Foto: Jiří Ovčáček

Vlastenecký slovník: Hnědočech či Lehkoživka. Jak být jednotní – i v urážkách a nadávkách

Napsal/a Karel Vrána 1. dubna 2019
FacebookTwitterPocketE-mail

Každé sprosté slovo vmetené do tváře nepřítele přibližuje konečné vítězství. Proto vlastenci musí být jednotní i v urážkách a nadávkách. Nabízíme správný výklad základních pojmů od á do zet…

A: Američan Nestvůra s převážně chazarsko – negroidním genofondem, živící se krví slovanských novorozenců. Její největší libůstkou je bombardování cizích území. Pokud nemůže bombardovat, alespoň rozprašuje chemtrails.

B: Brusel – Dříve hlavní město Belgie, dnes centrum (mu)slimáckého Belgistánu. Sídlí tu vedení Evropské unie, což je fašistická neomarxistická instituce řízená z Washingtonu, která se snaží zničit poslední zbytky svébytnosti evropských národů a zotročit Slovany.

C: CIA – Americká výzvědná služba, štědře dotující neziskovky, presstituty, kolaboranty a vlastizrádce. Jejím hlavním cílem je škodit slušným lidem.

Chytroprdi, Makrela a jiná verbež

D: Dobroser – Přesnější označení Sluníčkáře. Většinou dredatá smažka rachitické postavy, kterou nenaplní národní hrdostí ani výkony českého hokejového týmu nebo Martiny Sáblíkové. Po ostatních vyžaduje, aby si domů nakvartýrovali nelegální migranty, protože do jejího squatu už se nevejdou.

E: Eurohujer – Osoba, která za jidášský groš a nebo jen z vlastní hlouposti schvaluje protinárodní rozhodnutí fašistické neomarxistické Evropské unie.

F: Fašista – Kdokoli, kdo oponuje vlasteneckým myšlenkám.

G: Gay – Politicky korektní výraz pro buznu nebo teplouše. Tito devianti netouží po ničem jiném, než znásilňovat manžele naštvaných matek, čímž chtějí tyto matky ještě více naštvat.


MAPA ČESKÉ JUSTICE od HlídacíPes.org

ZEMAN útočí na nezávislost soudů. Je justice připravená na podobné ataky?


H: Havloid – Též Pravdoláskař nebo Havlista. Obdivovatel bezvýznamného pisálka a politika Václava Havla. Ten se za peníze CIA angažoval proti minulému režimu. Za to se v letech 1979 – 1983 mohl povalovat ve fešáckém kriminále. Nebýt toho, že tam z vlastní rozmařilosti málem zemřel, povaloval by se ještě déle. Po roce 1989 ve funkci prezidenta navzdory všem slušným lidem zavlekl naši zemi do zločineckých spolků NATO a EU.

CH: Chazar – V poslední době stále častěji používané slovo pro škůdce židovské národnosti. Někdy není vhodné říkat věci naplno, protože tajná policie nespí a kriminály už nejsou tak fešácké jako před čtyřiceti lety, kdy se v nich povaloval Havel a jeho kumpáni.

I: Inteligent – Chytroprd, nejčastěji vybavený humanitním vzděláním. Ve své nezkrotné pýše nechápe, že poctivý člověk má makat u pásu nebo u lopaty. A ne vymýšlet pseudovědecké hovadiny jako třeba, že neexistují slovanské runy, které jsou ozdobou mnoha vlasteneckých facebookových profilů.

J: Jidáš – Původně postava z Nového zákona, která za třicet stříbrných zradila Ježíše. Dnes každý, kdo zrazuje vlasteneckou myšlenku.

K: Kavárna – Pražský podnik, v němž se scházejí agenti CIA, dobroseři, eurohujeři, buzny, fašisti, havloidi, chazaři, inteligenti, Jidáši, lesby, neomarxisté, presstituti, rusofobové, vlástizrádci, xenofilové a podobná verbež. Za petrodolary a peníze americké ambasády tu kují pikle proti panu prezidentovi a fasují červené karty a tibetské a ukrajinské vlajky.

L: Lesba – Ženská obdoba buzny. Obecně jakákoliv osoba ženského pohlaví, která není naštvaná matka.

M: Merkelová – Též Makrela. Německá kancléřka s dederónským původem, svazáckou minulostí a fašistickou přítomností. V současnosti služtička Washingtonu a Islámského státu.

