Víme, že vás reklamy otravují, můžete nezávislou žurnalistiku podpořit i jinak, například prostřednictvím systému Darujeme.cz.
,

Buďme v klidu, prezident je virolog. Už před deseti lety věděl, že prasečí chřipka je podvod

GLOSA Česko míří k druhému lockdownu a hlava státu promluvila: „Já bych více věřil odborníkům, kteří jsou pro drakonická opatření,“ přimlouvá se v čerstvém rozhovoru pro MF Dnes Miloš Zeman, sám hotový virolog (netýká se epizody u korunovačních klenotů). Připomeňme si tedy zlomové Zemanovy teze na tomto poli za poslední dekádu.

2010: „Prasečí chřipka je podvod farmaceutických firem“ (podle pozdějších studií měl virus prasečí chřipky na svědomí cca 300 tisíc až půl milionu obětí, pozn. red.)

2014: Válka na východě Ukrajiny je „něco jako chřipka“

únor 2020: „V našich podmínkách by bylo logičtější, kdybych se bál chřipky“ (než Covid-19)

březen 2020: „Jsem starý člověk a já už jsem tady zažil tolik epidemií, že je ani nedokážu spočítat. Tato epidemie, jako mnohé předchozí, přejde.“

léto 2020: Prezident dočasně zmizel v Lánech.

říjen 2020: „Bohužel, tito užvanění amatéři, kteří nám říkají, že koronavirus je chřipka, způsobili ve veřejnosti neoprávněné očekávání, že to brzy zmizí.“

Nu… Tak hlavně klid a věřte odborníkům, ne užvaněným amatérům.

Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

10 komentářů

 1. Oskar (hanák z Hané) napsal:

  Jen připomínka : Všech 600 000 dávek vakciny proti prasečí chřipce, kterou způsobuje ji virus označený jako A (H1N1), bylo vyhozeno, tedy bez použití zlikvidováno jako biologický odpad. Virus jaksi kdesi vymizel.
  Zaplaceno za ně bylo českým státem 110 000 000 Kč.
  Prezident Zeman to snad tušil, když mluvil, podle článku, o tom, že jde jen o obchodní záležitost farmaceutických firem.
  Zdroj : Právo, 2.6.2010, autor Václav Pergl.
  Má, ten prezident, nejspíš pravdu i v tom, že i virus SARS-VoC-2, co způsobuje nemoc Covid-19, jednou vymizí. Je jen otázkou, jak velká část lidské populace vymizí s ním.

  • Krkowitz fon Milowitz napsal:

   Jen připomínka : 3 000 000 dávek leku proti patčíí chřipce, kterou způsobuje ji virus označený jako H5N1, , bylo vyhozeno, tedy bez použití zlikvidováno jako nebezspečný odpad. Virus jaksi kdesi vymizel.
   Zaplaceno za ně bylo českým státem 1000 000 000 Kč.
   Prezident Zeman to snad tušil, když mluvil, podle článku, o tom , že stejné léky tehdy nakoupila Správa státních hmotných rezerv – který se ale žádných přípravků zbavovat nemusel, protože je zvládl vyměnit za nové. teda že jde jen o obchodní záležitost ministerstva a farmaceutických firem.
   zdroj: ČT24 AUTOR apm 16. 9. 2019 Ministerstvo prošlé léky Tamiflu a Relenza pálí
   Má, ten prezident, nejspíš pravdu i v tom, že i USpatent SARS-CoV 2serie , co vyvolává Coronavirus disease 2019, jednou vymizí. Je jen otázkou, jak velká část lidské populace vymizí a na co jestli na očkování teda jeho vedejší ůčinky za něš výrobce neručí nebo že jim nebudou podána ANTI-VIRotoka ješ proletěli komínem před jejich uživateli .

 2. Krkowitz fon Milowitz napsal:

  Netvrdil bych že je VIRolog ale na VIRozy je specilista jak můžou potvrdit korunaovační klenoty.

 3. nemec napsal:

  My máme tolik odborníků , že máme problém si vybrat ty pravé. Další problém je ten, že sice komunisté drtivě propadli v posledních volbách ale ve skutečnosti nám stále velí ti komunisti, kteří si převlékli jen kabát a sundali si rudou hvězdu. Mozek mají stejný .

  • Oskar (hanák z Hané) napsal:

   Po jednatřiceti letech,ti komunisti co tehdy veleli jsou dávno v důchodu, pokud vůbec nevymřeli. Ti dnešní šedesátníci měli tedy ještě stranickou nudli u nosu a nikdo je moc neposlouchal.

 4. Tondach napsal:

  …. nejen virolog, ale sám si dokonce vyléčil cukrovku! 🙂

 5. jos napsal:

  Domnívám se, že tenhle článek četl už dávno Francois Villon když napsal svou Baladu o jazycích klevetníků.

 6. Josef II napsal:

  Je stršné,že zapadl článek o linkách darovaných Tchajwanem. Stát neví jak je přijat.To je na trestní oznámení na vládu a hradního virologa,za ohrožení zdraví obyvatelstva.

Přidávání komentářů není povoleno