Je lepší hrát v Účtenkovce nebo v kavárnách Štěstí? Která strana je ta nej pro Ovčáčka? A zase to máslo…

Napsal/a Redakce Houpaciosel.cz 2. října 2017
FacebookTwitterPocketE-mail

KLDR láká americké experty, aby dešifrovali, co vlastně říká Donald Trump. A na rozdávání koblih nemá patent jen Andrej Babiš. Politicky nekorektní shrnutí uplynulého týdne z dorostenecké novinářské dílny HoupacíOsel.cz.

Pondělí: Václav Klaus považuje volební úspěch AfD v Německu za úžasný výsledek. Kdo by to byl řekl, že člověka může natolik poznamenat atentát plastovou pistolkou. – Jurečka sdělil, že kromě myslivců se nyní na odstřelu divočáků na Zlínsku budou podílet i vyškolení specialisté z řad policistů. Pevně věříme, že se největšího nepřítele zdejšího lidu podaří co nejdříve zneškodnit. – Policie zatkla u Bílého domu muže, který se chystal sejít s ministrem obrany a ředitelem NASA. Našli u něj v autě devět pušek a tři nože. Inu, každý se na schůzku připravuje po svém. (MS)

Úterý: České houfnice Dana-M1 se staly novou chloubou ázerbájdžánské armády. Nějakým způsobem i přesto, že Česko dodržuje vůči této zemi zbrojní embargo. Je dobré vědět, že tu řešíme kyberbezpečnost, zatímco někdo neumí zajistit zámek na skladu. – Poslední volební průzkum říká, že se TOP 09 nedostane do Sněmovny. Kalousek na to prohlásil, že je jeden průzkum nerozhodí. Zato až přijde další takový, to už půjde sedět do kouta s plyšákem v náručí. – FB profilem Andreje Babiše včera otřáslo nepochopené sdílení koláže z dílny TMBK, ve které Dominik Feri (TOP 09) nabízí koblihy ANO. Smutná je doba, kdy koláž způsobí větší ztrátu preferencí než korupční kauzy. – Podle britského výzkumu jsou Češi nejnezdravější národ světa, co se týče obezity, tabáku a alkoholu. A čím jiným si podle těch vědců jako máme dělat radost? – Jednání o brexitu se nikam neposouvají. Předseda Evropské rady Donald Tusk ale veřejnost po setkání s Theresou Mayovou ujistil, že se snaží. Škoda, že tyhle omluvy nezabíraly už na základní škole. (MK)

Středa: Severní Korea lanaří americké experty ke spolupráci. Prý nerozumí vyjadřování prezidenta Trumpa. Mají štěstí, že v Bílém domě nesedí někdo, kdo má velkou slovní zásobu. – Žena se pokusila ve Washingtonu během 40 minut vyloupit čtyři banky. Beze zbraně. S lístečkem v ruce. Úspěšná byla pouze v posledním ústavu a odnesla si v přepočtu 66 000 Kč. – Nový dekret amerického prezidenta zakazuje vstup občanům Čadu do USA. Je to přitom spojenecká země, která se podílí na boji proti Islámskému státu. Trump ví, jak prohloubit spolupráci. – Hysterii okolo ceny másla a mléčných výrobků využil Bohuslav Sobotka, který apeluje na Ivana Pilného a Mariana Jurečku, aby celou situaci vyřešili. Alespoň někdo se rozhodl zabývat nejzávažnějším tématem naší země. (AH)

