Víme, že vás reklamy otravují, můžete nezávislou žurnalistiku podpořit i jinak, například prostřednictvím systému Darujeme.cz.
, screenshot videozáznamu

Pád Jindřicha Forejta. Video ukazuje drogy, sex a bezpečnostní riziko

V nejbližším okolí dvou českých prezidentů se léta pohybuje muž, který představuje značné bezpečnostní riziko. Nahrávka, kterou má redakce HlídacíPes.org k dispozici, ukazuje šéfa hradního protokolu Jindřicha Forejta mimo jiné při užívání drog. 

Působení Jindřicha Forejta na Hradě v posledních týdnech provázela řada přešlapů – pozdní přílet na pohřeb slovenského prezidenta či kauzu Brady.

Problémy jsou však daleko závažnější. Součástí příběhu, který se aktuálně odehrává kolem šéfa hradního protokolu Jindřicha Forejta, jsou i nelegální drogy a sexuální hrátky.

Večírky ve Forejtově bytě

Informace o tom, že hradní protokolář Jindřich Forejt má skončit ve funkci, se množí od pátečního večera. Hrad je zatím stále nepotvrdil.

HlídacíPes.org je právě od pátku v kontaktu s mužem, který tvrdí, že je dealerem drog a dodavatelem „sexuální společnosti“ na večírky.

Redakce se vzhledem k závažnosti celé situace – možné podezření na bezpečnostní riziko v bezprostřední blízkosti hlavy státu – rozhodla video zakoupit. Nahrávky potvrzují, že Jindřich Forejt je snadno vydíratelný. Redakce je však nebude publikovat.

Muž redakci prodal sadu df3evíti videoklipů, údajně natočených ve Forejtově bytě v Praze 5.

Stejné záběry byly v uplynulých zhruba čtyřech týdnech nabízeny několika dalším redakcím. „Na trhu se to nabízí už asi měsíc a půl. Nabídku jsme dostali i my,“ říká šéfredaktor bulvárního webu Extra.cz Josef Šťastna.

Forejt je muž, který má již více než deset let velmi blízko hned ke dvěma českým prezidentům – Miloši Zemanovi a jeho předchůdci Václavu Klausovi.

Podle bývalého šéfa rozvědky Karla Randáka je bezpečnostní riziko mimořádné. „Bezpečnostní riziko je hlavně to, že takové věci vůbec dělá,“ říká Randák k užívání drog. „Vysoce postavený státní úředník nemůže mít v takovém případě vůbec bezpečnostní prověrku,“ dodává s tím, že hlavní problém je vydíratelnost.

Forejt je a byl u všeho podstatného, co se na Hradě na nejvyšší úrovni odehrávalo, počítalo se s ním navíc jako s budoucím velvyslancem ve Vatikánu.

Forejta prezident Zeman představil papeži Františkovi loni v dubnu při návštěvě Vatikánu a Říma při audienci jako „nejdůležitějšího, hluboce věřícího člověka a, doufám, že budoucího velvyslance ve Vatikánu“.

Na druhou stranu není zřejmé, zda se kolem hradního protokoláře pouze nerozehrála zpravodajsko-mediální hra, která má vést k jeho konci.

f1

Je to hra, v níž jsou některá fakta zřejmá, jiná zastřená.

Natáčeno „do šuplíku“

Série videoklipů ukazuje Jindřicha Forejta – je polonahý a šňupe bílou látku.

V místnosti je přítomen ještě jeden člověk, který vše skrytě natáčí.

Klipy působí dojmem, že jsou cíleně natáčeny se záměrem „budoucího použití“. Kameraman natáčí detaily bytu, osobní věci, z dokladů vytahuje Forejtovy oficiální hradní vizitky.

Na záběrech je vidět i kreditní karta Kanceláře prezidenta republiky, vydaná UniCredit Bank na Forejtovo jméno. Zvlášť vyfocený je i typický Forejtův pečetní prsten.

Hrad: Zatím bez komentáře

Jako fakt je třeba brát, že situace kolem Forejta je vážná. Jeho hradní kancelář je zapečetěna.

Hradní mluvčíf2 Jiří Ovčáček odmítl jakékoli personální změny komentovat, nicméně je ani nevyvrátil. „Média v případě p. ředitele Forejta odkazují jen na anonymní zdroje. Na ty nereaguji. Personální změny komentuji až v okamžiku, kdy jsou,“ uvedl na twitteru.

Na přímý dotaz redakce, zda Hrad ví o existenci videa, Ovčáček věc dále nerozváděl. „K velmi probírané mediální otázce pana ředitele Forejta jsem dnes řekl vše, co jsem říci chtěl,“ odepsal v SMS na dotaz HlídacíPes.org. Kancléř Vratislav Mynář nezvedal telefon.

Forejt je podle informací médií mimo kancelář, údajně doma, nemocný.

Není vůbec zřejmé, zda muž obcházející redakce je skutečně dealerem drog, jak tvrdí. Neexistuje ani důkaz o tom, že to byl on, kdo videa natočil.

