Víme, že vás reklamy otravují, můžete nezávislou žurnalistiku podpořit i jinak, například prostřednictvím systému Darujeme.cz.

Olomoucký psí týden: rekapitulace roku 2017 a silvestrovské přání

Regionální redakce HlídacíPes.org/Olomouc začala oficiálně působit na konci června tohoto roku a od té doby bylo za 6 měsíců práce publikováno vlastních originálních 81 textů. Je tu konec roku 2017 a my pro vás máme spolu s videem i rychlý přehled těch nejlepších a nejčtenějších článků Hlídacího Psa z Olomouckého kraje.

  • TOP 2017: RADIM FIALA muž, jehož majetek pomohl SPD do parlamentu. Má rád psy a Rusko. Radim Fiala se z řadového poslance Občanské demokratické strany dostal až na vrchol Svobody a přímé demokracie. Ta i díky němu uspěla ve volbách do Poslanecké sněmovny.
  • PREZIDENTA VOLTE STRATEGICKYradí Čechům americký sociolog. Kandidátům prý chybí vůdcovství. Rozhovor se  sociologem amerického původu Michaelem Smithem, který dlouhodobě sleduje českou politiku.
  • ŠIMON PÁNEK: Evropská společnost je v tísni a Česko potřebuje prezidenta s pozitivní vizí. „Být aktivní a starat se o věci veřejné přestává být pro mladé lidi trapné,“ říká ředitel a zakladatel neziskové organizace Člověk v tísni Šimon Pánek v rozhovoru pro HlídacíPes.org.
  • KATEDRU APLIKOVANÉ EKONOMIE OPOUŠTĚJÍ UČITELÉnesouhlasí s vedením. Redakce HlídacíPes.org informovala o přístupu vedení Katedry aplikované ekonomie Filozofické fakulty Univerzity Palackého k diplomové práci na téma etický kodex. Teď katedru opouštějí dva učitelé.
  • PO STOPÁCH TENISOVÉHO BOSSE. Kam vedou Černoškovy vazby ze světa byznysu? Miroslav Černošek se zasloužil o kariérní vzestup nejedné tenisové naděje. Vliv sportovního manažera původem z Prostějova má však dosah i mimo oblast sportu. Během posledních let k sobě stáhl pozornost právě díky projektu olympijského centra. HlídacíPes.org zmapoval jeho byznysové vazby.

Líbil se vám tento text?

Podpořte nás prostřednictvím Darujme nebo převodem pomocí QR kódu

Moc děkujeme za podporu!

QR kód
Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Podpořte novináře