Víme, že vás reklamy otravují, můžete nezávislou žurnalistiku podpořit i jinak, například prostřednictvím systému Darujeme.cz.
,

Desatero podle notorického lháře Jurije Sinělščikova

GLOSA. Poslanec Státní Dumy Jurij Sinělščikov je typický komunistický prospěchář. Je totiž přesvědčen, že za účast na okupaci, při níž byli v srpnu 1968 střílení v Československu neozbrojení civilisté, by měl být odměněn ze státních peněz Ruské federace. Ještě štěstí, že ne z našich.

V loňském roce se „proslavil“ svým lhaním v tzv. filmovém dokumentu o Varšavské smlouvě, který odvysílala televizní stanice Rossija 1. Přes původní slib nebyl nakonec tento čtyřicetiminutový film prodán České televizi k odvysílání.

Bývalý vojenský radiotelegrafista proslul také svým výrokem „agrese nás čekala až v Praze“. Měl tím pravděpodobně na mysli neozbrojený odpor frustrovaných obyvatel Prahy, kteří protestovali proti bezprecedentnímu vpádu statisícových armád do naší země a barbarskému únosu československých představitelů do SSSR.

Lhal také o tom, jak v čele organizace politických vězňů z roku 1968 Klub 231 stáli bývalí nacisté a kolaboranti s hitlerovským režimem.


Čtěte též:

Ruská propaganda o srpnu 1968: “kontrarevoluci” ilustrují i záběry z května 1945


V nedávné době na sebe Sinělščikov opět upozornil.

Požádal odpovědné představitele Ruské federace, aby byl přiznán statut veterána také účastníkům sovětské invaze do Československa v roce 1968.

Po roce je konečně jasné, proč Sinělščikov tak nestoudně lhal o střelbě českých „kontrarevolucionářů“ na bezbranné sovětské vojáky v Praze a v jiných místech naší země. Byla to předehra k jeho žádosti o statut válečného veterána, který v Československu „nasazoval“ život za věc socialismu a  Sovětský svaz.

K 70. výročí vítězství SSSR nad nacistickým Německem rozhodla totiž ruská vláda jednorázově přilepšit válečným veteránům částkou 7 000 rublů, což představovalo v roce 2015 přibližně 3000 korun.

Bývalý okupant Sinělščikov je určitě v dnešním kapitalistickém Rusku nespokojen se svými příjmy. Kvalitní vodka a špičkový kaviár jsou totiž drahé.  Z tohoto důvodu se pravděpodobně řídí zvláštním desaterem, které mu má napomoci ke zvýšení životní úrovně:

 • 1. V jednu komunistickou stranu a její neomylnost věřiti budeš.
 • 2. Nevezmeš jména strany nadarmo, ale budeš jí do roztrhání těla sloužit.
 • 3. Pomni, abys den narození V. I. Lenina světil.
 • 4. Cti také Stalina, Chruščova, Brežněva, Andropova a Černěnka, abys byl dlouho živ a dobře se ti vedlo na zemi.
 • 5. Nezabiješ. Pokud se ale jedná o kontrarevolucionáře (i neozbrojeného), včetně malého dítěte, máš právo na výjimku.
 • 6. Nesesmilníš. Pokud se ale jedná o smilnění s členkou strany, je vše povoleno.
 • 7. Nepokradeš. V případě, že však jde o majetek československého revizionisty či kontrarevolucionáře, není vůbec hřích mu na něj sáhnout..
 • 8. Nepromluvíš křivého svědectví – s tou výjimkou, abys mohl být válečným veteránem a vydělávat ještě více rublů či nejlépe amerických dolarů než doposud.
 • 9. Nepožádáš manželky bližního svého, ale v případě nepřítele komunismu neber žádné ohledy a bude ti odpuštěno.
 • 10. Nepožádáš statku bližního svého – pokud jsi však levověrný  bolševik, máš plné právo na statky kulaků, pravicových oportunistů,  revizionistů či zrádců, kteří vyměnili socialistický blahobyt za kapitalistickou  bídu.
Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

8 komentářů

 1. Qaid napsal:

  A takových komoušských dementů je Rusko plný..! Co by kdo jinýho od nich mohl chtít a čekat!

 2. Sandy napsal:

  Nejsme na tom líp -máme Halíka ,Peheho , Gayclub Jandy , Fištejna ,Mitrofanova ,Romancova (a ti 3 poslední pochází ze stejné líhně jako Jurij) , duo KK (kníže .Kalousek ),Štětinu ,Klváňu a další

  • YT napsal:

   Zastáváš se komoušského okupanta a rusáka ?

   • Sandy napsal:

    Ne ,pouze konstatuji ,že sbírku vlastnich pitomců máme také a statisticky je Rusů 13x více takže těch pitomců mají úměrně více

 3. Petr V napsal:

  Ona ta kvalitní vodka zas tak drahá nebude. To by byla revoluce na to tata..

 4. František Navrátil napsal:

  Faktem je, že Sinělštikov je odporný lhář, bolševický manipulátor a překrucovač historie. Ovšem na komentátory České televize nemá! Oproti partě jako je Jefimka Fištejn, Romancev, Votápek, Mitrofanov, Kolář, Novotný, Riegel,Putna či Karas s Pazderkou je ubohý zastydlý břídil.

  • Robert Břešťan napsal:

   Nějaké argumenty, fakta, data, důkazy?

   • František Navrátil napsal:

    Zkuste se někdy podívat na kterékoliv zpravodajství České televize. Například naposled přinesla ČT reportáž z demonstrací při příjezdu Merkelové. Samé obrázky uvědomělých občanů s vlajkami EU a Německa. Tak jako v bolševickém Rudém právu jsou v ČT tři druhy zpráv: Pravdivé-datum, pravděpodobné-počasí, nepravdivé-ostatní.

Přidávání komentářů není povoleno