facebookový profil Petra Koláře, Týden s prezidentem

Zeman zahájil kampaň, kterou nepovede. To podstatné v sedmi větách

Napsal/a Robert Malecký 16. března 2017

Prezident Miloš Zeman zahájil své pravidelné čtvrteční okénko na TV Barrandov – diskusní pořad Týden s prezidentem, v němž hodlá glosovat události uplynulých dní. V „rodinné“ atmosféře s manželkou svého kancléře Alex Mynářovou v úloze reportérky; tu doplnil zástupce šéfredaktora časopisu Týden Petr Kolář. HlídacíPes.org přináší jako už tradičně shrnutí Zemanova veřejného vystoupení v sedmi bodech pro ty, kteří na sledování televize nemají čas, případně nervy.

 • „Já nejsem Václav Klaus.“
  (k námitce, že i Václav Klaus se účastnil duelů s protikandidáty)
 • Kdyby byl Miloš Zeman Andrejem Babišem, do sněmovny by se na projednávání bodu „Daňové podvody ministra financí“ dostavil a pronesl by projev, v jehož úvodu by řekl, že je drzost bod takto nazvat. Podle Zemana za to může Kalousek.

ČTĚTE TAKÉ: Nekončím. Vše, co potřebujete vědět o Zemanově rozhodnutí znovu kandidovat, v sedmi větách


 • Miloš Zeman by obnovil Finanční policii, která byla zrušena. Za to může Langer.
 • Nad obsazením funkce ministra průmyslu a obchodu se Zeman s premiérem sejde v geologicky dohledné době, tedy zhruba do týdne.
 • Prezident neodpověděl na otázku divačky, proč se nechová slušněji, neboť nebyla dostatečně konkrétní.
 • Lubomír Zaorálek se hodně zlepšil.
 • Prezident musí fandit Slavii, protože podporuje čínské investice.

2 komentáře

 1. petrph napsal:

  Václav Klaus se účastnil duelů s protikandidáty? A to jako proč? Pokud vím tak toho ještě volil prezidentem parlament a senát, tudíž jakékoliv „mediální duely“ se mohly dít leda tak pro oblbování diváků, potřebnou podporu u volitelů si pan kandidát Klaus získával jinde a jinak..

  • ČERT napsal:

   Jen dodatek… Docela zajímavá připomínka i ve spojitosti se Zemanem, též jedním z presidentských kandidátů r. 2003 (první Klausovo vítězství), pro kterého tehdy nehlasovali ani všichni sociálnědemokratičtí poslanci. Myslím, že právě i tohle je vnímáno za jeden z prvopočátků pozdějšího rozchodu Zemana, staženého na Vysočině a prakticky mimo politiku, s ČSSD.

Přidávání komentářů není povoleno
Vážený uživateli, tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací o cookies