Myslíte si, že znáte Andreje Babiše? Ukážeme vám, že ho neznáte

Napsal/a Robert Malecký 2. října 2017
Co mají společného Andrej Babiš a Donald Trump? Náš nový krátký klip je společně zobrazuje v moři informací, kterými je současný svět zaplaven. Vezou se oba politici na vlnách populismu? I o širších souvislostech a lídrech nového typu je naše druhá tištěná publikace – „Babiš. Vůdce pro 21. století.“ 

Publikace podrobně mapuje Babišův byznysový a poté i politický vzestup, analyzuje kauzu Čapí hnízdo, korunové dluhopisy, významné střety zájmů, i všechny jeho evropské a národní dotace.

A není to jen Babiš vs. Trump – v mezinárodním kontextu ho porovnáváme s dalšími politiky „nového typu“ – třeba Vladimirem Putinem nebo Viktorem Orbánem.

 

 

Přispět na nezávislou žurnalistiku můžete i vy. Exkluzivní sběratelská edice Babiš. Vůdce pro 21. století pak bude naším poděkováním za váš dar.

Obálka nové publikace

Publikace vyšla v omezeném nákladu tisíc kusů a jedinou cestou k jejímu získání je dar Ústavu nezávislé žurnalistiky (vydavatel HlídacíPes.org) v minimální výši 1000 korun. Ústav pak dárci zašle publikaci jako poděkování.

4 komentáře

 1. Pavel napsal:

  Dobrý den, bude tato kniha dostupná v knihovně? tedy pokud ma IBAN… Děkuji

  • Robert Břešťan napsal:

   Dobrý den, publikace má evidenční číslo. Dostupná v knihovně nebude. Získat ji lze jen jako poděkování za dar Ústavu nezávislé žurnalistiky. Vizte http://hlidacipes.org/babis-2/

 2. Oskar (hanák z Hané) napsal:

  Dobrý večer, udělám všechny nutné kroky k získání publikace, t.j. kliknu na darovat 1000 Kč, vyplním dotazník, zvolím třeba bankovní převod, kde najdu číslo účtu, kam peníze převést, jak se dovím, že už byly převdeny, kdy a kam mně bude kniha doručena? Budu se muset prokazovat výpisem z banky? A jak se to všechno realizuje při platbě kartou?

  • Vojtěch Berger napsal:

   Prijemny den. System Darujme.cz vse obstara za vas. Staci poslat penize a napsat adresu, kam ma byt publikace dodana. O vse ostatni se postarame my. Publikaci cekejte do cca 4 dni po platbe.

Přidávání komentářů není povoleno
Vážený uživateli, tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací o cookies