Víme, že vás reklamy otravují, můžete nezávislou žurnalistiku podpořit i jinak, například prostřednictvím systému Darujeme.cz.
,

Ruské nevěsty pro české národní „domobrance“

KOMENTÁŘ. Tzv. Národní domobrana tj. organizace, která má naši domovinu uchránit před muslimy nejlépe tím, že její představitelé cestují výhradně do separatisty kontrolovaného Donbasu a zřizují u nás doněcký „konzulát“, vydává svůj zpravodaj Obrana národa.

Pro něj se „domobrancům“ daří získat pravděpodobně placenou inzerci. „Ožeňte se s ruskou ženou,“ uvádí inzerát a dává odkaz na online seznamku.

Inzerát (Obrana národa, narodnidomobrana.cz)

Ruské nevěsty se tak mohou těšit na „zralé muže“ s historií u komunistické pohraniční stráže, kteří když zrovna nehlídají šumavské hvozdy, hltají zaručené „pravdy“ ze Sputniku nebo z Aeronetu.

Domácí násilí v Rusku

V inzerátu se dále píše: „Mnoho žen má negativní zkušenosti ze vztahů s ruskými muži a jsou si jisté, že západní muži mají zodpovědnější vztah k rodině a dětem.“

Co to? Z proruských webů, kde je ta skutečná „pravda“, všichni přece ví, že Rusko je baštou těch správných konzervativních hodnot. Zatímco prohnilý a zvrácený západ je samozřejmě nad propastí.

A vůbec. Nejsou ty ruské nevěsty náhodou pouhými rusofoby?

„Podle oficiálních statistik je v ruských rodinách každoročně fyzicky napadeno 26 000 dětí. Dva tisíce z nich situaci řeší sebevraždou, 10 000 útěkem z domova. Oběťmi domácího násilí se ročně stává 36 000 ruských žen, o pomoc úřadů nebo policie ale žádá nanejvýš 40 procent Rusek. Každých zhruba 40 minut v Rusku po fyzickém útoku v rodině umírá jedna žena, počet obětí ročně dosahuje 12 000.“ Píše iDnes.cz s odkazem na ČTK.

11 z 10 „domobranců“ doporučuje

Pokud se zaměříme na celý zpravodaj Obrana národa, ten je kompilátem vykopírovaných článků z „vlasteneckých“ webů jako Aeronet, Parlamentní listy atd. Nechybí ani „zaručené“ zdroje jako „Tomáš Marný“.

Ten byl šiřitelem HOAXu o tom, že si vlastníci nemovitostí mají dojít na katastrální úřad pro razítko a následně skrze rakouské právníky podat dokumenty na „říšský katastrální úřad v Krakově“. A když to dotyční do konkrétního termínu nestihnou, jejich nemovitost bude prý zkonfiskována a předána migrantům. O případu více zde.

Zpravodaj „domobranců“ (Obrana národa, narodnidomobrana.cz)

Vysoká kvalita zpravodaje je tak zaručena a může ho doporučit 11 z 10 „domobranců“.

Na každý pád je podivuhodné, že takový „vlastenecký“ počin jako je Obrana národa propaguje import cizích „nečeských“ nevěst. A to zvlášť ze země, ve které žije nejvyšší počet muslimů v Evropě, před kterými nás ale „domobranci“ samozřejmě „brání“.

 

Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

15 komentářů

 1. Michal Breškovec napsal:

  Mrknul jsem na stránky nicku Tomáš Marný, to je dobrý magor – ale zase na druhou stranu je hezké, že se k Internetu dostanou i pacienti psychiatrických léčeben.

  • Oskar (hanák z Hané) napsal:

   Dnes je to projev „magora“, pacienta z psychiatrické léčebny; v dobách kdy bylo ještě vše v pořádku, se tomu říkalo vtip na účet hlupáků, co naletí na každou blbost, nebo také intelektuálně – hyperbola (i když s geometrií a matematikou to nemělo nic společného). Poznámka: Jen mentálně těžce postižený jedinec, nemůže nepoznat, že Tomáš Marný to myslel jako vtip (i když možná hloupý pro hloupé), ne hoax!

 2. Oskar (hanák z Hané) napsal:

  V roce 1937 až do 15.března 1939 si také ledasjaké kdosi dělalo šoufky z lidí, kteří byli ochotni bránit republiku. Lze jen doufat, že se tentokrát historie nebude opakovat.

 3. Teodor Mleinek napsal:

  Na chujoviny to si vás človek uzije

 4. Petr Bednář napsal:

  Super článek váš humoristický časopis se mi moc líbí.

