Víme, že vás reklamy otravují, můžete nezávislou žurnalistiku podpořit i jinak, například prostřednictvím systému Darujeme.cz.

VIDEO: Klíčový muž Miloše Zemana. Co tají Martin Nejedlý?

Na Hradě má kancelář, i když tam není zaměstnaný. Dostal diplomatický pas, ačkoliv by na něj neměl mít nárok. Podle hradního mluvčího za své působení neinkasuje žádné peníze ani odměny. Vlivný externí poradce prezidenta Zemana Martin Nejedlý zůstává i po druhé prezidentské volbě záhadou.  

K Zemanovi se Nejedlý dostal prostřednictvím jeho tehdejšího klíčového poradce Miroslava Šloufa. Do kampaně a podpory Zemanovy strany SPO vložil dva miliony korun. Před první prezidentskou volbou, v závěru úspěšné kampaně, kterou Nejedlý se Šloufem řídili, se ale Nejedlý Šloufa zbavil a obsadil jeho místo po Zemanově boku.


CO TAJÍ MARTIN NEJEDLÝ? PODÍVEJTE SE NA VIDEO

(ke spuštění v náhledu obrázku nad titulkem)


HlídacíPes.org se dlouhodobě snaží příjít na to, co Martin Nejedlý dělal před tím, než si ho vzal pod ochranná křídla Miroslav Šlouf. Nejedlý odhalil jen to, že pobýval deset let v Rusku. Co tam dělal, a s kým se tam stýkal, ale prozradit nechce.

Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

9 komentářů

 1. sandy napsal:

  Zjištění této agentury – Jedna paní povídala – je alarmující – nebývalý jev v české politice – poradce bez platu – když si vzpomenu kolik dokázaly utratit vlády ODS a vlády kde byl pan Kalousek za poradce a právníky a kolik ještě běží na stát žalob , které pravidelně prohráváme , tak ten pan Nejedlý musí být pro kavárnu podezřelý

  • Radoslav napsal:

   Sandy možná byste se mohl podělit o informace, které o p. Nejedlém máte vy? Vyhovuje vám, že prezident má v týmu p. Nejedlého? Jestli je vám podezřelý kdokoliv jiný, máte možnost na případnou nepravost upozornit. Souhlasím s vámi, že p. Nejedlý není jediný pochybný spolupracovník p. prezidenta nebo dalších veřejných činitelů, copak ho to ale omlouvá?

   • David Koubík napsal:

    Ale existuje. Podle prezidenta Zemana a ex-prezidenta Klause jde o skupinu lidí, kteří v životě nic nedokázali, výčtem tedy asi 2,7 milionů lidí, kteří dali v nedávné volbě hlas Drahošovi. Dva nejvyšší výstavní činitelé tedy zahájili něco na způsob třídního boje.

   • sandy napsal:

    Pokud máte informace o nekalé činnosti pana Nejedlého je Vaší občanskou povinností podat na něj trestní oznámení – nebo alespoň poslat , jak je dobrým zvykem v zemích Koruny české od dob Habsburků přes I.republiku , protektorát , socializmus a dnešek , anonymní udání , paní Bradáčová a olomoučtí prokurátoři to náležitě ocení

  • Lu napsal:

   Jen na okraj…Kavárna neexistuje, je to jen abstraktní „nepřítel“. Jste myslím obětí propagandy proti (neexistující) skupině obyvatelstva.

 2. Tyl napsal:

  pište na koho reagujete, když tady mají takový slabší diskusní formát.

 3. Stanislav napsal:

  Opět dobrá práce ? Díky za článek. Neplánujete dělat více videí? Občas mě nebaví číst ?

 4. ola napsal:

  Putin a Lukoil verohodne prozrazuji jeho drivejsi a soucasnou spoluprace s ruskymi bezpecnostnimi sluzbami. Porad jsou nejake domnenky a narazky, ale pochybuje o tom nekdo? Lide chapou, ze se neco deje, ale nechapou, co se deje. Nevim jak to chodi u novinaru, ale asi nema smysl zjistovat neco u Nejedleho, stejne nikdy nic nerekne, ale radsi ptat se rovnou bezpecnostnich organu zda nepovazuji tuto situaci za bezpecnostni riziko pro prezidenta, stat a EU. Pokud tvrdi, ze ne, tak nemaji situaci pod kontrolou nebo uz je rozhodnuto o odpovidajicim smerovani statu, a bezpecnostni sluzby jsou soucasti tohoto smeru. Je tomu jeste nejake jine vysvetleni?

 5. Masák napsal:

  Co dělal v Rusku je přeci jasné školil se! A teď může radit.

Přidávání komentářů není povoleno