Všechno vojsko do ulic! Na červenou se nám tu přecházet nebude!

Napsal/a Robert Malecký 3. května 2016
FacebookTwitterPocketE-mail

GLOSA. Nadávat umí každý. To by bylo, aby se na všem něco nenašlo. Aktuálně prý protiteroristické smíšené hlídky policie a vojska tyranizují bezdomovce a dredaře. My ale myslíme pozitivně, na všem se dá najít i to dobré, chce to jen ve jménu obecného blaha a rozvíjející se pokrokové společnosti trochu chtít.

Zde tedy jsou klady, které nasazení společných hlídek, a zejména jejich tvrdý, nesmlouvavý postup vůči neřádu všeho druhu má:

  • Každý si teď bude dobře pamatovat, že má u sebe nosit občanku. Právo policie ji vyžadovat při jakémkoli styku s občanstvem je nezpochybnitelné, navíc léty odzkoušené. Experimenty zaváděné v 90. letech musí skončit.
  • Z ministra vnitra už nebude nadále možné tropit si šoufky o neúspěšných prodejcích nábytku nebo rychlostudentech zes Plzně. Je to muž, který obnovil veřejný pořádek a jeho úřad znovu nabude vážnosti odpovídající věhlasu jeho předchůdců Kincla a Štrougala. Nebo Noska, když už jsme u toho.
  • Všechno vojsko do ulic! Už nyní je ČR počtem policistů na jednu ovci jednoznačně nejbezpečnější zemí široko daleko, tento trend je nutné zachovat a předehnat. Ke 40 000 policistů se nabízí 22 tisíc vojáků, kteří dosud kdovíproč zahálejí v kasárnách a štábech, když se umí tak pěkně činit. K dispozici je dalších dva a půl milionu mužů službou povinných, z toho dva miliony schopných. Zbytek může aspoň udávat. Na přechodech nám na červenou nikdo přecházet nebude.
  • Po vyhodnocení aktivace protiteroristického opatření a snížení stupně nebezpečí na běžnou úroveň (rozhodne ministr vnitra podle výsledků voleb) se nabízí další využití smíšených hlídek pro ostrahu vnější hranice ČR před nájezdníky v obou směrech.
  • V domácích ulicích mohou být vojáci nahrazeni civilisty v roli Pomocné stráže dle příslušného nařízení ministerstva vnitra. O případném vyzbrojení lidu rozhodne právě vládnoucí strana, zkušenosti s tím jsou historicky příznivé.

Tolik pozitiva. Jsme přesvědčeni, že to možná neomarxisticko-kavárenským rýpalům není tak zjevné, ale zcela jasně převažují. Nad nějakými těmi právy a svobodami. Lidskými, základními. O zdravém rozumu nemluvě.

 

Pop-up mobil Mobile (207451)
SMR mobil článek Mobile (207411)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-2)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-3)
SMR mobil pouze text Mobile (207431)

Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.

Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Čtěte též

Skyscraper 2 Desktop (211796-4)