Víme, že vás reklamy otravují, můžete nezávislou žurnalistiku podpořit i jinak, například prostřednictvím systému Darujeme.cz.
Demonstrace proti vládě a protiepidemickým opatřením (Praha, listopad 2021) Foto: Petr Hloušek / Právo / Profimedia
,

Slovník „slušných­“ Čechů: Urážky a nadávky fungují stejně dobře u migrace i covidu

KOMENTÁŘ. Presstituti, fašisté, ovčani. Část odpůrců vládních anticovidových opatření používá při demonstracích podobná hesla jako před pár lety radikální odpůrci migrace. Není divu, když odpor proti rouškám i očkování do značné míry nese a přiživuje tatáž „vlastenecká“ scéna, její politici i občanská sdružení. I když se mezitím změnil jejich nepřítel, slovník nikoli. Správný výklad základních pojmů od á do zet vypracoval už před časem pro knihu HlídacíPes.org Obchodníci se strachem Karel Vrána.

A: Američan Nestvůra s převážně chazarsko (viz níže) – negroidním genofondem, živící se krví slovanských novorozenců. Její největší libůstkou je bombardování cizích území. Pokud nemůže bombardovat, alespoň rozprašuje chemtrails.

B: Brusel – Dříve hlavní město Belgie, dnes centrum (mu)slimáckého Belgistánu. Sídlí tu vedení Evropské unie, což je fašistická neomarxistická instituce řízená z Washingtonu, která se snaží zničit poslední zbytky svébytnosti evropských národů a zotročit Slovany.

C: CIA – Americká výzvědná služba, štědře dotující neziskovky, presstituty, kolaboranty a vlastizrádce. Jejím hlavním cílem je škodit slušným lidem.

Chytroprdi, Makrela a jiná verbež

D: Dobroser – Přesnější označení Sluníčkáře. Většinou dredatá smažka rachitické postavy, kterou nenaplní národní hrdostí ani výkony českého hokejového týmu nebo Martiny Sáblíkové. Po ostatních vyžaduje, aby si domů nakvartýrovali nelegální migranty, protože do jejího squatu už se nevejdou.

E: Eurohujer – Osoba, která za jidášský groš a nebo jen z vlastní hlouposti schvaluje protinárodní rozhodnutí fašistické neomarxistické Evropské unie.

F: Fašista – Kdokoli, kdo oponuje vlasteneckým myšlenkám.

G: Gay – Politicky korektní výraz pro buznu nebo teplouše. Tito devianti netouží po ničem jiném, než znásilňovat manžele naštvaných matek, čímž chtějí tyto matky ještě více naštvat.

H: Havloid – Též Pravdoláskař nebo Havlista. Obdivovatel bezvýznamného pisálka a politika Václava Havla. Ten se za peníze CIA angažoval proti minulému režimu. Za to se v letech 1979 – 1983 mohl povalovat ve fešáckém kriminále. Nebýt toho, že tam z vlastní rozmařilosti málem zemřel, povaloval by se ještě déle. Po roce 1989 ve funkci prezidenta navzdory všem slušným lidem zavlekl naši zemi do zločineckých spolků NATO a EU.

CH: Chazar – V poslední době stále častěji používané slovo pro škůdce židovské národnosti. Někdy není vhodné říkat věci naplno, protože tajná policie nespí a kriminály už nejsou tak fešácké jako před čtyřiceti lety, kdy se v nich povaloval Havel a jeho kumpáni.

I: Inteligent – Chytroprd, nejčastěji vybavený humanitním vzděláním. Ve své nezkrotné pýše nechápe, že poctivý člověk má makat u pásu nebo u lopaty. A ne vymýšlet pseudovědecké hovadiny jako třeba, že neexistují slovanské runy, které jsou ozdobou mnoha vlasteneckých facebookových profilů.

J: Jidáš – Původně postava z Nového zákona, která za třicet stříbrných zradila Ježíše. Dnes každý, kdo zrazuje vlasteneckou myšlenku.

K: Kavárna – Pražský podnik, v němž se scházejí agenti CIA, dobroseři, eurohujeři, buzny, fašisti, havloidi, chazaři, inteligenti, Jidáši, lesby, neomarxisté, presstituti, rusofobové, vlástizrádci, xenofilové a podobná verbež. Za petrodolary a peníze americké ambasády tu kují pikle proti panu prezidentovi a fasují červené karty a tibetské a ukrajinské vlajky.

