Křest publikace ZE-MAN, Skutečný příběh českého prezidenta. Zleva Ondřej Neumann, Nora Fridrichová a Lenka Černá. Foto: Jan Rasch

Sbírka vynesla téměř milion korun. I díky ní dnes vychází publikace „Babiš – Vůdce pro 21. století“

Napsal/a Ondřej Neumann 21. září 2017
FacebookTwitterPocketE-mail

V červnové crowdfundingové kampani získal HlídacíPes.org přesně 929 250 korun. Peníze použijeme na další projekty; jedním z nich je vydání v pořadí druhé tištěné exkluzivní publikace. Novinka nese název Babiš – Vůdce pro 21. století. Pokřtili jsme ji 21. září v Praze. Následovat budou křty v Olomouci (pondělí 25. září) a Ústí nad Labem (úterý 26. září).

Publikace ZE-MAN, Skutečný příběh českého prezidenta, hrneček s logem HlídacíPes.org, kurz Pavučiny byznysu či návod, jak slavit úspěch na sociálních sítích.

Tyto a mnohé další odměny přinesly HlídacíPes.org v crowdfundingové sbírce realizované ve spolupráci s Nadačním fondem pomoci Karla Janečka bezmála milion korun.

Čestmír Horký, ředitel NFP, Ondřej Neumann, ředitel Ústavu a symbolický šek

Mnozí přitom přispěli „jen“ pro dobrý pocit. Všem dárcům děkujeme. Získané prostředky nám umožní dále rozvíjet unikátní neziskový projekt Žurnalistiky ve veřejném zájmu.


Redakce HlídacíPes.org připravila exkluzivní publikaci
mapující byznys i záměry Andreje Babiše.


Aktuálním rozvojovým počinem je exkluzivní stostránková publikace Babiš – Vůdce pro 21. století. Mapujeme v ní nejen byznysový a politický vzestup Andreje Babiše, jeho osobnost, metody a plány, ale i širší kontext nástupu politiků-vůdců, slibujících snadná řešení nesnadných úkolů: Trumpa, Erdoğana, Orbána či Putina.

Na publikaci jsme spolupracovali mimo jiné s filosofem Danielem Kroupou, novináři Petrou Procházkovou, Martinem Řezníčkem, Marií Bastlovou, Pavlem Vondrou či Tomášem Lemešani, autorem knihy Z Bureše Babišem.

Navazujeme na úspěch publikace ZE-MAN, Skutečný příběh českého prezidenta. Publikace je unikátní nejen obsahem, ale i tím, že ji nelze koupit. Jedinou cestou k jejímu získání je dar Ústavu nezávislé žurnalistiky ve výši minimálně 1000 korun.

Zájemci o publikaci mohou již nyní napsat na email [email protected] – rádi je pozveme na jeden ze tří plánovaných křtů: 21. září v Praze-Holešovicích, 25. září v Olomouci a 26. září v Ústí nad Labem.


ZE-MAN, Skutečný příběh českého prezidenta

Unikátní luxusní publikace plná informací, které měly zůstat skryty. Přes dva roky jsme je sbírali v tuzemsku, Moskvě i Pekingu. Publikace vyšla v omezeném počtu 1000 výtisků. Sběratelská edice.  

Posledních 100 kusů 

Titulka

Publikaci můžete získat přes dárcovský systém Darujme.cz


Projekt HlídacíPes.org je možné podpořit i koupí hrnečků s logem, které zbyly z crowdfundingové sbírky. Opět stačí napsat na [email protected] a dozvíte se podrobnosti.

Případně lze poslat peníze přímo na účet Ústavu nezávislé žurnalistiky u FIO banky: 2600667991/2010.

Předem děkujeme!

 

Pop-up mobil Mobile (207451)
SMR mobil článek Mobile (207411)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-2)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-3)
SMR mobil pouze text Mobile (207431)

Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.

Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Skyscraper 2 Desktop (211796-4)