Čtvrtek: Je Den české státnosti, ten správný čas na pořádnou dávku vlasteneckých myšlenek. – Evropská unie je podle Ovčáčka stejná jako Hitlerova Třetí říše. Proč? Protože tuzemák. – Na rektorátu v Brně vybouchla v autě tlaková láhev. Teroristický útok? Prý ne, ale co kdyby. – Eurokomisařka Jourová si zrušila svůj profil na Facebooku. Síť označila za ‚dálnici nenávisti‘. Pravděpodobně nesledovala stránku Houpací Osel. – Zemřel zakladatel Playboye. Díky, příteli, udělal jsi toho pro svět mnoho! <3 – KLDR kvůli sankcím za raketové testy přijde o podniky v Číně. To naštve, když má někdo lepší ohňostroje, co? – Německu hrozí neznámý vyděrač otrávením potravin, chce deset milionů eur. Přeci jen je v něčem fajn mít méně kvalitní potraviny…jsme zvyklí. – Stručný popis virálního videa z paluby Southwest Airlines: Žena sedí v letadle. V letadle sedí také dva psi. Žena prý má alergii na psy. Psi mají podle ženy opustit letadlo. Psi neopouští letadlo. Žena alergická na psy nakonec letadlo opustit musí. Psi spokojeně odlétají. (JŽ)

Redakce HlídacíPes.org připravila exkluzivní publikaci mapující byznys i politické záměry Andreje Babiše.

Pátek: Společnost Sazka testuje své Kavárny Štěstí. Je to místo, kde si dáte kávu a k ní dostanete stírací los zdarma. „Dobrý den, pro mě šestkrát kávu.“ Něco pro Svět neúspěšných. – Policejní hlídka spolu s vyjednavači vyjela na Královéhradecku za mladíkem, který seděl na střeše školy. Skočit ale nechtěl, jenom si dal chudák čáru a joint, a protože má rád výšky, o smyslu bytí přemýšlel na střeše. Klasický chill. – Na sociálních sítích většina politiků odsoudila Ovčáčkovo srovnání EU s Třetí říší. Jediné zastání našel Jiří u Tomia. Ten použil označení „čtvrtá říše“. Kluci by měli spolupracovat, to by bylo skvělé komické duo. SPD s podporou Jiřího Ovčáčka. Má to potenciál. – Muž na Třebíčsku napadl představitele komunistické strany na předvolební akci. S vidlemi vyběhl z domu a začal bouchat do jejich auta, kde seděl předseda okresního výboru KSČM. Naštěstí se okénko u auta nerozbilo, ale pro jistotu bych příště vyjela v tanku. – Blogerka lhala, že se vyléčila z rakoviny, napsala kuchařku a knihy, jak se s nemocí vypořádat. Teď musí zaplatit vysokou pokutu a doufat, že rakovinu opravdu nedostane, protože už by jí to nikdo neuvěřil. (VŽ)

Víkend: Trump vyzval americké soudy, aby odložily žaloby, které ho viní z porušování ústavy. Důvodem je zneužívání prezidentského úřadu k vlastnímu obohacení, což on sám pokládá za spekulaci. A rodina coby nejbližší placení poradci je vlastně naprosto běžnou praxí. Vlastně my to známe: „Řídit stát jako (rodinnou) firmu.“ – V Brně by rádi měli sdílenou ledničku. Zároveň se zde zatím nenašel nikdo, kdo by za ni chtěl být zodpovědný. Na to lze napsat jediné: „prostě Brno…“ – A v Brně ještě zůstaneme. Po Praze se totiž i zde chystají taxikáři na stávku proti službám Uber. Teď uvažuju, jestli by taxikáři neudělali lépe, kdyby namísto projíždění benzínu na demonstracích, vozili opravdové zákazníky… Řidiči Uber si asi v pondělí v Brně vydělají více než obvykle. – Ladies and gentlemen! Startuje nová soutěž pro celou rodinu s názvem Účtenkovka! Loterie pro velké i malé hráče! A vůbec nejde o tah, jak si zlepšit pověst před volbami u těch, kterým jsme zavřeli hospodu či obchod, který vlastnila rodina po generace. No fakt. (ToP)

 

Pop-up mobil Mobile (207451)
SMR mobil článek Mobile (207411)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-2)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-3)
SMR mobil pouze text Mobile (207431)

Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.

Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Skyscraper 2 Desktop (211796-4)