Víme, že vás reklamy otravují, můžete nezávislou žurnalistiku podpořit i jinak, například prostřednictvím systému Darujeme.cz.
Facebook Miloš Zeman - prezident ČR, zdroj

„Kohorta panošů“ Miloše Zemana. Klíčové postavy kolem současného prezidenta, přehledně jeden po druhém

Předseda Ústavního soudu a někdejší místopředseda vlády Miloše Zemana Pavel Rychetský vyjádřil obavy ze suity, která se točí kolem Zemana v prezidentské funkci. Nazval ji „kohortou panošů“.

I když nepadla konkrétní jména, je zřejmé, koho měl na mysli. I Jiří Drahoš, který s 26,6 % hlasů postoupil do druhého kola (a vyzve Miloše Zemana, jenž získal 38,6 % hlasů), prohlásil, že spíše než se Zemanem se zatím utkával s lidmi z jeho okolí, „pány Mynářem, Nejedlým a Ovčáčkem“.

Nejen o nich je následující video. Proč by nás měli detailně zajímat lidé, kteří zásadně ovlivňují prezidentovo jednání?


Exkluzivní publikaci ZE-MAN nyní můžete mít spolu s druhou knihou HlídacíPes.org Babiš. Vůdce pro 21. století. Darem ve výši 1000,- Kč podporujete nezávislou žurnalistiku. Děkujeme!


 

Líbil se vám tento text?

Podpořte nás prostřednictvím Darujme nebo převodem pomocí QR kódu

Moc děkujeme za podporu!

QR kód
Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Podpořte novináře

7 komentářů

 1. Petr Kaminsky napsal:

  A ted k nim pribudou jeste neuspesni kandidati, kteri podpori Zemana ve druhem kole. Predpokladam – Hannig, Hynek, Topolanek.

  • Tomáš Bobek napsal:

   Topolánek už podpořil Drahoše, dokonce jako první… Zbytek představuje cca Přiznejte se – vy nepředpokládáte, vy si přejete 🙂

   • nováček napsal:

    Je jasné, že si přeje; a není sám, je nás více.

   • Tyl napsal:

    Ti uctívači Zemana jsou jako ti co se klaněli šlechtě, té smrděli a koukala se na ně s patra. O to víc si oni mohli zaborit hlavu do hlíny. A to ne že by je tak uctívali, ale že by jim mohla hodit kostičku, nebo snad dokonce nějaký drobáček. A taky si mysleli, že je nějak ochrání. Jenže oni se schovali na hradech a oni tam dole to všechno ods… li ačkoliv nikomu nic neprovedli. Jen makali jak blbci.

 2. Baron napsal:

  Jak rikal pan prezident Zeman, hlupcu je v Cechach 75 procent populace snad nepujdou vsichni k volbam…

  • Vladimír napsal:

   Pane Barone také doufám, že nikam nepůjdete.

Přidávání komentářů není povoleno