Jak Sobotka odhalil podvratný živel, kdo postaví muzeum praotce Čecha a co spadlo Babišovi na hlavu

Napsal/a Robert Malecký 12. března 2017
FacebookTwitterPocketE-mail

Kdo dnes nemá vlastní televizi, jako by nebyl. Nemyslíme televizor, ten snad mají všichni kromě několika desítek tisíc intelektuálů, kteří se vyhýbají placení koncesionářských poplatků, ale televizní stanici. Příkladem šla Ovčáčkova OvarTV, přidal se Veleba a Okamura. Jen sociální demokraté jsou pozadu, teprve objevili twitter, a proto budou v souboji technologií po zásluze zničeni.

  • Událostí posledních hodin je bezesporu sjezd sociálních demokratů, kteří se do Brna odjeli poradit, kdo je povede na podzimní porážku ve sněmovních volbách. Oficiálně jde prý o 39. sjezd, číslo ale není důležité. V historických análech bude navždy uveden jako ten předposlední před opětovným sloučením s KSČ. Nebo jako ten, na němž Bohuslav Sobotka odhalil protistátní živel v nejvyšších patrech politiky.

„Andrej Babiš není sociálně citlivý miliardář. Je to člověk, který ve skutečnosti nemá rád demokracii. Je to člověk, který chce v naší zemi získat absolutní a nekontrolovanou moc. A použije k tomu všechny prostředky.“
(z projevu předsedy Akčního výboru proti miliardářům Bohuslava Sobotky, Brno, 10. března 2017)

Na sjezdu zpráva způsobila poprask. Ministr vnitra Milan Chovanec s brokovnicí v ruce zahájil vyšetřování, kdo tento podvratný živel vpustil do vlády. Chvíli to dokonce vypadalo, že pátráním pověří ÚOOZ, pak mu ale kdosi připomněl, že útvar nechal loni rozprášit, a že to byl Sobotka. Přítomní agenti VSZ Olomouc převlečení za sociálnědemokratické ženy nicméně preventivně zahájili úkony trestního řízení pro sabotáž a nasadili odposlechy na 700 delegátů sjezdu a 6500 jejich rodinných příslušníků včetně kojenců.


Politici a další veřejně činné osoby se den co den „dopouštějí“ zaznamenáníhodných slov, jež je dobré uvést do patřičného kontextu.


  • Ištvanovi lidé si ovšem mohli odpustit námahu. Sociální demokraté totiž dostali z Lidového domu pokyn, aby všechny své myšlenky povinně zaznamenávali na twitter, čímž má být zabezpečena ještě účinnější volební porážka.

„Kampaň by měla být stručná, chytrá i nápaditá a měla by se vejít do 140 znaků, tedy jednoho tweetu. To jsou emoce.“
(strategický manažer pro odchod do opozice Jan Birke pro Aktuálně.cz, 9. března 2017)

Nápad je to vynikající a jistě pomůže rozšíření twitteru mezi sociálnědemokratickou voličskou cílovku, kam po nedávných oznámených daňových změnách patří vedle městského liberála zejména důchodci, voliči komunistů a obyvatelé ghett. My, protože jsme nápadití a přející, poradíme s některými hesly plnými emocí:

  • „Za vyšší roaming parazitujícím živnostníkům!“
  • „Boháčům nenaléváme!“
  • „Zrušíme poslanecké náhrady – nástroj hypoteční bankovní lobby!“
  • „Nižší daně všem, vyšší daně bohatým!“

Zejména na poslední slogan jsme pyšní, obsahuje totiž onu kýženou marxistickou dialektiku, po které teď bude tolik voláno.

  • Až tady jednou, a bude to brzy, zvítězí alternativní pravda nad lží a nenávistí, historici budou jako jeden z vítězných nástrojů oslavovat samizdatovou televizi. Skuteční nositelé pokrokových tradic se dnes jmenují Tomio Okamura a Jan Veleba. Ten vysílání své VeleTV zahájil stručným úvodem do dějin ČR, abychom věděli, na co být hrdí.

[aesop_video align=“center“ src=“youtube“ id=“IxPrGYkY9j4″ disable_for_mobile=“on“ loop=“on“ autoplay=“on“ controls=“on“ viewstart=“on“ viewend=“on“ revealfx=“off“]

„Vážení přátelé, to je ona. Země zaslíbená, mlékem a strdím oplývající. Tak pravil praotec Čech na hoře Říp.
(historik-amatér Jan Veleba, někde na poli u Kolína, začátek března 2017)

Velebovi bychom při jeho známém vztahu k alternativním faktům ještě odkaz na historický bulvárek zvaný Staré pověsti české odpustili, nákaza se ale rozšířila dál. Nápad dostal vzápětí i šéf hnutí ANO Andrej Babiš. 

„Když se zamyslíme, co jsme v Praze vlastně postavili od revoluce, co jsme nezdědili od Karla IV. nebo od předchůdců… Možná by se mohlo něco vymyslet v Praze. Památku, kde uděláme muzeum našeho národa od praotce Čecha. Návštěva na sedm hodin například. No tak to mě napadlo.
(historik architektury Andrej Babiš na facebooku, 7. března 2017)

13659015_10207957074697243_4644536165055178261_n

My nesměle upozorňujeme, že praotec Čech už své muzeum má, a to ve Starých splavech na Mácháči. Dále nás napadlo, že takové slovo nápad je z hlediska nauky o slovní zásobě tzv. lexikální kalk, neboli doslovný překlad z jiného jazyka. V tomto případě německého Einfall, které příhodně popsal C. G. Jung ve svých Tavistockých přednáškách.

„Něco se vplíží do vědomí; zachytíte slovo, které vám něco dává tušit, ale je to vždy něco, co je nevědomé až do chvíle, kdy se to objeví, a tak se to zdá, jako by to spadlo z nebe. Němci tomu říkají Einfall, což znamená věc, která spadne do vaší hlavy odnikud. Někdy je to jako nějaké zjevení.

V úvahu přichází též druhá varianta, která se traduje zejména v souvislosti s Isaacem Newtonem a spánkem pod jabloní. 

2017-03-10 (9)

  • A pak je tu Tomio Okamura. Ten spustil vlastní televizní stanici, která na profilu Tomia Okamury přináší necenzurované zprávy o Tomio Okamurovi. Třeba o novém státním útvaru rozprostírajícím se na území zhruba odpovídajícím dnešní Evropě.

„Myslet si, že lze zaručit loajalitu jakéhokoli muslima k evropskému křesťansko-ateistickému státu, je halucinace, kterou je třeba léčit a tišit.
(filosof, historik náboženství, politolog a performer Tomio Okamura na facebooku, 9. března 2017)

Ano, tišit a léčit. Doporučujeme Lexaurin v dávkách minimálně od 3 mg.

Tak klidnou mysl, ať už usínáte fyziologicky, nebo s podporou medikace.

Pop-up mobil Mobile (207451)
SMR mobil článek Mobile (207411)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-2)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-3)
SMR mobil pouze text Mobile (207431)

Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.

Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Skyscraper 2 Desktop (211796-4)