Faccebook Milana Chovance,

Ministr Chovanec zveřejnil fotku, jež ho měla kompromitovat

Napsal/a Robert Břešťan 5. října 2015

Po ranní zmínce na svém twitterovém účtu, že si nejmenované médium zadalo výrobu kompromitující fotomontáže, přišel ministr vnitra Milan Chovanec odpoledne s detaily závažného obvinění. 

„V létě jsem obdržel info, že pracovníci jistého vydavatelství chtějí zadat moji fotomontáž z plzeňského klubu. Prý, abych se rozpovídal,“ vysvětlil Chovanec.

Před pár týdny prý dostal informaci, že zakázka je dokončena a doručena a obrátil se proto na tajné služby. Dnes – jak napsal Chovanec – za ministrem přišli bulvární novináři a „přinesli fotomontáž a kladli už v létě avizované otázky“.

„Veškeré získané info předávám v rámci trestního oznámení policii. Pro fajnšmekry zveřejňuji fotomontáž. Nic moc,“ konstatoval na Twitteru ministr vnitra.

Na sociální síti twitter vzbudil snímek pobavení a pochybnosti nad tím, zda lze něco takového vydávat za reálnou fotografii.

Původní ranní twít ministra Chovance.

Chovanec printscreen ok

 

 

Čtěte též

4 komentáře

 1. J.Němec napsal:

  Pan Babiš bude ukazovat prstem, generál Randák a Ištván stíhat, změněná justice panem Pelikánem trestat. Novodobá příprava na volby. Pro volící plebs velmi účinná.

 2. Arne napsal:

  Mazanej a už je ještě více zviditelnej…

 3. český maloměšťák napsal:

  Je suis “ neznámý fotomontážník“.
  Nebo ne ? :-D)
  Tuším že to byl pan Klaus, který kdysi prohlásil, že co není zakázáno, je dovoleno. Pozdější dvojnásobný prezident Čr a dvacetinásobný doživotní doktor.

 4. petrph napsal:

  Na tom snímku je vidět že tohle není profesiální kompromitující fotomontáž,ale amatérština, kterou by udělal každej laik pracující s tabletem za pár minut.
  Ovšem, na naše poměry je i to zbytečnej luxus, na to by stačilo aby nějaké „médium“ otisklo s velkými titulky „Chovanec byl v bordelu“, a všechna další by to po něm začala hloupě opakovat…Výsledek by byl stejnej, ne-li horší..
  Ale s tím musel Chovanec počítat když do politiky šel, v téhle platí catch as you can catch..

Přidávání komentářů není povoleno
Vážený uživateli, tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací o cookies