 5. Andrew napsal:

  V Rusku je sice hodně muslimů, ale vláda jim neustupuje tolik co vlády v západní Evropě. A taky muslimové v Rusku jsou doma už přes 1 000 let, většina z nich nepřišla do Ruska, ale Rusko přišlo k nim v podobě carské armády a připojilo jejich země k sobě. Ale v západní Evropě jsou to imigranti, kteří přišli až po druhé světové válce. První generace pracovala,bale třetí generace už dost dělá problémy. Jinak je pravda, že kritika ruských rodinných hodnot od proruských domobranců je zvláštní mírně řečeno.

 6. petrph napsal:

  Já bych tak nebazíroval na tom že když byl ten inzerát otištěn ve zpravodaji Obrany národa, tak to jsou nevěsty pro české domobrance. Jako že činnost těchto ruských seznamovacích agentur je dlouhodobě známá, tak se orientují na muže v západní společnosti s určitým očekávaným příjmem aby své vyvolené mohl zajistit určitou úroveň.. O českého národního domobrance by si taková ani neotřela boty…

 7. Ctibor Novotný napsal:

  Národní obrana evidentně pracuje na své ještě větší důvěryhodnosti .. seznamka je samozřejmě fake, stačí si fotky žen vyhledat přes google a ověřit jejich původ.

 8. Baron napsal:

  clanek opomina, ze v Cechach zije pomerne hodne Rusu a Ukrajincu, odhadem 3/4 milionu v 10 milonove zemi, takze ruske nevesty pouze napomahaji roztrouseni ruskeho genoveho fondu na zapad. Sovetska vojska sice odesla po 21 lete okupaci, ale potomci a navratilci tise meni Ceskou zem opet na Ruskou gubernii. Staci se podivat do parku pred Wilsonovo nadrazi kde by uz temto gerojum meli postavit aspon jeden velky stan. Poslechnout proslovy soudruha Filipa, nebo si precist co opet vysvetlil mluvci hradu Ovcacek. Ruske nevesty a filipinske nevesty najdete po celem svete:-)
  Nejak mne to pripomina napad Hitlera a jeho Ariskych zen v rozmnozovani modrookych blondaku. Vyhlazeni puvodniho obyvatelstva delohou uz tu bylo.

  • Robert Břešťan napsal:

   V ČR žije dle dat ČSÚ necelý půl milion cizinců. Z toho cca 23 % Ukrajinců a 8 % Rusů.

 9. Slavomír Disták napsal:

  Pan Máca asi nemá co na práci. Chci se stát jeho sponzorem.

 10. Luděk Prokop napsal:

  Ten veřejný zájem této žurnalistiky nám jaksi uniká. Humoru není nikdy dost a Máčo zřejmě aspiruje na humoristu roku. Blbé ale moc,moc,moc vtipné. Jak ty trenýrky na hradě. To si zaslouží cenu dramatika umělce, o jehož díla se lidi perou tolik, že je nestačí vydávat. A divadla s jeho absurdními dramaty narvaná k prasknutí.

  • Robert Břešťan napsal:

   Zajímavý plural maiestaticus.

  • petrph napsal:

   Jestli bych se mohl zeptat, právě s odkazem na tu větu „..Humoru není nikdy dost „.. a je to otázka pro redakci.
   Jsou ta fakta v úvodu článku o tom inzerátu pravdivá? Jistě, Národní domobrana existuje, jejich web taky. O tom že by vydávali nějaký zpravodaj Obrana národa tam není ani zmínka (mimochodem, kdyby byl tištěný, neměl by údaj o inzerátu, „dává odkaz na online seznamku“, bez její uvedené web adresy smysl). Na samotném webu narodnidomobrana.cz jsem ho taky nenalezi – ale neproklikal jsem všechno, mohu se mýlit. Každopádně, při vyhledání toho obrázku inzerátu přes Google je jediné místo kde je uveden a to hlidacipes.org sám.
   Tak snad to budete vědět.
   Protože – lze jistě ocenit vtipný komentář ke skutečné události, lze jistě ocenit i vtipný vymyšlený příběh, ale zvláště v dnešní době je dost neseriozní to mixovat. Bojovat proti fake news publikováním jiných rádoby vtipných fake news situaci ještě zhoršuje..
   P.S. Už předem přijímám reakce typu „a to jsi nepoznal že to je fór“? Ne, hned nepoznal, a tady na HP jsem takový fór ani nečekal…Ostatně, ona je doba, že by to bylo i možné..leč jak jsem psal i komentáři výše, pro ruské vdavekchytivé dámy určitě čeští domobranci nebudou ta správná partie, to lepší seženou i doma…

Přidávání komentářů není povoleno
ReklamaBělorusko