Svou roli může hrát i to, že o vliv na prezidenta Zemana se již delší dobu Forejt přetahuje se Zemanovým poradcem Martinem Nejedlým a kancelářem Vratislavem Mynářem.

Líbil se vám tento text?

Podpořte nás prostřednictvím Darujme nebo převodem pomocí QR kódu

Moc děkujeme za podporu!

QR kód
Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Podpořte novináře

93 komentářů

 1. Němec napsal:

  Nejsme malé děti abychom potřebovali komentář bývalého šéfa rozvědky pana Randáka, navíc k článku hodného pro pavlačové drbny. Ale je možné, že s novým prezidentem v USA i na našem hradě může být zemětřesení. Hrad zrovna nepůsobí jako spojenec NATO.

  • Jarda napsal:

   Snad se povede vyhrabat nějakou špínu i na Zemana před volbami. Doufám!!!

   • japome napsal:

    to by se vám hodilo že?? smůla – nám na prezidentovi nevadí vůbec nic:))

    • pm napsal:

     smrad a špína je všude, kde se zeman objeví. to není v očích fanoušků vada, ale vlastnost, kterou oceňují. mají totiž pocit, že to legitimizuje jejich vlastní špínu.

     • Pavel napsal:

      Pan Forejt je ale špína již dřívějších prezidentů,nebo snad ne?Snad si někdo nemyslí,že s tímto začal před týdnem.

     • Jouda napsal:

      Ono selátko Forejt tak nějak skvěle zapadá mezi tu hradní bandu. Pečetní prsteny, širší krky než hlava, perfektně střižená řídítka, zlaté řetězy kolem krku, zahulené žluklé místnosti a všude „masem špinavej“ smrad. Takové to podnikatelstvo 90. let. Mrázkové, Pítrové, Dospivové, Kočkové atd. Sociologové říkají, že je potřeba vymření tří generací, abychom se toho postbolševického odéru zbavili.

     • pan Klobása napsal:

      naprostý souhlas!

    • Jarda napsal:

     To je z vaší páteří a morálkou hodně špatné. Předpokládám, že vám také nebude vadit, když vás, podobně jako váš oblíbenec, někdo osobně pomluví.

    • PP napsal:

     Vám komu, vám v Lukoilu? Nebo vám v nějaké investiční skupině? 🙂 Ono je hlavně potřeba říct, že to je zcela jedno, protože Zeman je a byl jen nepodstatná loutka. Je tomu tak už od jeho nástupu na Hrad. Takový klaun pro děti. Poradci ho zaměstnávají alkoholem a nonstop cestami po českých obcích, kde se vypovídá. Ovčáček souběžně odklání pozornost inteligence nonstop trollingem veřejného prostoru. A na Hradě zatím vládne přes Mynáře a spol stará dobrá česká korupce, přes Nejedlého staré dobré zkorumpované Rusko a stále trochu tápající nová zkorumpovaná Čína.

     • kloten napsal:

      No potěš koště,ty jsi ale kus vola.

     • marie napsal:

      A jak je to s USA? Kdo tím vládne na Hradě? Vy byste asi všichni chtěli, aby se Zeman plazil u nohou jenom EU a USA. Ale svět je přeci jenom větší a my jsme malý stát. Tak proč neudržovat vztahy s celým světem? Zřejmě patříte k bývalým zuřivým komoušům, kteří se před 30 lety zase plazili před Sovětským svazem. Tenhle národ si zaslouží, aby mu vládli fakt jenom svině.

     • Jan Šlouf napsal:

      Jo jo,svatá pravda.

   • jiri matus napsal:

    Tu není třeba nikde vyhrabávat. Té je všude plno.

    • ipoeta napsal:

     Tak si doma ukliďte, aspoň před vánočními svátky 🙂

  • Honza napsal:

   Ano, také si myslím, že panu Forejtovi při šňupání bílé látky přirození odhalil nějaký Trumpův iperialistický agent! Hamba jim, takhle šahat na přirození hradního protokoláře – za trest bych na Bílý dům poslal letku dronů.

 2. Nütvor napsal:

  Že by naše státobezpečnostní služby prezidenta včas neinformovaly? V tom případě bych dřív než Forejta vyhodil někoho úplně jiného. Stejně je to fake video; někdo si dal práci s Gimpem 🙂

  • Neo napsal:

   Tady nekdo videl Linx z rychliku 😀

  • Petys napsal:

   Pražský Hrad pod vedením Zemana jedná jak orientální království zcela netransparentně a odkazuje české občany k potupným klepům a dohadům přesně v bolševickém duchu kdy jsme se také dozvídali že Gottwald umřel na syfla až drbama po jeho smrti. Ale zdravotní stav politiků ve skutečně vyspělých demokraciích není a nemůže být utajován před veřejností.
   Forejt je narkoman, Zeman koketuje s další kandidaturou a přitom už prý neujde sám ani 100m a český národ je udržován v tupé nevědomosti jak poddaní byzantského sultanátu nebo moskevského chanátu.
   Proboha kam nás tahle naše politická galerka až dosmýká.

