Jack Sparrow Čunek, Miloš Zeman – bojovník za pravdu a vybouchl Jílkové kotel?

Napsal/a Redakce Houpaciosel.cz 25. září 2017
FacebookTwitterPocketE-mail

A tenhle znáte? Mezi americkým a českým důchodcem není zdánlivě žádný rozdíl: oba si můžou dovolit navštívit jednou za rok Prahu. Politicky nekorektní shrnutí uplynulého týdne z dorostenecké novinářské dílny HoupacíOsel.cz.

Pondělí: Čeští odborníci se rozhodli, že v důsledku nadprůměrné sebevražednosti začnou monitorovat místa, kde si lidé nejčastěji chtějí vzít život. Ti to bezpochyby ocení. – Cyril Svoboda pokládá za příčinu neuskutečnění fiktivní schůzky mezi Zemanem a Trumpem to, že je náš prezident prostě nezajímavý. Mám dojem, že Zeman už je zajímavý snad jen pro tvůrce grotesek. – Podle bývalé členky ANO, Kristýny Zelienkové, měl jeho současný poslanec, Miloš Babiš, v soukromém rozhovoru říct, že po ovládnutí ministerstva vnitra půjdou všichni sedět. Babiš celou věc popírá. Zatloukat, zatloukat, zatloukat. Etický kodex ANO ve třech slovech. Známe. (MS)


Redakce HlídacíPes.org připravila exkluzivní publikaci mapující byznys i záměry Andreje Babiše.

Zájemci o publikaci mohou napsat na email [email protected]– rádi je pozveme na jeden následujících křtů: 25. září v Olomouci a 26. září v Ústí nad Labem.


Úterý: Vláda si schválila novou koncepci změn v rodinné politice. Podle Pavla Bělobrádka je ale špatně nastavená a je to „útok na manželství jako institut“.  Nevím, asi by mu to neladilo s jeho radami pro svobodné matky. – Prší a je zima. Pokud zrovna u vás ne, nemáme vás rádi. #oslipocasi – V zoo ve Dvoře Králové se slavnostně pálilo více než 30 kilo nosorožčí rohoviny v rámci boje proti pytlačení zvířat kvůli rohům. Jako jo, ale představte si, co se honí hlavou těm nosorožcům: Zničehonic usnou, proberou se bez své chlouby a pak cítí, jak je opodál někdo pálí. Únos-vetřelci-kvůli-ledvině hadr. – Sebestředný narcis ve vůdčí pozici veřejně prohlašuje, že je připraven svého nepřítele vyhladit jadernými zbraněmi. Děkujeme Trumpovi za změnu, už se do té věty nedá dosadit jen Kim. – Americký židovský fond udělil Miloši Zemanovi cenu Bojovníka za pravdu. To jen taková připomínka, že v USA fakt nemají šajn o tom, co se tu děje. (MK)

StředaBradáčová míří na šéfy zdravotních pojišťoven kvůli mizejícím stamilionům. Podívali jste se do krabice od bot? – Dohledový úřad si posvítí na Babišovu knihu, s ANO zahájil správní řízení. Bude publikace zařazena mezi takové bestsellery, jako Helter Skleter, Mein Kampf nebo Protokoly sionských mudrců? – Čína je ochotna platit za litr Zaječické hořké 600 korun, říká manažer. My jsme ochotni za „pravé najky“ platit maximálně pětikilo. – Opravář i provozní vinu za výbuch kotle v restauraci odmítají. Může za to Míša Jílková. – Putin mě pozval do Soči, oznámil Zeman. Považuje to za vyznamenání. Na oplátku Putin dostane Řád bílého lva, ten má taky každý, třeba Mussolini nebo Castro. – Recept na lepší školství? Přidat ředitelům a více analyzovat, míní organizace. Učitelé zase ostrouhají, snad jim aspoň Zdeněk Pohlreich ve školní jídelně něco pořádného uvaří. – Hrozí kolaps při výplatě důchodů, obávají se poslanci. Česká správa sociálního zabezpečení mění systémy. A tenhle znáte? Mezi americkým a českým důchodcem není zdánlivě žádný rozdíl: oba si můžou dovolit navštívit jednou za rok Prahu. (LM)

