Víme, že vás reklamy otravují, můžete nezávislou žurnalistiku podpořit i jinak, například prostřednictvím systému Darujeme.cz.
Komunističtí poslanci Mackovík a Ondráček v rozhovoru pro separatistickou TV OPLOT na Ukrajině
printscreen: YouTube,

Starosta Dobřichovic nabízí obušek pro poslance Ondráčka. Pivo a párek zajištěny

Starosta středočeské obce Dobřichovice Petr Hampl (ODS) plánuje spolu s místním divadelním spolkem rekonstrukci pražských listopadových událostí. Oficiálním dopisem pozval do komparsu pro roli mlátičky poslance KSČM a bývalého příslušníka pořádkových jednotek Veřejné bezpečnosti Zdeňka Ondráčka.

„Není to fabulace. Dopis jsem poslal minulý týden v pátek. Rekonstrukci událostí plánujeme, bude to už tuto sobotu od 14 hodin v centru Dobřichovic,“ potvrzuje starosta Hampl. Jako první o jeho dopisu napsal server Seznam Zprávy.

„Příslušníků VB „mlátiček“ nemáme dostatek. Nikdo z našich divadelníků se do této veskrze záporné role bohužel moc nehrne. Napadlo nás proto, zda byste se jako jeden z těch, kteří v roce 1989 zasahovali proti demonstrantům, našeho „esenbáckého“ komparsu nechtěl zúčastnit,“ stojí v dopise.

„Samozřejmě byste nám musel slíbit, že necháte na uzdě výcvikem získané reflexy a obušek proti účastníkům happeningu za žádných okolností nepoužijete, ale pouze jím budete hrozit,“ doplňuje starosta svou žádost s dodatkem, že občerstvení – pivo a párek – jsou pro akci zajištěny.

Odpověď od poslance Ondráčka dosud na dobřichovický úřad nedorazila. Pro Seznam Zprávy však Ondráček telefonicky z Moskvy reagoval: „Ať si tu akci klidně dělají. Mně je to úplně ukradené.“

Text dopisu:

Líbil se vám tento text?
Podpořte nás převodem pomocí QR kódu

Naskenujte QR kód prostřednictvím své mobilní bankovní aplikace a zadejte částku dle libosti.

Děkujeme za podporu!
QR kód
Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

4 komentáře

 1. vala napsal:

  Proč nenabízí také obušky pro mlátičky ve Francii , Španělsku a dalších západních zemích , kde to jsou skutečně masakry ? Ondráček praštil holku , která na něj plivla , to na ní měl také začít plivat ? Dnes snad žádný Pohotovostní útvar nemáme ?

 2. Oskar (hanák z Hané) napsal:

  Takovými šaškárnami se jen snižuje význam listopadových událostí z roku 1989 a autoři se sice zviditelní, ale hlavně ztrapní. 3lo o klíčovou událost českých novodobých dějin, dost na tom, že je ta událost poskvrněna podvodem s mrtvým studentem Martinem Šmídem (viz Hlavní postavy 17. listopadu: Mrtvého studenta Šmída stvořila nevyrovnaná holka a Petr Uhl (viz– eXtra.cz
  Před 8 hodinami extra.cz).

  • Pavel Liška napsal:

   Souhlasím. Je to trapné. Tím ovšem v žádném případě neomlouvám Ondráčka. Jen si opravdu myslím, že takovéto rádobyvtipné výlevy snižují důstojnost Listopadu. Ona to zase taková sranda nebyla. Zajímavé je, že podobné happeningy ve valné většině pořádají studenti, anebo lidé, kteří předlistopadovou dobu nezažili a nyní jsou velcí hrdinové, když už se to nejen smí, ale i očekává.

 3. Tomáš napsal:

  Tak to je ale hodně dobrýýý 😆😆😆😆

Přidávání komentářů není povoleno
ReklamaBělorusko