Víme, že vás reklamy otravují, můžete nezávislou žurnalistiku podpořit i jinak, například prostřednictvím systému Darujeme.cz.
,

Panoptikum prvního máje v pražských ulicích. Očima pouličního fotografa

Pouliční fotograf Zdeněk Velen a jeho prvomájová koláž: Tentokrát jsem začal na Výstavišti na mejdanu komunistů, následovala nad Křižíkovou fontánou „ulička hanby“…

Potom anarchisté a jejich příznivci na Palackého náměstí, rychlý odskok na veganskou náplavku, kde zároveň rozbil svůj stan Andrej Babiš, nafukoval balónky, pilně se fotografoval a podepisoval.

V závěru pak studentský majáles.

 

Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

4 komentáře

 1. jan rich napsal:

  Panoktikum prvního máje:“Komunisté,nejste parta strejdů a tetiček ze sousedství“.A já reku:“Za 1.republiky při prezidentství Masaryka bylo ve stávkách na severozápadě státu zabito několik horníků.Po sametové revoluci se o tom nikomu nechce zmiňovat a je ticho po pěšině“.

 2. mirin napsal:

  Materiál nic moc.Jsem fotografem,když vlastním fotoaparát?
  Reportážní foto vypadá trochu jinak!Pan foťák se chtěl zviditelnit.

 3. Aleš K. napsal:

  Pořídil jsem něco fotografií z 1.Máje v r. 1985 a v r. 2014. Fotil jsem momentky, nikoliv jásající průvod. Jedno foto je dokonce ze stejného místa. Zatímco na dávném obrázku z Moravského náměstí byly houfy lidí, velmi dobře živených, dobře oblečených, tak na „demokratickém“ už zeje park prázdnotou, lavičky tu a tam obsazené bezdomovci. Tečka!

Přidávání komentářů není povoleno