L: Lesba – Ženská obdoba buzny. Obecně jakákoliv osoba ženského pohlaví, která není naštvaná matka.

M: Merkelová – Též Makrela. Do prosince 2021 německá kancléřka s dederónským původem, svazáckou minulostí a fašistickou přítomností. Služtička Washingtonu a Islámského státu.

(Mu)slimáci, majdanisté a budoucí muklové

N: Neomarxista – Odpůrce vlasteneckých hodnot. Vychází z myšlenek chazarského filosofa Karla Marxe, který nenáviděl Slovany. „Nesmiřitelný boj, válku až do smrti proti Slovanům, těm zrádcům revoluce… je potřebné jejich vyhlazení, bezuzdný terorismus na ně,“ napsal Marx v roce 1848. Neomarxista je tedy logicky vyznavač teroru, genocidy a oškliví si vše slovanské.

O: Ovčan – Hlupák nadopovaný chemtrails, který netuší, že všechny konspirační teorie jsou pravdivé a za kus žvance je ochoten podporovat hru na tzv. demokracii. Ta ve skutečnosti neexistuje, protože svět ovládá malá skupinka neskutečně zlých a vychcaných jedinců, kteří momentálně stojí například za (mu)slimáckou invazí do Evropy.

P: Presstitut – Slouha nadnárodních korporací, CIA a Chazarů působící ve sdělovacích prostředcích. Aby měl na splácení hypotéky, je ochotný špinit vlasteneckou myšlenku a zatajovat důležité informace, které se vyskytují pouze na alternativních webech. Někdy dokonce tyto informace pomocí lživých důkazů dodaných Washingtonem takzvaně vyvrací.

R: Rusofob – Osoba, která nechápe, že jedinou budoucností pro nás je vstup do Ruské federace. Lživě poukazuje na některé jevy v Rusku, aniž by mu došlo, že tato země vytvořila novou vyšší formu vlády lidu. Lstivější rusofobové se pak ohánějí různými jmény jako Okudžava, Vysockij, Solženicyn, Achmatovová, Šalamov nebo Zubov. Netuší, že tuto hrstku bezvýznamných zaprodanců v Rusku téměř nikdo nezná.

S: Sudeťák – Obtloustlá postava v lederhosen, bílých podkolenkách a zeleném tralaláku hovořící německy, jejíž předkové byli dozorci v koncentračních táborech a členy SS. Sudeťák si stěžuje, že jeho předkové byli odsunuti z Československa do Německa, místo aby byl vděčný za to, že nebyli odsunuti rovnou do hrobu jako řada jejich soukmenovců.

T: Televize – Obzvlášť Česká televize zatajuje řadu důležitých informací. Například existenci chemtrails, fakt, že Američané nebyli na Měsíci, souvislost očkování s autismem nebo to, že automobil vynalezl Rus Leontij Lukjanovič Šamšurenkov a nikoliv Němec Gottlieb Daimler. Slušný Čech a vlastenec odmítá s presstituty z České televize hovořit a právem pak poukazuje na absenci vlasteneckých myšlenek ve vysílání.

U: Ukrofašoun – Též Majdanista. Pomatenec, který na demonstracích mává žlutomodrou vlajkou a lže o přítomnosti ruských vojáků na Ukrajině a na Krymu. Přitom každý ví, že tam nikdy nebyli a za svoji nepřítomnost dostali vyznamenání od ruského prezidenta.

V: Vlastizrádce – Budoucí oběšenec nebo potencionální mukl v uranovém dole. Rekrutuje se z dnešní vládnoucí garnitury a jejích přisluhovačů, kteří u nás hodlají tajně zavést islámské právo šaríja.

W: Wall Street – Srdce nadnárodních korporací, útlaku a vykořisťování. Český národní básník Vítězslav Nezval mu věnoval tyto skvělé verše: „Ať tlampač z Wall Street vyráží – dál svoje smrtonosné skřeky – nevysuší to naše řeky! – Zpívám si stoje na stráži – zpívám zpěv míru.“

X: Xenofil – Úchylná bytost, která si myslí, že i čmoudi jsou lidé.

Z: Zmrd – Krásné české slovo aplikovatelné na jakéhokoliv Hate Free rejpala, šťourala nebo zpochybňovače vlastenecké myšlenky. Lze ho i různě modifikovat. Například (mu)slimáka nebo jeho zastánce vlastenec nikdy neváhá označit jako Kozomrda, pravdoláskaře pak za Havlozmrda.