 3. Marie napsal:

  Abychom se brzy nedočkali dalších podobných videí třeba z každodenního společného sledování TV na Hradě, jak o tom kdysi informoval pan prezident.Že by si tam takto zpříjemňovali dlouhé zimní večery?

  • predy napsal:

   jako že by si mastili pindíky?a Mynář to koučoval?

 4. občané napsal:

  Pročpak asi video redakce HlídacíPes.org nedala k dispozici dávno ? To napovídá o intrikách i těchto novinářů. Ani prozemanovští občané nechtějí šéfa hradního protokolu, Jindřicha Forejta, jenž údajně užívá drogy, masturbujíc při tom před „kameramanem“, čímž je nebezpečný nejen pro prezidenta. A za takového lumpa se přimlouvala ta nenažraná škeble, jak ji nazývá 3/4 národa ? Asi účelově, aby Jindra znemožnil Zemana.

  • Neo napsal:

   Jak je prosim mozne znemoznit Zemana???? Ten je nemoznej od mladi, a Jirina taky….. Takze klidek

 5. Video mi bylo nabízeno již cca 2 měsíce zpět za částku 250.000 CZK. Vypadá to, že autor jej prodal několika médiím najednou…

  • graefenberg napsal:

   jej? to video – jej? a vy děláte noviny?

   • aty? napsal:

    Vy se divíte? Ten primitiv s obtížemi vystudoval ZŠ 🙂

    • Vagin napsal:

     Youtuber Humrista zlata ruska mladez v Pze.

     • Václav napsal:

      Vagine ono to s Majklem zas tak slavný nebude 🙂 Když si ho proklepneš přes justice.cz nebo jiný veřejný zdroje, tak z toho vypadne jedna horko těžko fungující firma s obratem jak lepší vietnamská večerka a na stejný příjmení, snad otce společnost, kterou naháněli konkursní správci. Ale klučina celkem dobře komunikuje navenek a že ty auta jsou popůjčovaný nebo na leasing publiku neva.

   • jejpyco napsal:

    Jej – Příklonný tvar (nelze použít po předložce) genitivu singuláru zájmen on a ono
    „Běž zavřít psa, vnoučata se jej bojí.“

    Kde je problém?

    • bane napsal:

     Nejsem žádný jazykozpytec, ale v té větě se nejedná o genitiv, nybrž o akuzativ.

     • E.B. napsal:

      příklonný tvar (nelze použít po předložce) akuzativu singuláru zájmena ono
      Nezamkl jsi auto, to se nebojíš, že ti jej někdo ukradne?.

 6. Kikina napsal:

  no a co ta Ovčáčkova podivná orientace? neprobíhaly tam také nějaké úchylné hrátky? Nebo je pan Ovčáček opravdu tak čistý a neprůstřelný?

  • Viola napsal:

   Ne, ale po netu koluje RTG vaší lebky, kde chybí polovina mozku. Inu, klobouk dolu,že s takovým postižením umíte číst:-)

 7. rich napsal:

  Není to podvrh?Pokud ne,Hradní kancléřství by mělo povolat k odpovědnosti bezpečnostní osoby ručící za morální nezávadnost pracovníků kanceláře prezidenta.Pak by mělo povolat k odpovědnosti „podnikového“ lékaře.Vycházím z toho,že každý zaměstnatec musí před vstupem do pracovního poměru absolvovat lékařskou prohlídku a v ní potvrdit,že je schopen pracovní zařazení naplňovat.A pak tuto prohlídku periodicky preventivně opakovat.Na Hradě je to jiné?Taková prohlídka by dávno jeho drogovou závislost odhalila.Že se drogy tak vysoko nehledají?Doufám,že po této zkušenosti to bude jinak.

  • jiri matus napsal:

   Jestli vedoucí hradní kanceláře nemá povinnou prověrku a nevadí to, tak tohle by mělo vadit? Stejně je to jen špička ledovce toho, co tam ta lumpenparta provádí.

  • petrph napsal:

   Tak to jste asi špatně pochopil účel a hlavně možnosti vstupních zdravotních prohlídek. Protože taková zdravotní prohlídka pro nástup do zaměstnání funguje naprosto opačně a to jak říká zákon „.. posuzování zdravotní způsobilosti k práci, zaměřené na ochranu zdraví při práci a ochranu před pracovními úrazy, nemocemi z povolání a nemocemi souvisejícími s prací. Tedy lékař posuzuje pacientovo zdraví z hlediska charakteru práce ktou má vykonávat /dejme tomu, fyzicky obtížnou praći, nebo ve škodlivém prostředí..). Čistě úřednická (kancelářská) práce má kategorii nula, žádné riziko,to je pro doktora věc jednoho štemplu i be vyšetření.
   Takže jestli si snad myslíte, že doktor má v rámci téhle vstupní prohlídky „nabonzovat“ zaměstnavateli že dotyčný šnupe koks, nebo masturbuje, tak na to rychle zapomeňte, i kdyby to ten doktor věděl, tak to prozradit nesmí. Jestli si chce udělat zaměstnavatel u svýh lidí kontroly na drogy, (nebo jejich psychprofil tak to může zkusit (když to nedomítnou), ale nesmí k tomu zneužívat tyhle zákonem nařízené prohlídky..

