Víme, že vás reklamy otravují, můžete nezávislou žurnalistiku podpořit i jinak, například prostřednictvím systému Darujeme.cz.

Myslíte si, že znáte Andreje Babiše? Ukážeme vám, že ho neznáte

Co mají společného Andrej Babiš a Donald Trump? Náš nový krátký klip je společně zobrazuje v moři informací, kterými je současný svět zaplaven. Vezou se oba politici na vlnách populismu? I o širších souvislostech a lídrech nového typu je naše druhá tištěná publikace – „Babiš. Vůdce pro 21. století.“ 

Publikace podrobně mapuje Babišův byznysový a poté i politický vzestup, analyzuje kauzu Čapí hnízdo, korunové dluhopisy, významné střety zájmů, i všechny jeho evropské a národní dotace.

A není to jen Babiš vs. Trump – v mezinárodním kontextu ho porovnáváme s dalšími politiky „nového typu“ – třeba Vladimirem Putinem nebo Viktorem Orbánem.

 

 

Přispět na nezávislou žurnalistiku můžete i vy. Exkluzivní sběratelská edice Babiš. Vůdce pro 21. století pak bude naším poděkováním za váš dar.

Obálka nové publikace

Publikace vyšla v omezeném nákladu tisíc kusů a jedinou cestou k jejímu získání je dar Ústavu nezávislé žurnalistiky (vydavatel HlídacíPes.org) v minimální výši 1000 korun. Ústav pak dárci zašle publikaci jako poděkování.

Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

4 komentáře

 1. Pavel napsal:

  Dobrý den, bude tato kniha dostupná v knihovně? tedy pokud ma IBAN… Děkuji

  • Robert Břešťan napsal:

   Dobrý den, publikace má evidenční číslo. Dostupná v knihovně nebude. Získat ji lze jen jako poděkování za dar Ústavu nezávislé žurnalistiky. Vizte http://hlidacipes.org/babis-2/

 2. Oskar (hanák z Hané) napsal:

  Dobrý večer, udělám všechny nutné kroky k získání publikace, t.j. kliknu na darovat 1000 Kč, vyplním dotazník, zvolím třeba bankovní převod, kde najdu číslo účtu, kam peníze převést, jak se dovím, že už byly převdeny, kdy a kam mně bude kniha doručena? Budu se muset prokazovat výpisem z banky? A jak se to všechno realizuje při platbě kartou?

  • Vojtěch Berger napsal:

   Prijemny den. System Darujme.cz vse obstara za vas. Staci poslat penize a napsat adresu, kam ma byt publikace dodana. O vse ostatni se postarame my. Publikaci cekejte do cca 4 dni po platbe.

Přidávání komentářů není povoleno