HoupacíOsel.cz: Ruský steak pro vegany, jak zničit za hodinu Ferrari a proč se králíci vozí na ovcích

Napsal/a Redakce Houpaciosel.cz 31. července 2017
FacebookTwitterPocketE-mail

Politicky nekorektní shrnutí týdne z dorostenecké novinářské dílny HoupacíOsel.cz.

Pondělí: Nahý mladík si vykračoval po silnici bez reflexních prvků a nyní mu hrozí pokuta. Chlapci ještě nikdo nevysvětlil, že po svlečení oděvu je třeba dbát zvýšené opatrnosti. – Manželský pár gayů původem z Ameriky má mít ke svému dítěti odnošenému náhradní matkou rodičovská práva i v Česku. Ano, homosexuálové jsou taky lidé. Obdivuhodné prozření. – Česko přispěje 24 milionů Kč na řešení migrace ve Středomoří. Podle Sobotky se tak stane největším přispěvatelem na fungování libyjské pobřežní a námořní stráže. Přes práh nám prostě nepáchnou! (MS)

Úterý: Muž v jednom z uherskobrodských barů vyhrožoval personálu a také policistům, kteří na místo záhy dorazili. Všem přítomným vysvětlil, že jestli se k němu přiblíží, podřeže je. Policisté jeho argumenty pozorně vyslechli a následně na něj použili taser. Ve Zlínském kraji celkem klasika. – Apolitický projev před skauty ve spojení s Donaldem Trumpem byl zkrátka něco, co nemohlo dopadnout dobře. A taky nedopadlo. Donald se nejprve snažil mezinárodnímu spolku vnutit své heslo „America first“, následně hovořil o „zlotřilých médiích“ a vše zakončil tématem, které jistě zajímá každého skauta: zrušení Obamacare. Někdo by mu měl vysvětlit, že volby už skončily. – Víte, co je pech? Když vám nevyjde plán, dostat Starosty na své kandidátky a následně se ukáže, že pode posledního průzkumu byste skoro těch 10 procent dohromady v koalici dali. Posíláme pozdrav panu hejtmanu Čunkovi. (ToP)

Středa: V Rusku demonstrovali vegani za to, aby mohli být vegany. Jak to tak bývá v nejlepších a nejsvobodnějších státech světa, jakým podle mnoha spoluobčanů Rusko je, všechny je sebrala policie. Donutí je ve vězení za trest sníst steak? – Americký ministr energetiky Rick Perry naletěl známému ruskému vtipálkovi z dua Trhlí kluci z Ruska. Ten se totiž při telefonickém hovoru s Perrym vydával za ukrajinského premiéra. Perry si tak s ním povídal zcela otevřeně o Pařížské klimatické dohodě či vývozu uhlí z USA na Ukrajinu. Na jeho obranu, 90 % Američanů ani neví, že Ukrajina existuje a těch 10 % si určitě představuje, že se jedná o nějakou pohádkovou zemi vytvořenou „zlotřilými médii“. Třeba něco jako KLDR. – Na Novém Zélandu se zachránili králíci před záplavami tak, že vyskákali na záda ovcím. Tuto zprávu uvádíme jen proto, abychom splnili normu alespoň jedné zprávy o zvířátkách. (ToP)

Čtvrtek: Starostové mají nového lídra, heslo i logo. Inspiraci našli v operačním systému Windows. Opravdu, podívejte se na to sami. – Ředitel městské policie na Praze 1 chce od strážníků více pokut. A od lidí více přestupků? – Děti země brání dálnici D11. Docela úspěšně, výstavba se pozdrží. Nakonec tedy budou naštvaní všichni: hnutí, protože dálnice bude dokončena, a občané, protože to bude trvat jako vždycky. Palec hore! – Pouťová atrakce v Ohiu má na svědomí jednoho mrtvého a sedm zraněných, vyhodila je ze sedaček. Nevím, co jí udělali, ale museli ji pěkně naštvat. Já raději zůstanu u virtuální reality. – Policie špehuje demonstranty a opozici, píše Gazeta Wyborcza. Šlo o zabezpečení sejmu, brání se policisté. A přesně proto mám na webkameře nálepku. Ehm ehm. – Sex je důležitý i po padesátce, rozhodl o tom štrasburský soudní dvůr. Je to potřeba glosovat? (JŽ)

Pátek: Česká obchodní inspekce pokutovala restaurace a podniky, ve kterých došlo k diskriminaci zákazníků. Občas se není čemu divit, obsluhovat lidi s orteláckým tetováním není zrovna příjemné. – V Helsinkách najel muž automobilem do lidí. Zabil jednoho člověka. Na Hepnarovou nemá, bude muset ještě trénovat. – Muž přepadl poštu, chtěl peníze, ale nedostal je. A tak utekl. Příště se bude muset více snažit. – Ekologové se mohou radovat. Evropský soudní dvůr rozhodl o konci kácení Bělověžského pralesa. Aktivisté mohou domů. – Podle posledních volebních průzkumů by měla koalice Starostů s Lidovci 9,5 procenta. Nechtějí se dát zpět dohromady? – Češi v loňském roce prosázeli skoro 200 miliard. Vysoká škola života člověka naučí, co je dobré. (VŽ)

Víkend: Nepovolená technoparty pokračuje, policie dá tanečníkům výzvu písemně. Ústní výzvu technaři neslyšeli. Písemně se to zase ztratí Českou poštou. Technoparty vydrží do zimy. Potom umrznou. – Andrej Babiš se oženil, protestní kolona ho kritizovala z tlampačů. Ten si vytrpěl vstupem do politiky. Musel se dokonce oženit s koncernem, tedy s Monikou Babišovou. – Putin omilostnil dvě ženy odsouzené kvůli SMS za vlastizradu. Si pošleš smsku, kde jsou ruské tanky, a hned do gulagu. – Řidiči trvalo hodinu, než zničil své zbrusu nové Ferrari za šest milionů. Nějak dlouho, ne? (AB)

Pop-up mobil Mobile (207451)
SMR mobil článek Mobile (207411)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-2)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-3)
SMR mobil pouze text Mobile (207431)

Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.

Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Skyscraper 2 Desktop (211796-4)