P. S. Některé výrazy (Hnědočech, Lehkoživka, Pseudoumělec, Černoprdelník apod.) se do slovníku nevešly. Nešlo o zlý úmysl, ale pouze o prostor, který jsem si vymezil. Vím, že slušný Čech je tak zaneprázdněn prací pro vlast, že nemá čas luštit dlouhé elaboráty.

Líbil se vám tento text?

Podpořte nás prostřednictvím Darujme nebo převodem pomocí QR kódu

Moc děkujeme za podporu!

QR kód
Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Podpořte novináře

26 komentářů

 1. petrph napsal:

  Tedy, abych citoval Shakespeara- „..Růže, byť zvaná jinak, voněla by stejně.
  Jinak řečeno i v případě kritiky, ono je vlastně jedno jaké konkrétní vulgarismy používají, ono je podstatné proč právě konkrétně těmto takto označeným skupinám či subjektům nadávají a kritizují je. To je to podstatné…
  Ostatně už jsem to tu napsal před pár dny. Proč by medle mělo někomu vadiit, že sem přijmeme pár stovek, možná pár tisíc migrantů, když už u nás žije přes půl milionu cizinců? Ale jak vidno tak vadí a hodně lidem, a dělají v tom rozdíly, a bylo by dost důležité si s nimi zcela poctivě vydiskutovat proč…

  • A. S. Pergill napsal:

   Stačí se informovat o poměrech v zemích, kde imigranty z islámských států mají v množství menším než malém. Diskuse netřeba. Ukrajinců, a zejména z Podkarpatské Rusi, k nám klidně může přijít ještě milion a prakticky nikomu to vadit nebude.

  • Jan napsal:

   Jistě ,proč nezapadnout do bahna po kolena, když už tam vězíme po kotníky…

 2. Petr Zdobinský napsal:

  Ještě bych to doplnil : Oblíbený výraz Milana Kubka pro názorové oponenty : Frustrát. Oblíbená výraz slovenského ministra obrany pro názorové oponenty : Dezolát. Dále ti, co nemají argumenty používají často : Putinova děvka, Putler.
  Ti lékaři, co nepracují pro Babiše a mají svůj názor na COVID (třeba prof. Beran) – falešní kazatelé

  • A. S. Pergill napsal:

   Prof Beran má stovky vědeckých prací, které jsou údajně dohromady citovány cca 30000x. Má skupina MeSES alespoň setinu z toho?

 3. Marek Loucký napsal:

  Tak a máte je tam všechny! :))) Tihleti „voni“ můžou za vaše po***ný životy 🙂

 4. wenkovan napsal:

  Autor to evidentně zamýšlel jako humor (ha ha ha), ale já bych řekl, že většina těch slovníkových hesel sedí „jak prdel na hrnec“ (citát jednoho exministra).

 5. Petr Adámek napsal:

  To je pěkný slovníček. Ale vážně řečeno: mě fascinuje slovo „havloid“, tedy Havlovi podobný. Dřív byl člověk na Havlově straně jenom obyčejný havlovec, ale to nezní to nemá šťávu, tak se vymyslí ta nejstrašnější urážka: že je člověk svému vzoru podobný. No fuj!

  • A. S. Pergill napsal:

   Je to jen důkaz toho, že stále významnější část naší populace vnímá V. Havla negativně.

   • Josef II napsal:

    To jsou většinou nadávky a flustrace bývalých soudruhů.Já bych přidal jestě k havloidovi nadávku,ty komunisto.Ta má spoustu mutací,víc jak kovid.A to je důkaz Pergille,že stále významější část naši populace vnímá komunisty negativně,řekl bych ,že větší než ta vaše.Disidenti jsou zkompromitování akorát ve vašich bolševických vymírajících kruzích.

    • A. S. Pergill napsal:

     Naprostá většina disidentů byli vyhození komunisté. Pár jich tam bylo tak radikálních, že je ani komunisté nechtěli.

 6. v napsal:

  Bohužel, to je obraz a slovník společnosti po roce 89. Není se opravdu čím chlubit. Je to katastrofa, kam za těch 32let společnost dospěla, jak zhrubla a je plná nenávisti.

  • Ruda Hvězda napsal:

   Ano! To za komunistů neb(l)ylo!

