Víme, že vás reklamy otravují, můžete nezávislou žurnalistiku podpořit i jinak, například prostřednictvím systému Darujeme.cz.
facebookový profil Petra Koláře, Týden s prezidentem

Zeman zahájil kampaň, kterou nepovede. To podstatné v sedmi větách

Prezident Miloš Zeman zahájil své pravidelné čtvrteční okénko na TV Barrandov – diskusní pořad Týden s prezidentem, v němž hodlá glosovat události uplynulých dní. V „rodinné“ atmosféře s manželkou svého kancléře Alex Mynářovou v úloze reportérky; tu doplnil zástupce šéfredaktora časopisu Týden Petr Kolář. HlídacíPes.org přináší jako už tradičně shrnutí Zemanova veřejného vystoupení v sedmi bodech pro ty, kteří na sledování televize nemají čas, případně nervy.

 • „Já nejsem Václav Klaus.“
  (k námitce, že i Václav Klaus se účastnil duelů s protikandidáty)
 • Kdyby byl Miloš Zeman Andrejem Babišem, do sněmovny by se na projednávání bodu „Daňové podvody ministra financí“ dostavil a pronesl by projev, v jehož úvodu by řekl, že je drzost bod takto nazvat. Podle Zemana za to může Kalousek.

ČTĚTE TAKÉ: Nekončím. Vše, co potřebujete vědět o Zemanově rozhodnutí znovu kandidovat, v sedmi větách


 • Miloš Zeman by obnovil Finanční policii, která byla zrušena. Za to může Langer.
 • Nad obsazením funkce ministra průmyslu a obchodu se Zeman s premiérem sejde v geologicky dohledné době, tedy zhruba do týdne.
 • Prezident neodpověděl na otázku divačky, proč se nechová slušněji, neboť nebyla dostatečně konkrétní.
 • Lubomír Zaorálek se hodně zlepšil.
 • Prezident musí fandit Slavii, protože podporuje čínské investice.
Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

2 komentáře

 1. petrph napsal:

  Václav Klaus se účastnil duelů s protikandidáty? A to jako proč? Pokud vím tak toho ještě volil prezidentem parlament a senát, tudíž jakékoliv „mediální duely“ se mohly dít leda tak pro oblbování diváků, potřebnou podporu u volitelů si pan kandidát Klaus získával jinde a jinak..

  • ČERT napsal:

   Jen dodatek… Docela zajímavá připomínka i ve spojitosti se Zemanem, též jedním z presidentských kandidátů r. 2003 (první Klausovo vítězství), pro kterého tehdy nehlasovali ani všichni sociálnědemokratičtí poslanci. Myslím, že právě i tohle je vnímáno za jeden z prvopočátků pozdějšího rozchodu Zemana, staženého na Vysočině a prakticky mimo politiku, s ČSSD.

Přidávání komentářů není povoleno
ReklamaBělorusko