(Mu)slimáci, majdanisté a budoucí muklové

N: Neomarxista – Odpůrce vlasteneckých hodnot. Vychází z myšlenek chazarského filosofa Karla Marxe, který nenáviděl Slovany. „Nesmiřitelný boj, válku až do smrti proti Slovanům, těm zrádcům revoluce… je potřebné jejich vyhlazení, bezuzdný terorismus na ně,“ napsal Marx v roce 1848. Neomarxista je tedy logicky vyznavač teroru, genocidy a oškliví si vše slovanské.

O: Ovčan – Hlupák nadopovaný chemtrails, který netuší, že všechny konspirační teorie jsou pravdivé a za kus žvance je ochoten podporovat hru na tzv. demokracii. Ta ve skutečnosti neexistuje, protože svět ovládá malá skupinka neskutečně zlých a vychcaných jedinců, kteří momentálně stojí například za (mu)slimáckou invazí do Evropy.

P: Presstitut – Slouha nadnárodních korporací, CIA a Chazarů působící ve sdělovacích prostředcích. Aby měl na splácení hypotéky, je ochotný špinit vlasteneckou myšlenku a zatajovat důležité informace, které se vyskytují pouze na alternativních webech. Někdy dokonce tyto informace pomocí lživých důkazů dodaných Washingtonem takzvaně vyvrací.

R: Rusofob – Osoba, která nechápe, že jedinou budoucností pro nás je vstup do Ruské federace. Lživě poukazuje na některé jevy v Rusku, aniž by mu došlo, že tato země vytvořila novou vyšší formu vlády lidu. Lstivější rusofobové se pak ohánějí různými jmény jako Okudžava, Vysockij, Solženicyn, Achmatovová, Šalamov nebo Zubov. Netuší, že tuto hrstku bezvýznamných zaprodanců v Rusku téměř nikdo nezná.

S: Sudeťák – Obtloustlá postava v lederhosen, bílých podkolenkách a zeleném tralaláku hovořící německy, jejíž předkové byli dozorci v koncentračních táborech a členy SS. Sudeťák si stěžuje, že jeho předkové byli odsunuti z Československa do Německa, místo aby byl vděčný za to, že nebyli odsunuti rovnou do hrobu jako řada jejich soukmenovců.

T: Televize – Obzvlášť Česká televize zatajuje řadu důležitých informací. Například existenci chemtrails, fakt, že Američané nebyli na Měsíci, souvislost očkování s autismem nebo to, že automobil vynalezl Rus Leontij Lukjanovič Šamšurenkov a nikoliv Němec Gottlieb Daimler. Slušný Čech a vlastenec odmítá s presstituty z České televize hovořit a právem pak poukazuje na absenci vlasteneckých myšlenek ve vysílání.

U: Ukrofašoun – Též Majdanista. Pomatenec, který na demonstracích mává žlutomodrou vlajkou a lže o přítomnosti ruských vojáků na Ukrajině a na Krymu. Přitom každý ví, že tam nikdy nebyli a za svoji nepřítomnost dostali vyznamenání od ruského prezidenta.

V: Vlastizrádce – Budoucí oběšenec nebo potencionální mukl v uranovém dole. Rekrutuje se z dnešní vládnoucí garnitury a jejích přisluhovačů, kteří u nás hodlají tajně zavést islámské právo šaríja.

W: Wall Street – Srdce nadnárodních korporací, útlaku a vykořisťování. Český národní básník Vítězslav Nezval mu věnoval tyto skvělé verše: „Ať tlampač z Wall Street vyráží – dál svoje smrtonosné skřeky – nevysuší to naše řeky! – Zpívám si stoje na stráži – zpívám zpěv míru.“

X: Xenofil – Úchylná bytost, která si myslí, že i čmoudi jsou lidé.

Z: Zmrd – Krásné české slovo aplikovatelné na jakéhokoliv Hate Free rejpala, šťourala nebo zpochybňovače vlastenecké myšlenky. Lze ho i různě modifikovat. Například (mu)slimáka nebo jeho zastánce vlastenec nikdy neváhá označit jako Kozomrda, pravdoláskaře pak za Havlozmrda.


P.S. Některé výrazy (Hnědočech, Lehkoživka, Pseudoumělec, Černoprdelník apod.) se do slovníku nevešly. Nešlo o zlý úmysl, ale pouze o prostor, který jsem si vymezil. Vím, že slušný Čech je tak zaneprázdněn prací pro vlast, že nemá čas luštit dlouhé elaboráty.

Pop-up mobil Mobile (207451)
SMR mobil článek Mobile (207411)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-2)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-3)
SMR mobil pouze text Mobile (207431)

Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.

Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Skyscraper 2 Desktop (211796-4)