Víme, že vás reklamy otravují, můžete nezávislou žurnalistiku podpořit i jinak, například prostřednictvím systému Darujeme.cz.
-pes-, Praha, Hradčanská, 2. 5. 2016

Všechno vojsko do ulic! Na červenou se nám tu přecházet nebude!

GLOSA. Nadávat umí každý. To by bylo, aby se na všem něco nenašlo. Aktuálně prý protiteroristické smíšené hlídky policie a vojska tyranizují bezdomovce a dredaře. My ale myslíme pozitivně, na všem se dá najít i to dobré, chce to jen ve jménu obecného blaha a rozvíjející se pokrokové společnosti trochu chtít.

Zde tedy jsou klady, které nasazení společných hlídek, a zejména jejich tvrdý, nesmlouvavý postup vůči neřádu všeho druhu má:

 • Každý si teď bude dobře pamatovat, že má u sebe nosit občanku. Právo policie ji vyžadovat při jakémkoli styku s občanstvem je nezpochybnitelné, navíc léty odzkoušené. Experimenty zaváděné v 90. letech musí skončit.
 • Z ministra vnitra už nebude nadále možné tropit si šoufky o neúspěšných prodejcích nábytku nebo rychlostudentech zes Plzně. Je to muž, který obnovil veřejný pořádek a jeho úřad znovu nabude vážnosti odpovídající věhlasu jeho předchůdců Kincla a Štrougala. Nebo Noska, když už jsme u toho.
 • Všechno vojsko do ulic! Už nyní je ČR počtem policistů na jednu ovci jednoznačně nejbezpečnější zemí široko daleko, tento trend je nutné zachovat a předehnat. Ke 40 000 policistů se nabízí 22 tisíc vojáků, kteří dosud kdovíproč zahálejí v kasárnách a štábech, když se umí tak pěkně činit. K dispozici je dalších dva a půl milionu mužů službou povinných, z toho dva miliony schopných. Zbytek může aspoň udávat. Na přechodech nám na červenou nikdo přecházet nebude.
 • Po vyhodnocení aktivace protiteroristického opatření a snížení stupně nebezpečí na běžnou úroveň (rozhodne ministr vnitra podle výsledků voleb) se nabízí další využití smíšených hlídek pro ostrahu vnější hranice ČR před nájezdníky v obou směrech.
 • V domácích ulicích mohou být vojáci nahrazeni civilisty v roli Pomocné stráže dle příslušného nařízení ministerstva vnitra. O případném vyzbrojení lidu rozhodne právě vládnoucí strana, zkušenosti s tím jsou historicky příznivé.

Tolik pozitiva. Jsme přesvědčeni, že to možná neomarxisticko-kavárenským rýpalům není tak zjevné, ale zcela jasně převažují. Nad nějakými těmi právy a svobodami. Lidskými, základními. O zdravém rozumu nemluvě.

 

Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

8 komentářů

 1. Jan Netopil napsal:

  Tak je to správné. Veřejná bezpečnost musí bý(í?)t.

  • Karel Novotný napsal:

   To by bylo, aby se nebilo!

  • sony napsal:

   Už je to tady. Pomáhat a chránit. A taky buzerovat a mlátit. To je ono!

 2. petrph napsal:

  Přesně tak, a když se k ministrovi vnitra přidá pan „dosud oblíbený“ ministr obrany Stropnický,který musel poslání armády do ulic povolit, tak to budou mít nepřátelé státního režimu, kteří dosud nepochopili principy koaliční demokracie, naprosto zpečetěné..Nicméně nemusíme mít strach, právě neomarxisticko-kavárenské a univerzitní elity to pochopí velice rychle, stejně jako za předešlých režimů. Nějaký ten nový ideologický předmět na školách který dialekticky vysvětlí nutnost armády v ulicích, práskačů na každém rohu a lágry pro nepřátele režimu , se rychle zavede, od toho přece stát ty prezidentem jmenované profesory má..

 3. J: Nemec napsal:

  My nepotřebujeme protiteroristické hlídky. My potřebujeme posílit tajné služby aby mohly čelit špionům z Ruska a Číny včetně jejich hnusné propagandy. Prezidentské volby se blíží a mohlo by být pro někoho nebezpečno.

 4. Josef Lukeš napsal:

  Islámský terorista,který potká v Praze na ulici smíšenou hlídku,si dobře rozmyslí,zda má u nás provádět nějakou terorisstickou činnost.Kdyby byl Stropnický chlap a svéprávný ministr obrany,nikdy by se k této Chovancově trapné maškarádě nepropůjčil

 5. Petr Homoláč napsal:

  Potkal jsem v sobotu na ulici u nádraží v Brně nějakého uniformovaného šaška se samopalem náležitě důležitě se tvářícího. Naposledy se mi to stalo v Nicaragui, to ovšem bylo tak před 20 lety. Proboha, nezbaví nás nějaký muslimský extermista toho Chovance?

 6. Honza napsal:

  Představuji si, jaký by byl asi komentář tady toho chytráka, kdyby v ulicích žádné uniformy nebyly a něco se přihodilo.

Přidávání komentářů není povoleno