Víme, že vás reklamy otravují, můžete nezávislou žurnalistiku podpořit i jinak, například prostřednictvím systému Darujeme.cz.
Facebook Miloš Zeman - prezident ČR, zdroj

„Kohorta panošů“ Miloše Zemana. Klíčové postavy kolem současného prezidenta, přehledně jeden po druhém

Předseda Ústavního soudu a někdejší místopředseda vlády Miloše Zemana Pavel Rychetský vyjádřil obavy ze suity, která se točí kolem Zemana v prezidentské funkci. Nazval ji „kohortou panošů“.

I když nepadla konkrétní jména, je zřejmé, koho měl na mysli. I Jiří Drahoš, který s 26,6 % hlasů postoupil do druhého kola (a vyzve Miloše Zemana, jenž získal 38,6 % hlasů), prohlásil, že spíše než se Zemanem se zatím utkával s lidmi z jeho okolí, „pány Mynářem, Nejedlým a Ovčáčkem“.

Nejen o nich je následující video. Proč by nás měli detailně zajímat lidé, kteří zásadně ovlivňují prezidentovo jednání?


Exkluzivní publikaci ZE-MAN nyní můžete mít spolu s druhou knihou HlídacíPes.org Babiš. Vůdce pro 21. století. Darem ve výši 1000,- Kč podporujete nezávislou žurnalistiku. Děkujeme!


 

Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

7 komentářů

 1. Petr Kaminsky napsal:

  A ted k nim pribudou jeste neuspesni kandidati, kteri podpori Zemana ve druhem kole. Predpokladam – Hannig, Hynek, Topolanek.

  • Tomáš Bobek napsal:

   Topolánek už podpořil Drahoše, dokonce jako první… Zbytek představuje cca Přiznejte se – vy nepředpokládáte, vy si přejete 🙂

   • nováček napsal:

    Je jasné, že si přeje; a není sám, je nás více.

   • Tyl napsal:

    Ti uctívači Zemana jsou jako ti co se klaněli šlechtě, té smrděli a koukala se na ně s patra. O to víc si oni mohli zaborit hlavu do hlíny. A to ne že by je tak uctívali, ale že by jim mohla hodit kostičku, nebo snad dokonce nějaký drobáček. A taky si mysleli, že je nějak ochrání. Jenže oni se schovali na hradech a oni tam dole to všechno ods… li ačkoliv nikomu nic neprovedli. Jen makali jak blbci.

 2. Baron napsal:

  Jak rikal pan prezident Zeman, hlupcu je v Cechach 75 procent populace snad nepujdou vsichni k volbam…

  • Vladimír napsal:

   Pane Barone také doufám, že nikam nepůjdete.

Přidávání komentářů není povoleno