Komunista Ježíš Josefovič Nazaretskij, extrémismus narostlý do extrému a rituální sebevražda Komorousovým mečem

Napsal/a Robert Malecký 1. května 2016
FacebookTwitterPocketE-mail

„Vyjdu ven a na obloze už rozmazané šmouhy – museli se činit už v noci. A směrem ke škole – dvě letadla právě malují kříž, vodorovná čára už se rozšiřovala, svislice zatím tenká. To byste nepřišli na to, co se pak stalo. Po čtvrt minutě svislice i s letadlem zmizely – domnívám se, že si na nás zkouší i hologramy.“  Tolik trocha chemtrails-poezie na úvod a nyní hurá do Ruska. 

  • Tam se totiž šéfovi ruských komunistů Gennadiji Zjuganovovi zjevil po šesti lahvích vodky sám Ježíš Kristus a sdělil mu, že byl vůbec prvním bolševikem na Zemi. „Ujišťuji vás, že kdyby žil Ježíš Kristus, šel by s námi v našem průvodu na obranu prostých smrtelníků. Trpěl přece za chudé, ubohé a nemocné, a tento boj za spravedlnost už pokračuje tisíc let,“ citovala Zjuganova agentura TASS.

Je to milá hra, představovat si angažmá velkých postav v dnešním světě. Třeba takový padesátikilový Buddha by nejspíš aktuálně stál v Česku před soudem za nenásilné zalehnutí policisty na demonstraci za legalizaci marihuany, po níž policista utrpěl polytrauma srovnatelné s nedávným úrazem Davida Lafaty. Ale zpátky k Ježíšovi, v mnohém má jistě ruský šéfbolševik pravdu, jen si nejsme jisti, jak by se mánička z Nazareta stavěla k těm šedesáti milionům povražděných lidí. No nic.


Politici a další veřejně činné osoby se den co den „dopouštějí“ zaznamenáníhodných slov, jež je dobré uvést do patřičného kontextu.


Screenshot_2016-04-27-11-51-32

  • Ještě jsme zapomněli dodat, že naše úvahy o Ježíšovi samozřejmě nejsou oficiálním stanoviskem České biskupské konference, ale to už míříme dál, za Jiřím Dienstbierem. Ten má zdá se mezi lidem řadu věrných fanoušků, jak ukázaly reakce na jeho slova, že ve společnosti narůstá napětí a extrémismus. „Pravdu díš ty pyskatý kryple!!!Když tě vidím,tak narůstá můj extrémismus do takových extrémů,že mi vibruje nejen žaludek, ale i kudla v ruce a řeknu ti,ty tu stát přede mnou tak nejen,že si zeblitý,ale i mrtvý krypl zároveň!!!“ svěřila se svému facebookovému deníčku Miroslava Rebélie Langerová.

My jsme tady na HlídacíPes.org zrovna napsali, že policie neumí, nemůže nebo nechce stíhat projevy nenávisti a hoaxy šířené po sociálních sítích. A uvedli jsme k tomu několik příkladů. Za tento jsme ale vděčni: je tak krystalicky čistý, že po něm už nebude moci být pochyb. Čili: Umí? Chce? Může?

 

Screenshot_2016-04-26-11-25-58

  • Policie neprožívá šťastné období, až máme o policejního prezidenta strach, aby v souladu se zdejšími zvyklostmi nespáchal rituální sebevraždu sedmadvaceti bodnými ranami do vlastních zad Komorousovým samurajským mečem. Ale ne, má přece zastání, a to i vůči pravomocným rozsudkům soudů (ať už si o nich myslíme cokoli). „Soud nejen posvětil, že můžeme napadat policisty, ale také vydal glejt, že kdokoli může narušovat ohlášené demonstrace. Druhá republika v praxi.“ Podepsán hradní úředník Ovčáček.

On je ale ten soustředěný odpor vidět i na „malých“ věcech. V Praze v pondělí bourala tři policejní auta, což se denně nestává, zato se denně stává, že řidiči, co nedodrželi bezpečnou vzdálenost, tak nějak drží hubu a krok, když jsou automaticky označeni za viníky. Policie? „Informace k dnešní nehodě na Liberecké v Praze. Před třemi policejními vozy prudce zabrzdilo terénní vozidlo,“ hlásal internetový Týdeník Policie, a potvrdil tak naše dlouhodobé podezření, že je to web daleko víc fanouškovský než zpravodajský. Umělecký dojem zvyšuje ta drobná sviňárnička s terénním vozem, ten mají přece zbohatlíci, lumpové a Janoušek.

FB_IMG_1461744006780

  • Výňatek z programu prezidenta České republiky Ing. Miloše Zemana CSc. v období od 28. dubna do 9. května 2016:
    – návštěva Čapího hnízda
    – návštěva oslavy životního jubilea herečky Jiřiny Bohdalové
    – návštěva recepce na ambasádě Ruské federace

Celkově to vytváří pozoruhodný dojem, ale v zásadě nic proti. To jen pro záznam.

Tak klidnou mysl, nejpozději v roce 2023 to přejde. Možná.

Follow @malecak

Pop-up mobil Mobile (207451)
SMR mobil článek Mobile (207411)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-2)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-3)
SMR mobil pouze text Mobile (207431)

Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.

Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Skyscraper 2 Desktop (211796-4)