 8. Petr napsal:

  Pokud to nedělal v pracovní době, je to jeho osobní věc…

  • Novák napsal:

   neni to jeho věc, I po pracovní době by se měl chovat reprezentativně. Je to šéf protokolu.

  • Lubomír napsal:

   Pokud by se ukázalo, že například učitel vašeho dítět provozuje podobné aktivity ve svám volném čase, přešel byste to rovněř tímto konstatováním?

 9. Karlos napsal:

  Podvrh z nejvyšších míst… Proč ho nekoupil samotný Forejt za daleko větší sumu než 35tis …moc dobře by vědel o co mu jde – o křeslo. (…přestože to dělá stovkytisíc dalších lidí bez povšimnutí médií, co si budeme povídat 😀 ) Takže, ten kdo to prodával byl total amatér (blb) a nebo …cože je skutečně pravděpdoobnější, je to celé podvrh a celé nahrané 🙂 Potřebovali se ho zbavit, nic víc.

  • ka-brňák napsal:

   tak „stovkytisíc dalších lidí“ snad nefetuje?! :-O
   (a jestli ano, pak každý žijeme jinde).

   • mohren napsal:

    Zdá se že jste slepý, stačí zbystřit v lékárně.
    Nejvíce drogově závislých jsou ženy přes čtyřicet. A ty se potom u televize v rauši pohoršují nad mládeží co čoudí marihuanu 🙂

 10. Sartori napsal:

  Natáčet takhle někoho tajně a poté se na tom obohacovat je desetkrát méně etičtější než to, co pan Forejt provádí. Hlídácí pes u mě tímto patrně končí.

  • Antipes napsal:

   Souhlas,
   kupovat takové záběry jsou vyhozené peníze. Kdyby za to rádoby umělé senzacechtiví novináři koupili třeba dárky dětem do dětských domovů, tak by to alespoň národu prospělo. Celá tato kauza je zbytečná, ať si dělá Forejt co chce.

   • Alexandr Rovný napsal:

    Hlídací čoklík se vyzná. Např. foto z brutálního přepadu moji rodiny, mosteckou policií, pod velením B.Schwarze , nezveřejní. Čoklík by mohl způsobit pád zločineckých struktur, které ovládají státní moc.

  • Lin napsal:

   Ano Žilková nam radila ze se mame pařit s arabaky, to samé Schwarzenberg a Kalousek z TOP
   Nezapomeňte na Belobradka, jak nam radil zvednout porodnost s Africany.
   K tomu pry vzdelani , Q a lidska důstojnost neni potřeba podle Žilkové. Důležité je co do ni strká a zasouvá.
   podle EU maji mit školy a školky od 2-3let deti masturbacní a soulozici koutky a naučit se jak soulozit podle Kámasútry … A jine prasecinky.
   Kolik kecu maji učitele o multikulti, o sexu a masturbaci a najednou kdyz je video dospělého člověka, tak je to skandál. Pritom to dělal doma a ne venku nebo v okně.
   Kdo vozí do EU drogy? – Afghanci kde se pěstují pod dohledem NATO ( Čechy, Poláky, Nemci, Francouzi…) kteří tato pole střeží a pomáhají úrodu distributovat do EU
   Co tím EU sleduje?
   Zničit sexualitu deti EU a cele národy vyhnat do drogové závislosti, aby pak jenom se starali o drogy ane o to jak vytvořit a zabezpečit rodinu a cele rodiny i národy pak vymřeli.
   A ti co přežijí budou mit snížené Q a vrátí se k životu v přírodě a budou žít zase v tlupách a v primitivních chalupách . A o to jde. Snížit spotřebu nerostu a surovin v EU, protoze EU žije konzumní způsobem a spotřebovává nejvíce nerostu. Ani Američané nemají takovou spotřebu, protoze 80% Američanů uz se naředili s primitivními černochy a Mexičany a 70milionu je na sociální. Dávkách a živorí.
   Toto čeká i Evropu!!! kdo bude chtít práci musí se ucit východní jazyky a jed za práci do Asie – Bangladéš, Indie, Čína , Rusko …. Ti budou ekonomickým tygrem ! Ti potáhnou ekonomiku nahoru. Pokud nevyvolají tam USA valku!!
   Evropa bude jen padat do propasti a zivorit. Dobre uz bylo, špatně ted bude mili studenti s multikultimi požadavky
   A hlídají pes ohlídat aby se vám mladým dařilo jen hůř, protoze bude hledět na podporu multikulti politiku jako je TOP, ANO, Kdu
   Chucpe

 11. Akipes napsal:

  Prosím, zvažte všichni, zda tyto fotky opravdu něco dokazují.
  O celý Hrad se zajímám stejně, jako se Hrad zajímá o mne. Tedy vůbec.
  Spíš mne děsí, že toto se dá udělat s kýmkoli, v takové „kvalitě“,jake jsou zveřejněné fotky.

