Jak jsme křtili Babiše. Koblihou

Napsal/a -pes- 22. září 2017
FacebookTwitterPocketE-mail
Babiš je na světě. Myšlena je samozřejmě naše druhá tištěná publikace – „Babiš. Vůdce pro 21. století.“ Pokřtili jsme ji ve čtvrtek večer v Narozeninovém domě v pražských Holešovicích. A křtili jsme ji stylově. Jak? Podívejte se na krátké video.

Publikace podrobně mapuje Babišův byznysový a poté i politický vzestup, analyzuje kauzu Čapí hnízdo, korunové dluhopisy, významné střety zájmů, i všechny jeho evropské a národní dotace.

Fenomén Andreje Babiše publikace zasazuje i do mezinárodního kontextu a porovnává ho s dalšími politiky „nového typu“ – Trumpem, Putinem nebo Orbánem.

 


„Neobracíme se k voličům. Dáváme dohromady fakta. Záleží na lidech, jestli jsou ochotnmi si je vyhledat a zorientovat se v nich. A podle toho se svobodně rozhodnout,“ řekl při křtu ředitel Ústavu nezávislé žurnalistiky Ondřej Neumann.

Přispět na nezávislou žurnalistiku můžete i vy. Exkluzivní sběratelská edice Babiš. Vůdce pro 21. století pak bude naším poděkováním za váš dar.

Obálka nové publikace

Kromě kmenových autorů HlídacíPes.org do publikace přispěl i filosof Daniel Kroupa, konkrétně esejí „Autoritáři, fürerové a lídři“. Dále pak zpravodaj České televize v USA Martin Řezníček, analytička Českého rozhlasu Marie Bastlová, novináři Pavel Vondra či Petra Procházková.

Publikace vyšla v omezeném nákladu tisíc kusů a jedinou cestou k jejímu získání je dar Ústavu nezávislé žurnalistiky (vydavatel HlídacíPes.org) v minimální výši 1000 korun. Ústav pak dárci zašle publikaci jako poděkování.

Pop-up mobil Mobile (207451)
SMR mobil článek Mobile (207411)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-2)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-3)
SMR mobil pouze text Mobile (207431)

Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.

Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Skyscraper 2 Desktop (211796-4)