Čtvrtek: Padesát kilo másla postupně ukradl zaměstnanec hotelu v Karlových Varech. Život je boj a pouze ti nejsilnější mohou mít máslo na hlavě. – Autoři knihy o podnikání Andreje Babiše s názvem Žlutý baron čelí správnímu řízení. Když už jsme u toho, HlídacíPes.org vydal publikaci Babiš. Vůdce pro 21. století, správní řízení na krku zatím nemá, ale uvidíme. – „Ruce nad hlavu.“ „Já s písničkou jdu jako ptáááček, padada…“ „Ruce nad hlavu povídám!“ „dadadadada..“ *PIF PAF*. Tak nějak mohl probíhat nešťastný zásah policie v Oklahomě, která zastřelila hluchoněmého muže, protože nereagoval na pokyny. – Trump ohlásil bankovní blokádu Severní Koreje, má se připojit i Čína. Podle Kim Čong-una je Trump choromyslný. Jako je paráda, že ti dva se baví a navzájem si neustále zvedají ega… ale pár miliard lidí to sleduje s pocitem, který pracovně nazývám „Všichni tady chcípnemeeee“. (JŽ)

Pátek: Státní rozpočet byl navýšen o 6 korun. Ve znojemské věznici našli u jednoho z vězňů nelegálně držené peníze. Nevyvázl z toho ale jen tak, dostal důtku, kriminálník jeden. Ještě pár takových a do státní pokladničky se to ani nevejde. – Více než 1,5 milionu Poláků plánuje vytvořit živý řetěz kolem státní hranice. Budou se prý držet za ruce a modlit se proti přicházející islamizaci. Podle ankety na serveru Novinky.cz by se k nim přidalo až 73 % Čechů. – V Praze proběhl teroristický útok, a to hned na třech místech – v kině, v metru a na koncertě. Naštěstí jenom cvičný. Protože štěstí přeje připraveným. – Několika německým politikům přišly výhružné dopisy, které obsahovaly i bílý prášek. Podle analýzy je to obyčejná jedlá soda. Jestli to spíš není žert, nějaká Česká soda. – Jiří Čunek se převlékl do kostýmu Jacka Sparrowa. Chce tak dostat do širšího povědomí desetimilionovou dotaci kterou kraj nabízí filmařům. „Ostatně ta postava je mi trochu podobná,“ uvedl hejtman Zlínského kraje. Aha. Ok. (VŽ)

Víkend: Rusové chtěli vytvořit pomník známého konstruktéra zbraní Michaila Kalašnikova. Opominu-li fakt, že z estetického hlediska by šel pomník přirovnat k těm z dob tuhého sovětského režimu, autorovi se podařilo namísto modelu známé zbraně AK-47 vytvořit model německé pušky StG 44. Teď nevím, jestli mám autora litovat, nebo se smát. Asi se budu smát. – Přirovnat krev mučedníků k menstruaci. Tak tenhle husarský kousek se povedl nové turecké miss, která už vlastně miss není, protože ji právě toto prohlášení o titul připravilo. Mučedníky nazývá Erdoğan 200 obětí, které se snažily zabránit puči, a právě letos si Turecko tento svátek poprvé připomnělo. Tak aspoň se to lidem nějak zapíše do paměti. – Němci půjdou dnes k volbám. Průzkumy favorizují CDU Angely Merkelové následované CSU Martina Schultze. Ve hře je ale třeba také AfD, takže je dost možné, že nás bude čekat podobně „příjemné překvapení“, jako ráno po prezidentských volbách v USA. (ToP)

Pop-up mobil Mobile (207451)
ReklamaSMR mobil článek Mobile (207411)
ReklamaSMR mobil článek 2 Mobile (207416)
ReklamaSMR mobil článek 2 Mobile (207416-2)
ReklamaSMR mobil článek 2 Mobile (207416-3)
ReklamaSMR mobil pouze text Mobile (207431)

Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.

Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

ReklamaSkyscraper 2 Desktop (211796-4)