Jmenuj tři politiky, které znáš. Dýza v Ostravě. Jaromír v bazénu.

Napsal/a Robert Malecký 19. července 2015
FacebookTwitterPocketE-mail

Politici odjeli na dovolenou, a tak postarat se o zábavu zůstalo tento týden na nás, novinářích. Naštěstí jsou tu Lidové noviny, které v honbě za sušenou kostičkou od pana majitele velkouzenáře předvedly editorskou autocenzurní lahůdku jak vystřiženou z Rudého práva.

  • Šlechtová na festivale, Babiš v bazénu a rytíř Komárek. Podívejte se, jak politici tráví dovolenou. Taky vám na titulku zpravodajského serveru Lidovky.cz přijde něco zvláštního? Dostalo se jen na politiky hnutí ANO, kteří navíc politiky nejsou, jak známo. To je náhodička, panečku.

Psisko nechce být rýpavé a zlé, ale přesně takhle zněly po převzetí listu Andrejem Babišem výhrady proti argumentům význačných tváří LN, že se s žádným tlakem shora nesetkaly a nepředpokládají, že by si to AB dovolil. Ani nebude muset, namítali kritici. Jednoho dne editor přijde do práce a udělá to sám. Protože už nebude mít sílu dnes a denně řešit, zda je ještě objektivní a v normě, nebo už příliš odvážný, má to zapotřebí? Krystalický důkaz máte před sebou. 


Politici a další veřejně činné osoby se den co den „dopouštějí“ zaznamenáníhodných slov, jež je dobré uvést do patřičného kontextu.


  • Babiš mezitím, jist si podporou svého mediálního štítu, cestoval. V Monaku oslavil narozeniny dcery Vivien, což byl oficiální důvod pro odmítnutí účasti v Otázkách Václava Moravce minulou neděli. A pak hurá na dýzu. Do Ostravy. Zapařit. Ten, kdo se AB na FB stará o vyplňování popisků u fotek, se svého klienta rozhodl stylizovat takto: „Dýza Jack Daniels ve tři ráno – po delší době jsem zapařil.“

Psisko se nejprve orosilo, když četlo to slovo. Dýza. Pak si ale řeklo, že je zcela na místě. Normalizace. Veksláci. Pumpaři od Zlaté podkovy. Céčka. Prostě tyhle věci.

 

uhl

  • Novinářem býval i senátor Jaromír Štětina. Jenže už na to nejspíš nějak zapomněl. Jinak by na svém facebooku těžko zveřejnil jasný podvrh fotografie bývalého disidenta, publicisty Petra Uhla s odznakem srpu a kladiva na baretu. Navíc s vysloveně nevkusným popiskem. Ač byl na zjevný podvrh upozorněn a dokonce ho sám uznal, senátor fotografii nestáhl ani se neomluvil. (Originální fotografii najdete například zde.)

Senátor Štětina nemá rád komunisty, to je známá věc. Tak nějak vypjatě je nemá rád, že přitom sem tam poseká vlevo vpravo, co mu přijde pod ruku. Psisko konstatuje, že senátor Štětina zjevně nemá rád též svou pověst novinářskou a slušného člověka.

jágr bazén

  • U bazénu byl i Jaromír Jágr a podělil se s Hokejovou rodinkou. „Tak tady je moje posilovna:)))) Posledních 10 let trénuji v létě jen v bazénu….. Má to svoje výhody- menší zátěž na klouby, moje hlava trénink lépe snáší a hlavně je stále otevřeno:)))….. Už to ale pomalu končí, trénink ve vodě brzy vyměním za trénink na ledě.“

Chceme končit optimisticky, Jaromír je sice marketingový samouk, ale s talentem od Boha. Podprahové sdělení podle Psiska zní: Příští rok zase aspoň čtvrtfinále, to zní dobře.

Příjemné prázdniny.

Pop-up mobil Mobile (207451)
ReklamaSMR mobil článek Mobile (207411)
ReklamaSMR mobil článek 2 Mobile (207416)
ReklamaSMR mobil článek 2 Mobile (207416-2)
ReklamaSMR mobil článek 2 Mobile (207416-3)
ReklamaSMR mobil pouze text Mobile (207431)

Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.

Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

ReklamaSkyscraper 2 Desktop (211796-4)