  A Hlídací pes pro mne moc důvěryhodný není.
  Např. DVTD by s tímto nikdy nevyrukovala. Alespoň doufám.

 12. Vagin napsal:

  Mam pocit, ze administratori diskusi preferuji metodicky predpis STB o moralni zavadnosti protistatnich skupin vyjadrujicich svou verzi pravdy.

  • Robert Břešťan napsal:

   Ne, jen nepublikujeme vulgární či jinak urážlivé příspěvky.

   • ka-brňák napsal:

    co je vulgární je subjektivní.
    já třeba za vulgární považuji feťáka na hradě.
    (a když takového feťáka kdokoliv nazve „blbcem,“ je vůči němu neskonale zdvořilý). 🙂

    • Vagin napsal:

     Zeptal jsem se admina proc mu nevadi urazky diskutujiciho s nickem Viola, nazval jsem jeho jednani pokrytectvim, tak to radeji smazl.

   • David napsal:

    Nepopírám, že je pan Forejt asi vepřík v mnoha psychologických a pracovních ohledech, ale napsat reportáž o tom, co dělá ve svém bytě,a koupit to od vypočítavého dealera, který dělá ještě horší a nelegální věci, je vrcholně nemravné. Myslím, že taky doma masturbujete a souložíte, a pokud ne, pak je něco špatně. Drogy – někdo kouří a pije, někdo koks… /chápu, že to zrovna legální není, ale je to doma/. Prostě tohle je největší šmíra do soukromí jedince /byť nanicovatého namyšlence/, která nemá v naší žurnalistice obdoby. Dokazuje to i to, že to odmítla bulvární média. Naprosto jste narušili právo na soukromí, koupili jste záběry, které jsou samy o sobě pořízené zcela protiprávně, takže jste jen podpořili takový čin. Měl by vás žalovat. Koho budete příště šmírovat v kuchyni?

    • mohren napsal:

     Všichni v mém okolí co se věnovali koksu se docela rychle lidsky zhroutili. Sami nebyli schopni ani sebemenší sebereflexe svého posunu. Snad jen jeden příběh skončil (?zatím) netragicky.
     Osobnost se zcela rozpadne a není kdo by se sám vytáhl za vlasy z bahna.
     (Asi i ostatní speedy mohou mít stejnou cestu, třeba i Fermetrazin)

    • František napsal:

     Dokazuje to i to, že to odmítla bulvární média ? Ale to je jasné, tyhle žumpy pro stádo vlastní ty kterých se to týká 🙂 Viz článek z žumpózního plátku po kterém ovar vyhrál volby

 13. ka-brňák napsal:

  čemu se divíte?
  už dříve se provalilo, že forejt nemá odpovídající vzdělání, prot tuto funkci – a stejně tam zůstal. (?)
  na hradě byl už i za havla; na což se (v diskusích) rádo zapomíná.
  jako „blbec“ vždy vypadal, a také se tak chová…

  • Vagin napsal:

   Kazdy na kazdeho tam neco vi. V zatuchlem a zdegenerovanem prostredi obvykly jev. Je treba vyvetrat. I servery tvarici se jako hlidaci psi demokracie a pokrytecky suplujici bulvar.

  • DPetricek napsal:

   Za Havla tam byl, ale jen jako stážista a podržtaška s odpovídajícím vzděláním, to až potom se dostal na pozice kde neměl co dělat

 14. Krach napsal:

  Celá 26-ti letá fraška odehrávající se v Kolnii česko je o podobných „zásadních“ věcech typu „Forejt šnupe prášek“. Má to jen odvádět pozornost ovčanů od opravdu zásadních státních zájmů, které jsou v „naší“ Kolonii v rukou zákulisních oligarchů, lobistů a dalších těžkých Zločinců a Tunelářů a ti zase často plní příkazy vlastníků naší Kolonie……

 15. JaB napsal:

  By mne zajímalo, kolik z kritiků pana Forejta doma onanuje, kouří marjánku, kurví se apod. Jistě by byli nadšeni, kdyby je někdo v jejich vlastním domově natáčel a pak to publikoval v jejich okolí. Hnusný je ten, kdo to natočil a ještě hnusnější ten, kdo to pustil ven.

  • Vagin napsal:

   Tebe plati Moskva?

  • Karel.M. napsal:

   A co jako?Ať si každej dělá co chce doma pokud neporušuje zákon,onanie to asi nebude.Ale u takhle vysokýho státního úředníka je to snad něco jinýho,tam musí člověk splňovat nějaký bezpečnostní standardy a když bereš drogy,tak je splňuješ asi těžko.

  • mohren napsal:

   Marihuanu na fotce vidět není, snad se začala marihuana šňupat?
   Změny osobnosti při užívání THC a s alkoholem jsou známy, demence se dostavuje asi po deseti letech.
   U kokainu jsou viditelné změny osobnosti podstatně rychlejší, taky závislost se narozdíl od THC vytvoří neprodleně.