   • josef napsal:

    … no tak já to porovnávám podle atmosféry v hospodách tehdy a teď. A rozdíl podstatný… Soudržnost, pospolitost, kamarádství, kolik spolupráce se tam domluvilo, aj. – prostě taková ta („havlovská“) občanská společnost se rozpadla a už se nevrátí. Dnes by se i disidenti báli, že je tam uslyší kdekdo. Havlologové by měli zkoumat co se to stalo…

    • A. S. Pergill napsal:

     Disidenti se stačili silně zkompromitovat.

    • Josef II napsal:

     Josefe,zajímavá doba.Vtipy na Husáka a komunisty se vyprávěly potichu jenom mezi známými,že těch vtipů ale bylo.Nebylo radno si pouštět pusu na špacírJeden známý po revoluci přiznal,že práskl jadnoho hosta když měl v opilosti t.z. protistátní řeči,protože se bál,že je to provokatér.Je pravdou,že jsem si jí občas pustil,tak dva krát za život,ale měl jsem štěstí,že mě nikdo neudal,možná.To běžný občan ani nevěděl.Dnes by se v hospodě disident bál něco říct jenom proto,že by ho mohl napadnout nějaký fanatický komunista.Oni byli většinu intelektuálové,kteří měli mozek a né svaly na rozdíl od hospodského komunisty.To víte když se střetne pražská kavárna se IV.cenovou skupinou.

     • josef napsal:

      No víte – zřejmě na rozdíl od Vás, já jsem ten můj bývalý pohyb v restauracích si nevymiňoval tím, že tam půjdu pro politické vtipy (i když pochopitelně také někdy byly- nebral jsem to ale jako hrdinství)… A že by na forhontě byly jen politické vtipy, resp.narážky na Husáka, tak to vůbec ne . Naopak jsem přesvědčen, že té politiky bylo tehdy v televizi daleko méně. Nyní -ale už několik let zpět s humorem dodávám, že bych raději slyšel o úspěších rolníků na Žitném ostrově než o každodenní politice dnes ( a dnešní den tuplem – vláda+V.H.)… Ta pospolitost a soudržnost v hospodách byla , to už je dnes passé… Podle toho jak je nám nyní „vtloukáno do povědomí“, že teď už je jenom dobře, tak by třeba ty hospody měly tomu odpovídat (pomíjím covid)… Nejsem ale zapšklý , to pouze konstatuji…

     • A. S. Pergill napsal:

      Josefe II
      Nejvíc vtipů „o zlatou mříž“ jsem slyšel v kuloárech VUML.

  • Josef II napsal:

   v-jsem dojat,komunista a pláče.Před rokem 89 byl ráj,všichni jsme se milovali,nadávat jsme mohli doma,aby nás nikdo neslyšel.Kritika byla věcná a soudružská nadávat jsme mohli pouze na imperialisty a vrahy z Wall Street(volstrýtu).Milovali jsme Sovětský svaz a ne jak dnes západ.Jak byly krásné hesla se Sovětským svazem na věčné časy a nijak jinak,vše Sovětské náš vzor,republiku si rozvracet nedáme apd.Tehdy jsme byli vlastenci a ne jak dnes,že.Ta hrozná EU nás jenom vykořisťuje.Soudruzi bděte čas se krátí.Jště pár let a bude vymalováno.

 7. Zdeněk Kavaler napsal:

  To Vám muselo dát hodně práce pozurážet kohokoliv,kdo má vlastní názor než ten jediný správný.Vážně s Vaším svazáckým postřehem nesouhlasím.Zkuste to vykládat lidem jako je třeba pan profesor Beran,Turánek,Balík,Havrda,Čížek,Hnízdil,a jiní bloudi a nebo třeba právníkům jako třeba paní Hamplová,Nielsen,Rajchl,Dostál.U toho ovšem tak hrdí nebudete.Ale historie potvrdí,kdo je kdo.Čest práci,soudruzi.

 8. Dr. B napsal:

  Pobavilo, nejvíc asi D, U, W a X 😀
  Děkuji za vtipné ráno 😉

 9. Katka napsal:

  moc jsem se nasmála, palec nahoru :-D. To je jako bych četla diskuzi na Novinkách, na PL kvuli zachování zdravého rozumu nelezu 😀

 10. brambůrel napsal:

  takže ty nadávky a urážky, které čtu proti Zemanovi, proti Putinovi, Rusku, se mi jen zdály?

 11. jaroslav napsal:

  Konečně to někdo pravdivě popsal..

 12. Přemysl napsal:

  Díky za to, opravdu jsem se od srdce zasmál (i když t svým způsobem snad ani k smíchu není … ale vem to čert 😉

Přidávání komentářů není povoleno