Víme, že vás reklamy otravují, můžete nezávislou žurnalistiku podpořit i jinak, například prostřednictvím systému Darujeme.cz.

To nejlepší ze Psích uší. Rok, kdy realita předběhla naše nejdivočejší představy

PSÍ UŠI. Máme za sebou rok, kdy realita daleko předběhla politickou satiru a naše nejdivočejší představy vůbec. Tak se jeho shrnutí pojďme společně podívat v přiloženém videu.

Je to kampaň. Věta, která by nejspíš mohla být citátem roku. Andrej Babiš jí vysvětloval po celý rok všechny své stupňující se problémy.

Kauzy Čapí hnízdo a korunových dluhopisů, zjištění, že se spolupodílel na přípravě kompromitujících materiálů na své politické oponenty, nebo vyhazov z vlády. Přesto nakonec v říjnových volbách dostal důvěru lidu a stal se po zásluze premiérem. Nikdo jiný tady totiž kontinuální kampaň nevedl a nevede.

Lid měl ovšem úplně jiné starosti. Konkrétně drahé máslo a také trápení se zlou Evropskou unií, která mu chce zakázat oblíbený tuzemák.

Čerstvá zpráva říká, že letos při výkonu povolání zahynulo 81 novinářů. Jak to vše souvisí s českou domácí politikou?

Podívejte se na výběr toho nejlepšího ze Psích uší.

A v roce 2018 klidnou mysl.

 

Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

1 komentář

  1. Petr Kaminsky napsal:

    Nevim, ale mi to poukazovani na „drahe maslo“ nepripada moc vtipne. Podle me je opravdu predrazene. Neexistuje jediny duvod ke zdrazeni na dvojnasobek. Pry za to muze rostouci kupni sila, lidi vic jedi maslo misto margarinu, tucnejsi syry apod. Zaznamenal nekdo nedostatek masla? Neviditelna ruka trhu funguje dobre pouze u zbozi, ktere si muzeme klidne odrict – elektronika, auto. Strategicke komodity (voda, elektrina, nafta/benzin, potraviny) jsou jasnym kandidatem na podobne „bubliny“. Mimochodem – maslo mezitim zacalo slevnovat. Uz si asi nejaky meziclanek dostatecne namastil kapsu. Co tam mame dal? Vajicka?

Přidávání komentářů není povoleno