Víme, že vás reklamy otravují, můžete nezávislou žurnalistiku podpořit i jinak, například prostřednictvím systému Darujeme.cz.

Kupte si Zemana nebo Babiše dřív, než si oni koupí vás!

Jdeme do finále! Už je poslední den crowdfundingové sbírky máme na to, abychom vybrali chybějících 272 tisíc korun. HlídacíPes.org může zůstat jedním z mála ostrůvků skutečně nezávislé novinařiny jen s vaší pomocí. Pojďte do toho s námi.

DAROVACÍ FORMULÁŘ najdete tady.

Proč vlastně? A co za to?

Kromě dobrého pocitu i super odměny. Tou nejvýznamnější ale vždycky bude fakt, že svobodná žurnalistika, která v posledních pěti letech prošla tragickým úpadkem oligarchizace, ještě žije. Stojí vám za to?

Podívejte se taky, proč nás podporují umělci, kteří nám pomohli s naším reklamním klipem, video máte v úvodu článku.

A tady hotová reklama v ruské verzi. Proč ruská? Protože soustavně mapujeme ruské zájmy v Česku, vliv propagandy a napojení Ruska na klíčové postavy české politiky.

Mnozí z podporovatelů si jako odměnu vybrali „dobrý pocit z podpory nezávislé žurnalistiky“, zájem byl o 27 hrnků s logem HlídacíPes.org a poděkováním redakce, 26 publikací ZE-MAN, Skutečný příběh prezidenta. Dvacet zájemců si „předplatilo“ publikaci Babiš vs. Sobotka, Skutečný příběh voleb, zájem byl i o 2 kurzy Pavučiny byznysu s Eliškou Hradilkovou Bártovou.

Kupte si Zemana nebo Babiše dřív, než si oni koupí vás!

Kromě zmiňovaných odměn je možné si vybrat například Pivo s redakcí či Videokurz s Robertem Maleckým. Kompletní seznam odměn naleznete zde.

Naše crowdfundingová kampaň na podporu Žurnalistiky ve veřejném zájmu je ve finiši. Vybrali jsme bezmála 700 tisíc korun, do cílové částky nám chybí 270 tisíc korun. Šance na darování je jen do dnešní půlnoci, DAROVACÍ FORMULÁŘ naleznete zde.

Získané prostředky budeme směřovat do podpory nových projektů, mezi které kromě regionů patří i videobsah či příprava exkluzivních tištěných publikací.

Stav crowdfundingové sbírky v pátek v sedm hodin ráno:

 

©©

Líbil se vám tento text?

Podpořte nás prostřednictvím Darujme nebo převodem pomocí QR kódu

Moc děkujeme za podporu!

QR kód
Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Podpořte novináře

2 komentáře

  1. rich napsal:

    Nedělejte si z nás kozy.Chceme samozřejně vědět,kam ty desetkoruny budeme vnucovat.

  2. Zdenka Nováváková napsal:

    Vážený pane redaktore, dobrý den. Velmi ráda čtu Vaše připomínky a pravdu. Nemohu Vám přispět, jsem již 9 let vdova. Z jednoho platu se již hůř žije. Ale nejsem sociálka, ale je to někdy na doraz. Ale i tak jsemšťastná, že mohu číst všechny zprávy od Vás. Snad bez peněz bych Vám mohla pomoci jinak. Jsem v politice, jsem v ODS. To co se nyní děje zavání kolapsem , ale Babiše do vlády nechceme. Kolik lidí si podplatilje to od něho hanebnost.Stydno mu vůbec není. Rozdává nakradené peníze těm, ukterých ví, že ho budou volit, nebo čekají snad zázrak, že Babiš všechno změní, a ten co se o to zajímá, tak jen natahuje ruku. Děkuji Vám za Vaše komentáře a pokračujte tak dál. S úctou Zdenka Nováková. Můžete reagovat na můj článek.Děkuji Z.N.

Přidávání komentářů není povoleno