 16. Balkanec napsal:

  Cesi gratuluji, prekonali jste balkan. Takze uz zadne keci ‚jako na balkane‘. To se Balkan ma od Vas co ucit :-)))))

 17. michal napsal:

  Zan jiz vstupem do proruske komunisticke sekty 1967 ukazal mezi jakymi zlocinci si libuje

 18. drahoš napsal:

  Od roku 2002 za Havla nastoupil do Kanceláře prezidenta republiky jako stážista a to pod vedením tehdejšího ředitele protokolu Miroslava Sklenáře.
  Od 1. dubna 2004 za Klause byl Jindřich Forejt jmenován Sklenářovým nástupcem na místo ředitele odboru, který má na starost protokolární agendu prezidenta.
  V lednu 2013 nakonec ministr prezidentovi vyhověl a Forejta na velvyslance navrhl vládě. Vláda 6. února jeho návrh schválila.
  Poté však oznámil nastupující prezident Miloš Zeman, že Forejt zůstane i nadále ředitelem hradního protokolu.
  Takže ten hnusák tam byl za všech prezidentů!
  Teď to zcela jistě někdo použije proti Zemanovi.
  Pro nic jiného ta videa pořízena nebyla.

 19. t117 napsal:

  Redakce,
  proc nebyl muj vcerejsi komentar (z cca 23:00 SEČ) uverejnen?
  Ktera pravidla porusoval?

 20. Václav napsal:

  Celé mi to připadá jako primitivní kauza. Pan Forejt i když si dal lajnu nebo souložil s někým, tak pořád je to jen protokolář. Rozhodnutí prezidenta jsou stejně na odpovědnosti Zemana nebo dříve Klause a neřekl bych, že se Zeman nechal sekýrovat od Forejta jako premiér Nečas od Mařky z kuchyně.

  Těm klukům, co ho natočili bych žádné peníze nedával. Postrádám v tom smysl vnášet prostředky do těchto skupin. Být Forejt tak na základě nového zákoníku zažaluji o nějakou 11ti místnou částku uveřejnění fotek ty servery, které to pustily. Alespoň by to prošlo soudy, on už stejně nemá co ztratit a ověřili bychom aktuální stav demokracie.

  • František napsal:

   Vážení přátelé (ev. pane Forejte), po Praze se pohybují kreatury nabízející kompromitující záběry, způsobilé osobně vás vyřídit a vvolat skandál. Dotyčné osoby jsme pečlivě nahráli a nafotili, dohledali jejich identifikaci, podrobnosti přiládáme přílohou.

   S pozdravem

   Naše pelechy si rozbít nedáme !

   , Váše DVTV.

   Tak by to bylo dle jen hlady štěkajících psů správně ?
   O aktuálním stavu demokracie si na mnoha jiných příkladech můžete udělat obrázek sám, nezemřete-li dříve.

   • v napsal:

    Bohužel si tady nikdo nejspíš neuvědomuje, kdo udělal chyby a kdo se jen snaží dělat svou práci. Ti, co to video odkoupili, mají být podle správného „myšlení“ odsouzeni za hrozný zločin, kdežto člověk který pracuje mnoho let v blízkosti prezidenta(ů) a stýká se s diplomaty, státníky a také státními tajemstvími, si doma v pokojíčku šňupe koks a dovádí se svými kamarády sexuální orgie, které by mu půlka republiky určitě ráda nedopřála… a stýká se s takovými lidmi, kteří potom neváhají ho i vydírat. Tak kdo je potom zločinec, kdo je blbec a kdo to má odnést??? Nakonec se to všechno hodí na „pražskou kavárnu“ a předvolební boj. Prostě to „prezidentovi muži“ ještě rádi využíjí pro svůj prospěch. A smutný je, že tomu křoví dělají novináři, i takové eso jako je Veselovský a jeho (ne)závislá DVTV! ;-(

 21. Karel Novotný napsal:

  Pavel Šafr na fcb (kopíruju na dokreslení diskuse):
  „Účelové šíření kompromitujícího videa je absolutně nepřijatelnou sprosťárnou. Hlídací pes se opravdu plete, když píše, že je pan Forejt bezpečnostním rizikem. Bezpečnostním rizikem je ten, který to kompro předal Hlídacímu psu. Pro společnost je stokrát nebezpečnější slídění, udávání a šíření kompromitujících materiálů v médiích, než to, že někdo šňupe. Jestli někdo z okruhu prezidenta bere opravdu drogy, tak se to v civilizované společnosti řeší za zavřenými dveřmi. A za šíření sexuálního kompra by se ten, kdo takové snímky pořizuje a kdo je šíří, měl opravdu zavřít. Je na tom vidět, že tady prostě vládne lůza, která používá metody StB. Řeči, že se to muselo zveřejnit, protože pan Forejt je vydíratelný, jsou falešné. Žádný slušný člověk nic takového nezveřejňuje.“

 22. KAB napsal:

  Tak jsem se právě dozvěděl, že existuje tento server – a po zjištění, že jde o dno novinářské žumpy (natáčet někoho v jeho bytě, proboha, kde to žijeme), to můžu zase zapomenout. O novinářích jsem si nikdy nemyslel nic dobrého, ale tohle velmi předčilo i to, co jsem si o nich myslel. Za tohle bych celou redakci zavřel na 20 let bez možnosti předčasného propuštěné, protože tohle by si nikdy nedovolila ani STB.

