Víme, že vás reklamy otravují, můžete nezávislou žurnalistiku podpořit i jinak, například prostřednictvím systému Darujeme.cz.
Faccebook Milana Chovance,

Ministr Chovanec zveřejnil fotku, jež ho měla kompromitovat

Po ranní zmínce na svém twitterovém účtu, že si nejmenované médium zadalo výrobu kompromitující fotomontáže, přišel ministr vnitra Milan Chovanec odpoledne s detaily závažného obvinění. 

„V létě jsem obdržel info, že pracovníci jistého vydavatelství chtějí zadat moji fotomontáž z plzeňského klubu. Prý, abych se rozpovídal,“ vysvětlil Chovanec.

Před pár týdny prý dostal informaci, že zakázka je dokončena a doručena a obrátil se proto na tajné služby. Dnes – jak napsal Chovanec – za ministrem přišli bulvární novináři a „přinesli fotomontáž a kladli už v létě avizované otázky“.

„Veškeré získané info předávám v rámci trestního oznámení policii. Pro fajnšmekry zveřejňuji fotomontáž. Nic moc,“ konstatoval na Twitteru ministr vnitra.

Na sociální síti twitter vzbudil snímek pobavení a pochybnosti nad tím, zda lze něco takového vydávat za reálnou fotografii.

Původní ranní twít ministra Chovance.

Chovanec printscreen ok

 

 

Líbil se vám tento text?

Podpořte nás prostřednictvím Darujme nebo převodem pomocí QR kódu

Moc děkujeme za podporu!

QR kód
Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Podpořte novináře

4 komentáře

 1. J.Němec napsal:

  Pan Babiš bude ukazovat prstem, generál Randák a Ištván stíhat, změněná justice panem Pelikánem trestat. Novodobá příprava na volby. Pro volící plebs velmi účinná.

 2. Arne napsal:

  Mazanej a už je ještě více zviditelnej…

 3. český maloměšťák napsal:

  Je suis “ neznámý fotomontážník“.
  Nebo ne ? :-D)
  Tuším že to byl pan Klaus, který kdysi prohlásil, že co není zakázáno, je dovoleno. Pozdější dvojnásobný prezident Čr a dvacetinásobný doživotní doktor.

 4. petrph napsal:

  Na tom snímku je vidět že tohle není profesiální kompromitující fotomontáž,ale amatérština, kterou by udělal každej laik pracující s tabletem za pár minut.
  Ovšem, na naše poměry je i to zbytečnej luxus, na to by stačilo aby nějaké „médium“ otisklo s velkými titulky „Chovanec byl v bordelu“, a všechna další by to po něm začala hloupě opakovat…Výsledek by byl stejnej, ne-li horší..
  Ale s tím musel Chovanec počítat když do politiky šel, v téhle platí catch as you can catch..

Přidávání komentářů není povoleno