Víme, že vás reklamy otravují, můžete nezávislou žurnalistiku podpořit i jinak, například prostřednictvím systému Darujeme.cz.
, Z oficiálních webovách stránek ANO 2009

Krnáčovou potápí domovské ANO. Podívejte se, čím se živila, než kývla na práci pro Andreje Babiše

Pražská primátorka Adriana Krnáčová ztratila důvěru vedení pražského ANO. Pokud opustí primátorské křeslo předčasně, může se vrátit ke svým podnikatelským či neziskovým aktivitám. Kde všude už působila Adriana Krnáčová? A s kým se tam potkala?

HlídacíPes.org zajímalo, čím vším se Adriana Krnáčová zabývala před svým vstupem do politiky. Sestavil z otevřených zdrojů s využitím systému Gnosus společnosti Bisnode „pavouka“ jejích vazeb ve světě byznysu i občanských iniciativ.

Nejednou se v něm opakují jména Ing. Miloslava Nováka a MUDr. Evy Novákové.


Čtěte také: Krnáčová přežila i díky komunistům. Zatím drží většinu, ale jen těsně


První jmenovaný je podle serveru euro.e15.cz spolupracovníkem „politického podnikatele“ Ivo Rittiga vyšetřovaného v souvislosti s machinacemi kolem veřejných zakázek za stovky miliónů.

Novák je jednatelem společnosti Datasys Services. V ní prostřednictvím offshore struktury a rakouské firmy Klymene vlastní čtvrtinový podíl lobbista Ivo Rittig. Jinak řečeno, je to síť firem, které patří do lobbistova impéria, napsal na podzim minulého roku server euro.e15.cz

Společnost Klymene, která do dubna 2011 sídlila na adrese Rittigovych dvorních právníků Šachta and Partners, získala mimo jiné zajímavé zakázky v ČEZ. Jednatelem Datasys Services byl v rozmezí let 2009 až 2012 jeden z Rittigových firemních administrátorů Ferdinand Überall.

Obchodní i neziskové vazby Adriany Krnáčové (pro zvětšení klikněte na grafiku):

Diagram17 Krnáčová

 

Líbil se vám tento text?

Podpořte nás prostřednictvím Darujme nebo převodem pomocí QR kódu

Moc děkujeme za podporu!

QR kód
Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Podpořte novináře

2 komentáře

  1. Karel napsal:

    Rittig byl daleko dřív hvězda za totality, kdy Krnáčova nebyla téměř nic. Krnáčová zdaleka nemá na Rittigovy aktivity 750 tisíc manko za totáče,část trestu mu prominul až prezident Václav Havel…….. ale Jen u nás: Spráskat tě bičem a hodit psům. Dát ti do držky, patolízale a fízle, pravil Ivo Rittig o generálu Randákovi. A zde má květnatou odpověď http://jdem.cz/br7p87

  2. Hana T. napsal:

    Paní Krnáčová je zřejmě hodně schopná žena ! Těch titulů a funkcí, kde na to bere čas ?
    No, rozhodně umí žít. Za naše penízky.

Přidávání komentářů není povoleno