Facebook Miroslava Kalouska,

Volební kalkulačka: Máte blíže ke Kalouskovi nebo Babišovi? Zkuste si nejdůležitější letošní hlasování

Napsal/a Kamil Gregor 31. prosince 2015

Kteří poslanci a senátoři v Parlamentu nejlépe zastupují vaše názory? A o čem se letos rozhodovalo? Vyzkoušejte si, jaké je to zasednout do parlamentních lavic díky volební kalkulačce!

Kalkulačka obsahuje 19 reálných hlasování o důležitých návrzích během roku 2015. U každého u nich můžete, stejně jako zákonodárci, hlasovat pro či proti. Následně se dozvíte, jak se vaše odpovědi shodují se skutečnými hlasy poslanců a senátorů.

 

Kalkulačku připravilo sdružení KohoVolit.eu. Pokud se vám kalkulačka líbí, podpořte nás pomocí DMS na číslo 87777 s textem: DMS ROK KOHOVOLIT (cena 30 Kč, z toho 27 Kč pro KohoVolit.eu). Více o kalkulačkách se můžeme dozvědět na webu KohoVolit.eu a v mých předchozích článcích (např. zde a zde).


Čtětě též:

TOP 10 návrhů zákonů v roce 2015. Podívejte se na hlasování o EET, očkování dětí či důchodech 

Datová analýza: Úsvit ve sněmovně hlasuje s pravicí, vláda nabrala přeběhlíky


 

Autor je datový analytik a politolog, působí v občanském sdružení KohoVolit.eu a na Katedře politologie Masarykovy univerzity v Brně.

3 komentáře

  1. SuP napsal:

    Kalkulačka mi ukázala (mimo jiné), že největším bolševikem v parlamentu je Dienstbier Jun. Kdo by to byl čekal?

  2. Milo Doubrava napsal:

    Zajímavý formát.

  3. jaroslav malus napsal:

    Dobrý

Přidávání komentářů není povoleno
Vážený uživateli, tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací o cookies