  • Meloun napsal:

   Stopro souhlas, je to od tzv novinářů hnus největšího kalibru

  • Per napsal:

   Kde a kdy prosím Vás nastala ta Vaše doba, kdy v době digitalizace úplně všeho (včetně této diskuse) má být dle Vašeho názoru preferován zájem jedné osoby nad zájmy veřejnými – např. bezpečnosti ČR, boje proti toxikomanii a dětské pornografii?

   Na panu Forejtovi a jen na něm je břímě toho, zda dosáhne odstranění z mediálního prostoru. Kdyby se tohoto dalo dosáhnout s využitím policie – zkráceně za státní peníze – neexistoval by dávno ani YouTube, jeho provozovatel by dle vašich měřítek seděl na tisíc doživotí v teplácích a firma by byla s pokutami zrušena.

   Zda byl případně natočením či zveřejněním spáchán trestný čin, nechte prosím na orgánech činných v trestním řízení.

  • Kuba napsal:

   Právě že StB toto dělal běžně…
   Jinak Forejt je bezpečnostní riziko extrémní, když mu stačí podat kokain a pak ho vyzpovídat z důvěrných státních informací např. o NATO…

 23. Maryna napsal:

  Žádná videa nevidím, pouze fotografie dokládající jejich existenci.Článek je napsaný věcně a dokládá že:
  1) šéf protokolu je absolutně vydíratelný.
  2) orgány určené k zajištění bezpečnosti nejednaly jak
  měly, buď cíleně nebo z nevědomosti, což obojí je
  průšvih.
  3)je zřejmé, že si někdo najal někoho z bezprostřední blízkosti šéfa protokolu, aby na něj vytvořil kompromitující materiál.
  Pokud by platila úvaha redaktora, že se pan Forejt „přetahoval“ s kancléřem a „neplaceným“ poradcem (reprezentujícími ruské zájmy)o vliv na alkoholického prezidenta a bez „podpůrných látek“ souboj šéf protokolu neustál,bylo by mi ho osobně líto. Zveřejněný článek jej ale paradoxně může ochránit, aby coby nepohodlný a díky zálibě v drogách nevyzpytatelný svědek v tichosti nezmizel třeba v důsledku „dopravní nehody“, jejímuž vyšetřováním by jinak nikdo nevěnoval pozornost.

  Co by stalo, kdyby pan Malecký nenapsal nic nebo „Víme, že šéf protokolu je vydíratelný“, aniž by to věrohodně doložil? Asi nic. Důkazní materiál je ze své podstaty chucpe, ale nevytvořil jej přece autor článku. Odkazem na jeho existenci jen dokládá povahu praktik na Hradě. Teď už se minimálně složky k tomu určené nemohou tvářit,že na Hradě je všechno v pořádku a novináři by na ně nyní měli mít spoustu otázek. Je rozdíl mezi tím, když si „tak nějak myslíme“, jak se věci mají a tím, když jsou doloženy.

 24. Fanda napsal:

  Cože, tak ona ne jen dcera prezidenta byla v péčku on to i Forjet celé řídil, jestli tam nakonec není i sám kápo

 25. LadyAnn napsal:

  Hlídací hyeny „demokracie“ ulovily tučné sousto. Jejich komplici s kriminální minulostí budou mít na dárky pod stromeček. Na hyenách ulpí jen vlastní špína a puch zdechlin.

 26. Richard Hájek napsal:

  TAdy se píše o nějakém videu a kde ho lze nalézt?

 27. Pepa z depa napsal:

  Podle mě je to zase KAZMA 🙂 🙂

 28. Petys napsal:

  Hlídací pes nám občanům poskytl další důležitou informaci do mozaiky slabomyslného Ovčáčka, Mynáře bez prověrky a zaměstnance ruského Lukoilu Nejedlého jak funguje Zemanova prezidentská kancelář. Když totiž relevantní informace o zdraví státních představitelů neposkytují samy státní orgány, musí veřejnosti tyto superdůležité informace poskytnout investigativní novinář a je to naprosto v pořádku a děkuji Hlídacímu psu za skvělou práci.

 29. Petr napsal:

  Neskutečné, důležitý státní úředník, pohybující se v nejbližším okolí hlavy státu je obyčejný feťák! Navíc má údajně bezpečnostní prověrku. Jak ji získal? Ty drogy asi nekupuje v supermarketu, takže je zde spojení s organizovaným zločinem… To budou asi ve Vatikánu skákat radostí do stropu, z takovéhoto budoucího „diplomata“!

 30. Marek. P. napsal:

  Hnus, za 35 tisíc, zničit někomu život, doufám že i Vám ho někdo zničí. Opravdu hnus jste spodina naší společnosti.

