Foto: Jiří Ovčáček

Jakou kadenci má kalašnikov, židokurvy na ruském facebooku a prezidentský kandidát selfíčkářů

Napsal/a Robert Malecký 31. ledna 2016
FacebookTwitterPocketE-mail

Určitě někde je krásná žena, která dnes s někým skončí. My to ale nebudeme. Jsme ženatí s partičkou šílenců, kteří se kdovíproč domnívají, že tvoří páteř zdejší zastupitelské demokracie, a tlupou zaměstnanců v jejich obslužných profesích. A tak na to pohlížíme z té racionální stránky: každá, sebekrásnější žena má aspoň jednoho chlapa, který už jí má plný zuby. Takto depresivně působí česká politická scéna na nezaujatého pozorovatele.

  • Kauza Kalašnikov byla v médiích a na sociálních sítích dopodrobna rozebrána. Miloš Zeman se dopustil humoru, premiérovi poradci kontrovali tvrzením, že mu tím vyděsil děti, po poločase jasná plichta. Existují dvě cesty, jak ochránit mentální pohodu obyvatel této země. Demokratická – návrat k nepřímé volbě prezidenta – a nedemokratická. Tou je internace prezidenta v Lánech a přísný zákaz vyjíždět do regionů. Otázka je, co pak s Ovčáčkem, jehož facebookový profil se v poslední době stal ústředním tiskovým orgánem nespokojené většiny (sic!). „Já jsem odpoledne mluvila s děvčaty, a jestli pan Sobotka nezajistí bezpečnost žen v tomto státě, my si na něho ten kalašnikov klidně vezmeme,“ napsala tam proruská aktivistka Jelena Vičanová.

vičanová

Vičanová samozřejmě není jen jedna z mnoha. V páté koloně kremelské propagandy stojí vysoko, organizovala například loňský listopadový průšvih na Albertově. Za pozornost stojí třeba její vzkaz ministrovi Stropnickému, že by mu ráda do zadku narvala sloup od pouliční lampy (!), čtenáři s obrazotvorností prominou. Každopádně jemný humor pana prezidenta dopadl na úrodnou půdu.


Politici a další veřejně činné osoby se den co den „dopouštějí“ zaznamenáníhodných slov, jež je dobré uvést do patřičného kontextu.


  • Ale není v tom sama, tahle Vičanová. Třeba taková KSČM (ano, to je ta reformovaná strana, co sedí v parlamentu, má hejtmany, Martu Semelovou a nic společného se stalinismem a oběťmi komunismu, no promiňte, to byste nás pane redaktore urazil) má ve svých řadách taky pěkné ptáčky. Jeden z nich se jmenuje Tomáš Ploc a je funkcionářem Okresního výboru KSČM v Lounech. „Je mi líto, že musel umřít člen naší strany, který věděl příliš mnoho o praktikách židokurev, které podporují genocidu Slovanů a vytvoření společnosti otrokářského systému,“ komentoval na facebooku úmrtí europoslance Miloslava Ransdorfa. Úsměvné? Tak pozor, jedeme dál.

ploc3

Následuje trocha edukace. Tak jako mají Rusové vlastní fiaty převlečené za žigulíky nebo Toma a Jerryho, kteří jsou tak trochu vlk a zajíc, mají i svůj facebook. Jmenuje se V kontaktě a najdeme na něm i Tomáše Ploce. A zatímco své bojovné statusy na českém facebooku hrdinně maže, na ruském se nebojí. Visí tam třeba jeho vzkaz „našemu prezidentu Putinovi“. „Já, jako občan rozkradené a násilně rozdělené republiky Československo, jsem československo-ruské přátelství neukončil. Viníkem jsou porevoluční politici, kteří se odvrátili od slovanství na základě židokurev z USA a pod nátlakem byli donuceni vstoupit do NATO a EU. Proto bych se za politické křivdy omluvil a byl rád, kdybychom opět navázali hospodářskou a vojenskou spolupráci jako tomu bylo v letech 1945, 1948 a 1968. Timto dopisem Vás zvu k nám do Prahy k podpisu smlouvy o teto spolupráci.“ To je přece dokonalé. Obzvlášť pasáž o vojenské spolupráci z roku 1968 doporučuji nastudovat všem zdejším reformovaným demokratickým komunistickým lidumilům.

škromach

  • Prezidentu Zemanovi zbývá už jen sedm let mandátu, a tak se v Česku naplno rozhořel předvolební boj mezi jeho potenciálními nástupci. Hospodářská komora vysílá Vladimíra Dlouhého, Jiří Pospíšil Jiřího Pospíšila a komunita selfíčkářů Zdeňka Škromacha. „Je to určité vyvrcholení profesní kariéry, kdy jsem prošel různé posty, byl jsem poslancem, senátorem, ministrem, místopředsedou vlády. Prezident je fakticky poslední pozice ve veřejné státní správě, kde bych mohl tyto své zkušenosti zúročit,“ citovaly senátora Hospodářské noviny.

Úvaha je to pěkná, přímočará, ale fakticky se Škromach plete, protože pozic ve státní správě, v nichž by mohl vyvrcholit a úročit, je samozřejmě celá řada. A co teprve tzv. „v procesu“, v montovnách a dílnách. Na podzim Škromacha čeká obhajoba senátorského mandátu na Hodonínsku, i tam se určitě říká „neříkej hop“ nebo ta o holubovi na střeše. 

  • Ale abychom nezapomněli na ohňostroj kvalitních legislativních nápadů, které vždy představují návrhy poslanců za hnutí ANO. Ne, nemáme na mysli výkřik Andreje Babiše o levnějším pivu, protože to žádný legislativní návrh není, což vědí všichni kromě zbytku koalice a celé opozice, kteří to Babišovi i s navijákem sežrali. Máme na mysli toto: „Měla by být ochrana České republiky a občanů. Pokud ombudsman bude vystupovat proti České republice, tak by mohl být odvolán Poslaneckou sněmovnou,“ pravila ve sněmovně jihočeská poslankyně za ANO Radka Maxová.

Tomu tleskáme. Zvlášť oceňujeme jemný smysl pro gradaci, s nímž Maxová svůj nápad představila v době výročí podpisu tzv. Anticharty. Škodit českým zájmům žádní ztroskotanci a samozvanci nebudou. Že není jasné, co je vystupování proti České republice? Nevadí, my, poslanci za hnutí ANO, to posoudíme, škůdce vypátráme a odvoláme. 

Tak nevěšte hlavy, už brzo bude líp. Klidnou mysl.

Pop-up mobil Mobile (207451)
SMR mobil článek Mobile (207411)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-2)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-3)
SMR mobil pouze text Mobile (207431)

Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.

Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Skyscraper 2 Desktop (211796-4)