opravdu dostal)
   zeptá co s tím má společného, jak se mu daří, proč se skrývá v zahraničí, proč píše na policii emaily o svém únosu tak je novinářská hyena?

   Některým lidem to opravdu nemyslí. A nikdy myslet nebude…

   Hyena jste vy drahý pisateli. Bez mozku

   • petrph napsal:

    V tom je právě právní meritum věci.
    Protože dobře víte, že Babiš tvrdí že je nevinný a přepis čapího hnízda provedl na své děti v tom nejlepším oumyslu..
    Kdežto, „svalit vinu za miliónový zločin.“ na jeho duševně nemocnýho kluka jako spolupachatele bude muset státní zástupce v žalobě a obhájit si to u soudu
    Vůbec mu ty špínu nezávidím…

  • nováček napsal:

   Zajímavé spekulace, ale jen spekulace. A hyena je ten, kdo své děti do takových záležitostí zatáhne a navíc je pak nechá prohlásit za duševně postižené,, nikoliv ten, kdo to odhalí. Máte trochu posunuté názory na to, co je nemravné a co je povinost toho, kdo na takovou sviňárnu, co provedl tatík Babiš svým dvěma dětem z prvního manželství, příjde.
   O morálce asi nevíte nic, kromě toho, že někdo někdy něco tak podivného respektoval.

   • petrph napsal:

    No o to jde.. Teď už přece nemluvíme o žádné morálce. Na tom, že je v tomto státě velice nízká, se oba shodneme. Čili tu já už ani u nikoho nevyžaduju, mě stačí, když udělá to co má podle zákona, nebo smlouvy..Leč patří k tomu i ten bulvární způsob našich médií.

    O co nyní -jde- a na tom se snad shodneme všichni, je trestní stíhání a následné soudní řízení v kauze Čapí hnízdo. Raději bych napsal „jen Babiše“ a jeho rodinu do toho vůbec netahal..

  • Oskar (hanák z Hané) napsal:

   To nepublikoval bulvár Seznam.cz, ale Babiš ve své reakci na reportáž vysílanou ČT24 z Palerma. Dokonce do toho zcela bezohledně „zamontoval“ svou 39 let starou dceru z prvního manželství a stejně bezohledně naznačil, že skladatel Karel Svoboda spáchal sebevraždu, protože trpěl, stejně jako údajně jeho dcera, bipolární poruchou dříve označovanou jako maniodepresivní psychóza.
   „petrph“ nelžete a než něco napíšete, ověřte si jak to vlastně bylo. Nejsnáze se Vám to povede, to ověření jak to vlastně bylo, když si do časové osy napíšete jednotlivé události tak jak následovaly po sobě.
   S pozdravem
   Oskar

 6. Weber napsal:

  A. Babišovi jako člověku teče do bot, tak zkouší, co se dá, mám dojem, že je svým způsobem vizionář a pro tento vývoj ( že každá lumpárna jednou praskne), chce mít pevně v ruce všechny trumfy k ovládání občanů a státu. Myslím, že on jako úspěšný velkopodnikatel ví, co si může dovolit k lidem (jejich ovládání). Že se brání všemi prostředky, to je pochopitelné, na to má právo každý, každý nemá ovšem ten žaludek. Dnešní problém A.Babiše (politický) není jen jeho, je to ostudou naší, tedy občanů tohoto státu, především těch, kteří jej delegovali do vedení státu a přitom máme dostatek informací o jeho lidském profilu. A. Babiš se již dlouho prezentuje jako bezohledný, vulgární predátor, dnes si myslím definitivně, že navíc vyšinutý, neboť použít k záchraně své děti a navíc z nich dělat „blázny“ je opravdu drsné. Já osobně věřím na geny a když jsou mladí Babišovi (dle svého otce) cvoci, tak se ptám, po kom to asi mají!? Dnes mám jasno. V příštích hodinách a dnech se k současnému dění kolem premiéra Babiše budou sbíhat zastánci a ochránci, včetně prezidenta Zemana, ale i to je pochopitelné, ti, co A. Babiše podporují, nebo jsou na něm přisáti, nemohou připustit jeho pád, neboť to bude znamenat i jejich pád, politický, morální i lidský (intelektem), u každého různě. Značka ANO 2011 je značka Babiš a pokud A. Babiš padne, co bude znamenat hnutí ANO bez něj? Kdo si to dovede představit? Proto myslím, že A. Babiš přežije i tento trapas, jen občané upadnou ještě hlouběji do toho hnusu (nemorálního), který se daří úspěšně rozvíjet všem navzdory. Snad si někdo nemyslí, že přecitlivělý ( na svoje neúspěchy) M. Zeman dovolí pád A. Babiše, ostatně dnes se vyjádřil snad jasně, co si o věci (hlavně novinářích) myslí a tím určil, kam se z jeho pohledu bude vše ubírat, neboť on sám by na tom tratil dost.

  • petrph napsal:

   Ale to víte že už s tím nemá morálka nic společného. Jenže – kdo má delší paměť tak zjistí že vládní politika neměla nic společného s morálkou už za vlády Nečas – Kalousek, a možná i dřív . V tom pouze Babiš pokračuje v nastaveném vývoji. Tím ho neomlouvám, o jeho vině rozhodne soud, v tom zajedno.
   Tam jde bohužel o to, že už není dobrých řešení – i kdyby Babiš podal demisi, ostatní strany nedokáží složit funkční vládu. A jak se bojím, že do předčasných voleb se ¨mnoha poslancům malých, které balancují kolem 5 procent chtít taky nebude..

 7. Tondach napsal:

  Už jsou ty Babišovy neuvěřitelné žvásty k smíchu …. ale ve skutečnosti je to tragedie, že je někdo bere vážně!

  • nováček napsal:

   Ano, teď se odehrává skutečná tragedie českého národa.

 8. PM napsal:

  Babiš junior je obětí, ale hlavně svého hamižného otce, který se neštítil vlastního nemocného syna použít k dotačnímu podvodu, vše ostatní je pouze logický důsledek, stále věřím, že pravda ho nakonec dohoní. Prchal bude mít velmi bohaté vánoce má co napravovat.

Přidávání komentářů není povoleno