Podpořte nezávislou žurnalistiku

Miloš Zeman jmenoval Andreje Babiše českým premiérem. Život, vazby i byznys obou aktuálně nejmocnějších politiků České republiky podrobně mapují dvě exkluzivní publikace připravené redakcí HlídacíPes.org.

Obě luxusní knihy plné unikátních a jinde nepublikovaných informací můžete získat za cenu jedné – za dar v hodnotě 1000 korun. Navíc podpoříte nezávislou žurnalistiku.

Obě publikace můžete nově získat za dar v hodnotě 1000 korun, každou zvlášť pak za 500-ti korunový dar. Budeme však rádi, pokud můžete přispět více. 

Moc děkujeme za podporu!

Ondřej Neumann ředitel Ústavu nezávislé žurnalistiky

Poznámka: V darovacím formuláři vyplňte prosím adresu, na niž si publikace přejete doručit.

Peníze můžete poslat i na účet Ústavu nezávislé žurnalistiky: 2600667991/2010. I v tomto případě prosíme o dopsání jména a adresy, na kterou chcete publikace doručit.

 

Publikace ZE – MAN, Skutečný příběh českého prezidenta  je výsledkem více než dvouletého systematického rozkrývání zájmů stojících za Zemanovou triumfální cestou na Pražský hrad a následující prezidentskou jízdu. Reportéři a spolupracovníci HlídacíPes.org pátrali nejen v tuzemském byznysově-politickém světě i polosvětě, ale i v čínské Shanghaji či ruské metropoli Moskvě. Chceme tak poskytnout veřejnosti ucelené informace o úřadující hlavě státu před blížící se prezidentskou volbou v lednu 2018.

 

Kniha Andrej Babiš. Vůdce pro 21. století pak podrobně mapuje Babišův byznysový a poté i politický vzestup, analyzuje kauzu Čapí hnízdo, příběh korunových dluhopisů, významné střety zájmů, i všechny jeho evropské a národní dotace. Navíc bezprecedentní vzestup Andreje Babiše zasazujeme do mezinárodního kontextu a porovnáváme ho s dalšími politiky „nového typu“ – třeba Donaldem Trumpem, Vladimirem Putinem nebo Viktorem Orbánem.

 

Ukázky z publikací:

Obě publikace vyšly v omezeném nákladu tisíc kusů a jedinou cestou k jejímu získání je dar Ústavu nezávislé žurnalistiky (vydavatel HlídacíPes.org). Přispět na nezávislou žurnalistiku můžete i vy. Exkluzivní sběratelská edice obou publikací budou naším poděkováním za váš dar.