,

Desatero podle notorického lháře Jurije Sinělščikova

Napsal/a Kristián Chalupa 25. srpna 2016

GLOSA. Poslanec Státní Dumy Jurij Sinělščikov je typický komunistický prospěchář. Je totiž přesvědčen, že za účast na okupaci, při níž byli v srpnu 1968 střílení v Československu neozbrojení civilisté, by měl být odměněn ze státních peněz Ruské federace. Ještě štěstí, že ne z našich.

V loňském roce se „proslavil“ svým lhaním v tzv. filmovém dokumentu o Varšavské smlouvě, který odvysílala televizní stanice Rossija 1. Přes původní slib nebyl nakonec tento čtyřicetiminutový film prodán České televizi k odvysílání.

Bývalý vojenský radiotelegrafista proslul také svým výrokem „agrese nás čekala až v Praze“. Měl tím pravděpodobně na mysli neozbrojený odpor frustrovaných obyvatel Prahy, kteří protestovali proti bezprecedentnímu vpádu statisícových armád do naší země a barbarskému únosu československých představitelů do SSSR.

Lhal také o tom, jak v čele organizace politických vězňů z roku 1968 Klub 231 stáli bývalí nacisté a kolaboranti s hitlerovským režimem.


Čtěte též:

Ruská propaganda o srpnu 1968: “kontrarevoluci” ilustrují i záběry z května 1945


V nedávné době na sebe Sinělščikov opět upozornil.

Požádal odpovědné představitele Ruské federace, aby byl přiznán statut veterána také účastníkům sovětské invaze do Československa v roce 1968.

Po roce je konečně jasné, proč Sinělščikov tak nestoudně lhal o střelbě českých „kontrarevolucionářů“ na bezbranné sovětské vojáky v Praze a v jiných místech naší země. Byla to předehra k jeho žádosti o statut válečného veterána, který v Československu „nasazoval“ život za věc socialismu a  Sovětský svaz.

K 70. výročí vítězství SSSR nad nacistickým Německem rozhodla totiž ruská vláda jednorázově přilepšit válečným veteránům částkou 7 000 rublů, což představovalo v roce 2015 přibližně 3000 korun.

Bývalý okupant Sinělščikov je určitě v dnešním kapitalistickém Rusku nespokojen se svými příjmy. Kvalitní vodka a špičkový kaviár jsou totiž drahé.  Z tohoto důvodu se pravděpodobně řídí zvláštním desaterem, které mu má napomoci ke zvýšení životní úrovně:

 • 1. V jednu komunistickou stranu a její neomylnost věřiti budeš.
 • 2. Nevezmeš jména strany nadarmo, ale budeš jí do roztrhání těla sloužit.
 • 3. Pomni, abys den narození V. I. Lenina světil.
 • 4. Cti také Stalina, Chruščova, Brežněva, Andropova a Černěnka, abys byl dlouho živ a dobře se ti vedlo na zemi.
 • 5. Nezabiješ. Pokud se ale jedná o kontrarevolucionáře (i neozbrojeného), včetně malého dítěte, máš právo na výjimku.
 • 6. Nesesmilníš. Pokud se ale jedná o smilnění s členkou strany, je vše povoleno.
 • 7. Nepokradeš. V případě, že však jde o majetek československého revizionisty či kontrarevolucionáře, není vůbec hřích mu na něj sáhnout..
 • 8. Nepromluvíš křivého svědectví – s tou výjimkou, abys mohl být válečným veteránem a vydělávat ještě více rublů či nejlépe amerických dolarů než doposud.
 • 9. Nepožádáš manželky bližního svého, ale v případě nepřítele komunismu neber žádné ohledy a bude ti odpuštěno.
 • 10. Nepožádáš statku bližního svého – pokud jsi však levověrný  bolševik, máš plné právo na statky kulaků, pravicových oportunistů,  revizionistů či zrádců, kteří vyměnili socialistický blahobyt za kapitalistickou  bídu.

Čtěte též

8 komentářů

 1. Qaid napsal:

  A takových komoušských dementů je Rusko plný..! Co by kdo jinýho od nich mohl chtít a čekat!

 2. Sandy napsal:

  Nejsme na tom líp -máme Halíka ,Peheho , Gayclub Jandy , Fištejna ,Mitrofanova ,Romancova (a ti 3 poslední pochází ze stejné líhně jako Jurij) , duo KK (kníže .Kalousek ),Štětinu ,Klváňu a další

  • YT napsal:

   Zastáváš se komoušského okupanta a rusáka ?

   • Sandy napsal:

    Ne ,pouze konstatuji ,že sbírku vlastnich pitomců máme také a statisticky je Rusů 13x více takže těch pitomců mají úměrně více

 3. Petr V napsal:

  Ona ta kvalitní vodka zas tak drahá nebude. To by byla revoluce na to tata..

 4. František Navrátil napsal:

  Faktem je, že Sinělštikov je odporný lhář, bolševický manipulátor a překrucovač historie. Ovšem na komentátory České televize nemá! Oproti partě jako je Jefimka Fištejn, Romancev, Votápek, Mitrofanov, Kolář, Novotný, Riegel,Putna či Karas s Pazderkou je ubohý zastydlý břídil.

  • Robert Břešťan napsal:

   Nějaké argumenty, fakta, data, důkazy?

   • František Navrátil napsal:

    Zkuste se někdy podívat na kterékoliv zpravodajství České televize. Například naposled přinesla ČT reportáž z demonstrací při příjezdu Merkelové. Samé obrázky uvědomělých občanů s vlajkami EU a Německa. Tak jako v bolševickém Rudém právu jsou v ČT tři druhy zpráv: Pravdivé-datum, pravděpodobné-počasí, nepravdivé-ostatní.

Přidávání komentářů není povoleno
Vážený uživateli, tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací o cookies