Víme, že vás reklamy otravují, můžete nezávislou žurnalistiku podpořit i jinak, například prostřednictvím systému Darujeme.cz.
Křest publikace Zeman vydaného serverem Hlídacípes.org, Praha 23. února 2017
Jan Rasch,

ZE-MAN. Skutečný příběh českého prezidenta

Pokřtili jsme naši první tištěnou publikaci: ZE – MANSkutečný příběh českého prezidenta. Chceme tak poskytnout veřejnosti ucelené informace o úřadující hlavě státu před blížící se prezidentskou volbou v lednu 2018 a získat i další prostředky na činnost Ústavu nezávislé žurnalistiky. 

Unikátní luxusní publikace vychází v omezeném počtu jednoho tisíce výtisků a je plná informací, které měly zůstat skryty.

Čínský drak

Při více než dvouletém systematickém rozkrývání zájmů stojících za Zemanovou triumfální cestou na Pražský hrad a následující prezidentskou jízdou reportéři a spolupracovníci HlídacíPes.org pátrali nejen v tuzemském byznysově-politickém světě i polosvětě, ale i v čínské Shanghaji či ruské metropoli Moskvě. 

Kdo porazí

To všechno samozřejmě stálo mnoho peněz. Peněz, které HlídacíPes.org získal od donátorů. Tedy od žen a mužů, kteří pochopili průkopnickou myšlenku projektu Žurnalistiky ve veřejném zájmu a nezištně, bez nároků na jakoukoliv „protislužbu“, redakci podpořili.

Od žen a mužů, kteří dobře vědí, že nezávislá pátrací novinařina je jedním z pilířů svobodné společnosti a že právě v našich časech je ve velkém ohrožení. 

Publikace ZE – MAN je prvním tištěným projektem, do kterého se Ústav nezávislé žurnalistiky pouští.

Člověk Zeman

Projektem, který má přispět k informované (a tudíž svobodné) volbě českého prezidenta. Projektem, který má k Ústavu nezávislé žurnalistiky přivést další donátory, kterým není lhostejná současnost ani budoucnost České republiky.

Poskytnuté dary budou použity na další rozvoj portálu HlídacíPes.org a vydávání dalších tištěných publikací na konkrétní témata.


Chcete podpořit HlídacíPes.org? Udělejte to ZDE a získejte tak i unikátní publikaci ZE -MAN.

Autoři publikace:

Robert Břešťan, šéfredaktor HlídacíPes.org

Adam Drda, publicista

Martin Hála, sinolog

Aleš Rozehnal, právník

Pavel Fischer, ředitel STEM z.ú

František Štambera, historik

Tomki Němec, fotograf

Kristián Chalupa, publicista

Miroslav Mareš, novinář

Redakce HlídacíPes.org:

Eliška Hradilková Bártová

Robert Malecký

Ivo Čermák

Ondřej Neumann

Líbil se vám tento text?

Podpořte nás prostřednictvím Darujme nebo převodem pomocí QR kódu

Moc děkujeme za podporu!

QR kód
Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Podpořte novináře