Twitter Karly Šlechtové, Ministr Karla Šlechtová hovoří s dobytkem

Miloš už je v Riu, šifra ministra Karly a přestup z Torpéda Zbraslav

Napsal/a Robert Malecký 7. srpna 2016

Rio de Janeiro je v těchto dnech něco jako Karlovy Vary nebo Špindl v dobách největší slávy. Prezident této země tam odjel dělat kampaň za své znovuzvolení, na setkání s českými olympioniky se vybavil bílým vínem a s cigárem přilepeným na rtech trousil moudra. Z přítomných sportovců vypadlo, že se setkání účastnili skoro dobrovolně, jenom je na prezenční listinu napsal nějaký vtipálek, tak tam museli, hahaha. Ale třeba jim hlava státu podepíše památníček, že jo.

 • V Riu je přítomen i ministr pro místní rozvoj Karla Šlechtová, který se ovšem ještě před odletem vydal na domácí pastviny pohovořit s hovězím dobytkem. „Krávy i býci jsou prima. Věří, anebo ne. Jako ministr se zpovídám za vše. Mám nové prkénko na WC, třeba to někoho zajímá,“ zaznamenal ministr na twitter výtrysk svých myšlenek.

Vypadá to jako kravina, ale je to šifra. HlídacíPes.org má kontakty na různých tajných místech, provedl tedy jejich kontaktáž a následnou dešifráž s tímto výsledkem: „Nepij, nebo nepiš.“


Politici a další veřejně činné osoby se den co den „dopouštějí“ zaznamenáníhodných slov, jež je dobré uvést do patřičného kontextu.


 • Všimli jste si, jak podobná je mluva policejních orgánů a orgánů fotbalových? „Víte, ono když jdete do určité fáze realizace, samozřejmě, tak málokdy můžete říct, jestli máte nabito, nebo nemáte. Šli jsme s těmi informacemi, s kterými jsme šli, a za tím já si stojím,“ řekla v Interview ČT24 o tři roky starém zásahu na úřadu vlády nejnovější posila prvoligové Agrofert Celní Správy, hrotový útočník Robert Šlachta. Ten v létě do Babišovy stáje přestoupil z Torpéda Zbraslav.

No tak hlavně že v tom byl kus srdíčka, pane Šlachto. I když štěstíčko moc nepřálo, hlavně na to zlato to nakonec nebylo. Ale šli jste do toho z plný přípravy, nikdo nic neodflák, i trenér byl nakonec spokojenej. Pro tuhle zemi to teda bylo trochu na morál, ale nechali jsme tam všechno. Tak uvidíme, musíme se teď soustředit sami na sebe a na nejbližší zápas.

 • Pokud se prezident Zeman v Riu neumlátí smíchem nad svými vtipy, čekají ho po návratu domů těžké časy. „Moje žena už si vyřídila zbrojní pas. A má řádný revolver. No tak doufám, že mě bude chránit před teroristy,“ řekl v pravidelném pořadu Plky z Lán na Blesk.cz.

My ovšem víme, jak to na Hradě chodí, a máme proto o hlavu státu trochu strach. Prezidentovi usiluje jak známo o život i jeho vlastní pes, shrnující mu v noci pod nohama koberce a tak podobně. Do toho se po uzavřených prostorách potulují přiopilí Mynářovi kámoši z Osvětiman, teď ještě manželka s nabitým kvérem. To nemůže dopadnout dobře. 

 • 13882525_10201974838410023_535869245919958367_nPro ty, kdo za skutečný smysl prázdnin považují jízdu na bicyklu kdesi v lesích, zde máme malý kvíz. Fotografii pořídil pan Mikuláš Kroupa na trase z Dubňan do Hodonína a nás by velmi zajímalo, co to je. Své tipy posílejte na zastoupení Evropské komise v ČR, která tenhle cirkus nejspíš zaplatila.

Tak klidnou mysl a užívejte prázdnin. Pak vypukne horká fáze předvolební kampaně, a to bude teprve jízda.

Follow @malecak

7 komentářů

 1. eva napsal:

  ještě ani jednou jsem se u Vás nesetkala s  článkem, který by mně oslovil- bohužel..

  rádoby vtipný…ve skutečností trapný a cílený.

 2. FRANTA napsal:

  Pane Malecký,kdy vás pustili z léčení?

 3. eva napsal:

  neprošlo? neschváleno?

  trapnější, než jsem myslela..

  chválit nemám za co…..

 4. Nováček napsal:

  Omlouvám seza překlepy? správný text zde : Když jsem spočítal celkový počet komentářů k posledním článkům na HlídacíPes.org, tak jsem zjistil, že důležitost zmíněného je srovnatelná s důležitostí zimníku pro zesnulého!

 5. Kadel napsal:

  Bože…

  Prý komentář je krátký. Tak to je fakt demo demokracie. Novinář mi chce určovat, jak dlouhý má být komentář 🙁

  • Robert Břešťan napsal:

   Bůh vám nepomůže, novinář taky ne, reagujete na pravidla Word Pressu.

 6. Starý Košťál napsal:

  K té fotce, řekl bych, že je v těch místech přirozený migrační koridor mravenců. Takže je třeba zastavit provoz a opatrně prokličkovat mezi nimi. 🙂

Přidávání komentářů není povoleno
Vážený uživateli, tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací o cookies