facebooková stránka Chemtrails Czech Republic, geoengineering programs south east france

Jak se dělá kompro, za dalajlámou bez řidičáku a octem proti chemtrails

Napsal/a Robert Malecký 25. září 2016

Kdyby se vám zdálo, že ještě pořád nemáte dost, zvyšte si dávku. U naprosté většiny návykových látek tento princip vede k neodvratnému konci; jednoho dne buď dojdou drogy, nebo schopnost organismu je přijímat. Jedinou výjimkou je česká politika. Tam má člověk naprostou jistotu, že zhovadilost dnešní bude vždy nejpozději druhý den ráno překonána o řád, nebo rovnou o dva. Kde se to zastaví?

 • Někdo hodně, ale hodně zlý nemá rád moravskoslezského hejtmana Miroslava Nováka z ČSSD. My nevíme, kdo to je, ale prý na něho chce před volbami vytáhnou opravdu, ale opravdu ošklivé kompro, směnku na 1,8 milionu korun pro hazardního bosse. Naštěstí jsou tu Lidové noviny, ochránce demokracie a slabých, které se za hejtmana veřejně postavily, svinstvo na něj připravené rozkryly a veřejně poplivaly. No posuďte sami:

„Do voleb zbývají už jen dva týdny a atmosféra houstne. Ti, kdo chtějí svého soupeře oslabit a poškodit, vědí, že závěr kampaně je ideálním momentem na vytažení kompromitujících materiálů – takzvaného kompra. Přesně s tím se nyní potýká moravskoslezský hejtman Miroslav Novák z ČSSD.“

Kopec díků putuje z Ostravy panu majiteli Babišovi, že své novináře propůjčil obraně pana hejtmana před těmi zlými úmysly. V branži o údajné podvržené směnce už nějakých pár let vědělo pár lidí, teď, dva týdny před volbami, to je panečku náhodička, celý národ. Ještě doplníme, že mezi Novákem a Babišem probíhá soudní spor, v němž hejtman ministra žaluje za přirovnání k Davidu Rathovi. A pak už jen zbývá s předstihem vyhlásit vítěze ceny za Šupárnu roku, kterou získává šéfredaktor Lidových novin Ištván Lékó a jeho varieté trhacích čoklů.


Politici a další veřejně činné osoby se den co den „dopouštějí“ zaznamenáníhodných slov, jež je dobré uvést do patřičného kontextu.


 • Ústí nad Labem je známé jako laboratoř české politiky. Toto své výsadní postavení při tvorbě dosud neobjevených postupů při různých lumpárnách, těch velkých i menších, řekněme pro každý den, potvrdil i jeden z čelných představitelů tamního veřejného života, posel Dobra, patriot a aktuálně kandidát do Senátu Martin Hausenblas. Takto policejní hlídce a Ústeckému deníku vysvětlil, proč ho chytila za volantem jeho elektroTesly, přestože měl papíry za vybodování tzv. v čistírně:

„Lituji toho, byla to mimořádná situace. Dostal jsem nabídku osobního přijetí dalajlámou a musel jsem si bezodkladně zajistit vízum. Bohužel mi ujel vlak, takže jsem viděl jako jedinou možnost, pod tlakem okolností, jet právě autem.“

On nám tento chodící inkubátor výmluv chce namluvit, že Ústí je něco jako Zakarpatská Rus, kam jede vlak jednou na jaře a jen, pokud nesněží. Ve skutečnosti vyrážejí do Prahy dva rychlíky do hodiny a za šedesát minut hladce přistávají v Holešovicích. Zajímavý je i argument, že si pan Hausenblas nevzpomněl na taxíka, coby zakladatel společnosti Liftago byl nejspíš stižen bácnutím do palice spojeným s akutní amnézií. Uzavíráme s nadějí, že v případě svého zvolení senátorem bude Martin Hausenblas důstojným pokračovatelem velkých Ústečanů minulosti, kteří dali politologii například termíny velrybář či kmotr.

 • Šíří se nám tu takový milý nešvar, že se nejrůznější kejklíři za nějaký ten pěťák přimknou k politikům a do světa pak troubí jako trouby pochvaly podle hesla „Koho krajíc krájíš, toho píseň Krajčo.“ Nejnověji se o chleba přihlásil zpěvák Josef Nos zvaný Pepa.

„Mně se líbí hlavně billboardy, na nichž je Okamura. Protože on tam pěkně vypadá a billboardy s ním jsou takové vkusné. Ty ostatní mne skutečně nezajímají. On je pro mne favoritem voleb!“

To je tak milé, že se vlastně člověk ani nemůže vztekat. Tohle přimykání má tady dlouhou tradici, nemusí člověk chodit ani tak daleko do minulosti, aby se zeblil nad Antichartou, ještě nedávno takhle přimykala Hanička Zanička Bílá Lucie, ta uměla přimknout leckam. Prostě zpěváci jsou svědomím národa, a že blábolí? To je v pořádku, jsou to šašci.

 • Snažíme se vám přinášet aktuální informace z projektu Chemtrails Czech Repubic, což je nejvýznamnější disidentská skupina působící na našem území. Sice nás nedávno ze stránek jako ideodiverzanty vyrazili, ale už se nám tam podařilo vniknout zpět. Přinášíme tedy čerstvé zprávy o možnosti bránit se sprejování a úbytku slunečního svitu pomocí octa umístěného v kelímku na okně:

R.M.: „u nas v Kosiciach sa tak isto snazia, ale my mame Kosicku octovu ligu a preto tu mame slnecno“
V.N.: „to mě zajímá“
R.M.: „normalne octujte (vylejte ocot na cestu, alebo uvarte) a uvidite opat slniecko“
V.N.: „mám na každém okně v kelímkách ocet máte recept na vaření octa?“

Prostě kdyby vám došla inspirace nebo už jste viděli všechny Havlovy hry a neměli dost, tahle skupina vás spolehlivě dostane. Zajímavé přitom je, že podle legendy (případný důkaz přivítáme) tzv. octování do mašíblů nalil některý z trollů a způsobil krásný efekt, kdy se té blbosti skupina chytila a uvěřila jí.

Nám to dává krásnou naději, že líp jen tak nebude. Čili klidnou mysl.

Follow @malecak

2 komentáře

 1. Jakub R. napsal:

  Pecka! Díky Roberte! Zvláš ústecká laboratoř politiky mne pobavila.

  Díky

 2. nováček napsal:

  Výborné. Jen víc takových vtipných (a bohužel pravdivých) článků.

Přidávání komentářů není povoleno
Vážený uživateli, tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací o cookies