Ruské nevěsty pro české národní „domobrance“

Napsal/a Roman Máca 7. srpna 2017
FacebookTwitterPocketE-mail

KOMENTÁŘ. Tzv. Národní domobrana tj. organizace, která má naši domovinu uchránit před muslimy nejlépe tím, že její představitelé cestují výhradně do separatisty kontrolovaného Donbasu a zřizují u nás doněcký „konzulát“, vydává svůj zpravodaj Obrana národa.

Pro něj se „domobrancům“ daří získat pravděpodobně placenou inzerci. „Ožeňte se s ruskou ženou,“ uvádí inzerát a dává odkaz na online seznamku.

Inzerát (Obrana národa, narodnidomobrana.cz)

Ruské nevěsty se tak mohou těšit na „zralé muže“ s historií u komunistické pohraniční stráže, kteří když zrovna nehlídají šumavské hvozdy, hltají zaručené „pravdy“ ze Sputniku nebo z Aeronetu.

Domácí násilí v Rusku

V inzerátu se dále píše: „Mnoho žen má negativní zkušenosti ze vztahů s ruskými muži a jsou si jisté, že západní muži mají zodpovědnější vztah k rodině a dětem.“

Co to? Z proruských webů, kde je ta skutečná „pravda“, všichni přece ví, že Rusko je baštou těch správných konzervativních hodnot. Zatímco prohnilý a zvrácený západ je samozřejmě nad propastí.

A vůbec. Nejsou ty ruské nevěsty náhodou pouhými rusofoby?

„Podle oficiálních statistik je v ruských rodinách každoročně fyzicky napadeno 26 000 dětí. Dva tisíce z nich situaci řeší sebevraždou, 10 000 útěkem z domova. Oběťmi domácího násilí se ročně stává 36 000 ruských žen, o pomoc úřadů nebo policie ale žádá nanejvýš 40 procent Rusek. Každých zhruba 40 minut v Rusku po fyzickém útoku v rodině umírá jedna žena, počet obětí ročně dosahuje 12 000.“ Píše iDnes.cz s odkazem na ČTK.

11 z 10 „domobranců“ doporučuje

Pokud se zaměříme na celý zpravodaj Obrana národa, ten je kompilátem vykopírovaných článků z „vlasteneckých“ webů jako Aeronet, Parlamentní listy atd. Nechybí ani „zaručené“ zdroje jako „Tomáš Marný“.

Ten byl šiřitelem HOAXu o tom, že si vlastníci nemovitostí mají dojít na katastrální úřad pro razítko a následně skrze rakouské právníky podat dokumenty na „říšský katastrální úřad v Krakově“. A když to dotyční do konkrétního termínu nestihnou, jejich nemovitost bude prý zkonfiskována a předána migrantům. O případu více zde.

Zpravodaj „domobranců“ (Obrana národa, narodnidomobrana.cz)

Vysoká kvalita zpravodaje je tak zaručena a může ho doporučit 11 z 10 „domobranců“.

Na každý pád je podivuhodné, že takový „vlastenecký“ počin jako je Obrana národa propaguje import cizích „nečeských“ nevěst. A to zvlášť ze země, ve které žije nejvyšší počet muslimů v Evropě, před kterými nás ale „domobranci“ samozřejmě „brání“.

 

Pop-up mobil Mobile (207451)
ReklamaSMR mobil článek Mobile (207411)
ReklamaSMR mobil článek 2 Mobile (207416)
ReklamaSMR mobil článek 2 Mobile (207416-2)
ReklamaSMR mobil článek 2 Mobile (207416-3)
ReklamaSMR mobil pouze text Mobile (207431)

Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.

Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

ReklamaSkyscraper 2 Desktop (211796-4)