Víme, že vás reklamy otravují, můžete nezávislou žurnalistiku podpořit i jinak, například prostřednictvím systému Darujeme.cz.
Printscreen z ČT,

Psí týden: Pád kancléře Mynáře a lobbistky Kleslové. A nefér útok na Agrofert…

Žádné stromy nerostou do nebe. Platnost starého moudra pocítili na vlastní kůži chráněnci dvou mocným mužů Česka – Miloše Zemana a Andreje Babiše. Zatímco prezident se už dal slyšet, že s kancléřem Vratislavem Mynářem dál počítá (byť na méně významném postu), média ze stáje ministra financí někdejší nejmocnější ženu Prahy a možná i Česka dál vytrvale ostřelují.

 

 

  • Kancléř prezidenta Miloše Zemana Vratislav Mynář nezískal bezpečnostní prověrku na nejvyšší stupeň „přísně tajné“, kterou mu Národní bezpečnostní úřad (NBÚ) odmítl v těchto dnech udělit. Po celém dni mlčení a útěkem před novináři se rozhodl kancléř Vratislav Mynář v přímém přenosu České televize vysvětlit, jak se mají věci kolem jeho bezpečnostní prověrky. Vše podstatné z jeho vystoupení zde: Bezpečnostní prověrka Vratislava Mynáře. Jeho vysvětlení v pěti větách.

 

 

  • O post zmocněnce, který bude mít na starost dohled nad přípravou stavby potenciálně až čtyř nových jaderných bloků, se vede politický boj. Kdo je ve hře…

 

 

 

Líbil se vám tento text?

Podpořte nás prostřednictvím Darujme nebo převodem pomocí QR kódu

Moc děkujeme za podporu!

QR kód
Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Podpořte novináře