 31. marie napsal:

  Jen by mi zajímalo, kolik poslanců a senátorů a tzv. podnikatelů šňupe a honí si péro. Podle výsledků, které jsou nám předkládány tak myslím, že je každý pod vlivem. Tohle je zase útok na Zemana a fakt se stydím za naše tzv. novináře. Místo abyste se novináři zajímali, proč stále jsou akcie na podnikatele tajné, kam mizí miliardy z naší republiky, proč se i Vítnamců nemůže platit kartama, kolik už je tady černochů a arabů v republice, jak jsou hlídané hranice, tak se zajímáte co kdo dělá v soukromí? Ti, co to prodali této redakci, tak bych je zavřela.

 32. Alexandr Rovný napsal:

  Vážený pane Malecký, pokud zveřejníte foto z brutálního přepadu moji rodiny / na fotu je PZ policejního auta, nemaskovaný Bronislav Schwarz a tři maskovaní a ozbrojení policisté/, dám vašemu HP dar, ve výši mého měsíčního důchodu.

 33. maga napsal:

  Z toho screenshotu neni zadny bily prasek videt. Neni ani poznat jestli nahodou nedrzi ten predmet (cigareta, bankovka?) u oka a nediva se do nej 😀

  A pokud to bylo doma – co je komu do toho? Je idiot ze se u toho nechal natocit. Ale jak pise autor clanku – video bylo v obehu 2.5 tydne. Tak kde je vydiratelnost?

  Navic kdyz se napriklad v patek hodim do rause – tak me snad v pondeli vyhodi z prace? To tezko… A pochybuju ze fetoval na hrade…

  Navic hlidacipes kryje pachatele trestneho cinu Vydirani, aby ziskal pochybny dukaz o prestupku??
  Tak to potom znamena, ze neprimerena obrana bazukou proti 9mm je ok.
  Toto jednani nema s investigativni zurnalistikou nic spolecneho.

 34. petrph napsal:

  Aspoň je vidět jak mizerně na tom je tato naše parodie na demokracii. Prosím, dejme tomu že pan Forejt bere drogy, dejme tomu že je kupuje od dealera, dejme tomu že se stýká s nelegálními osobami. Ale pokud – pokud toto je pravda, tak toto a právě proto už toto měla zjistit a zdokladovat BIS – a tuto zprávu – jak je její povinnost, předat vládě (resp. Bezpečnostní radě státu). Resp. tedy správě Hradu (asi tam mají nějaké bezpečnostní oddělen´). A pan Forejt (znovu pokud je to pravda – a je to bezpečnostní riziko) už mohl být a potichu odejít dávno. Právě za toto si platíme BIS, za to si platíme kontrarozvědku, za to si platíme bezpečnostní poradce, a audity na všech institucích..Jenže jestli nic taového nefunguje tak potom nejen „prodat ty informace bulváru“, ale ještě navíc „prodat je když se to hodí“..ukazuje kam naprosto jasně jsme to i s celým Havlem a kultem Masaryka dotáhli. Do…

 35. Miro napsal:

  v roce 2003 proběhl v médiích následující článek
  http://zpravy.idnes.cz/strazci-hradu-nafotili-porno-djz-/domaci.aspx?c=A030609_213833_domaci_pol

  hned jsem si pomyslel že je to asi jen špička ledovce

  Co ještě vypluje v následujících letech?

 36. Luba napsal:

  Jakým bezpečnostním rizikem může být poklesek Hradního dveřníka Forejta? Na tom, že si „svatoušek“ Forejt, budoucí vyslanec u Svatého stolce, užívá placeného sexu a drog, není zase nic moc šokantního. Jak známo, i někteří papežové spíš patřili ke kriminálním zločincům, než ke svatým mužům. Kauza Forejt jen dokresluje panoptikální obraz dnešního Pražského hradu, jehož nynější nájemce (či spíše okupant) Zeman, člověk neschopný sebereflexe, člověk, zneužívající svého nekritizovatelného postu k osobnímu prospěchu, představuje skutečný problém. Na rozdíl od „zvrhlíka“ Forejta.

 37. Jana napsal:

  Mě spíše napadá, že zájem o natočení videa musel mít někdo, kdo si nepřeje, aby byl velvyslancem ve Vatikánu.

 38. Jana napsal:

  Myslím si, že video autentické není. Alespoň podle obrázků ne.

  • Ondřej Neumann napsal:

   Autenticitu nám už potvrdili i lidé z Hradu.

   • Jan Mrkvica napsal:

    Pokud nezveřejníte jména je to o ničem. Napsat, že to potvrdili lidé z hradu je pouze blábol, který můžu přiložit jako svědectví k čemukoli.

 39. Petr Konopka napsal:

  Proč se nikdo nezabývá bezpečnostním rizikem nadřízeného pana Forejta, tedy pana Mynáře. Ten bez prověrky snad dožije do konce Zemanových dnů na Hradě. Mi vzít prověrku, tak na druhý den nemám práci…

Přidávání komentářů není povoleno