Víme, že vás reklamy otravují, můžete nezávislou žurnalistiku podpořit i jinak, například prostřednictvím systému Darujeme.cz.
Sorry.cz,

HoupacíOsel.cz: Kdo je tady vlastně idiot a bude cvičit ČSSD s Paroubkem, nebo Paroubek s ČSSD?

Politicky nekorektní shrnutí týdne z dorostenecké novinářské dílny HoupacíOsel.cz. Vtipem tradičně doplnil časopis Sorry.

Pondělí: Čuba nabídl „chlapské“ řešení své dlouhodobé absence v Senátu. Ano, jako správného chlapa ho to napadlo řešit po devíti měsících. A s plnou kapsou. –  „Vaše hodnota je daleko vyšší, než hodnota párku s rohlíkem a piva,“ pronesl Zeman na návštěvě v Jihočeském kraji. Krutý zásah do smýšlení českého voliče. – Zaorálek vítá Ukrajince v České republice. Proč taky ne, když přiloží ruku k dílu. – Ruská opozice dostala opět za uši. Svolávat demonstrace je prostě donebevolající troufalost. – S napětím vyhlížíme Zemanův punk v Británii. (MS)

Úterý: Bohuslav Sobotka končí jako předseda ČSSD. My jsme za to rádi, ony i ty vtipy o něm byly strašně nudné. – ČSSD teď povede ministr vnitra Milan Chovanec, v poslední době zejména zastánce svobody vlastnictví zbraní a odpůrce migračních kvót. Klobouk na hlavu, Winchestera na rameno a hybaj k jižní hranici, amigos! – Když už jsme u toho, vláda podá žalobu k Soudnímu dvoru EU na směrnici o držení zbraní. Z tohohle budeme ještě nervy okousávat konce broků. – Mezinárodní koalice v boji proti IS nasadila shazování bílého fosforu. Ano, zakázanou látku. Ve stále obydlených oblastech. Dal bych sem fórek odkazující na inspiraci Spec Ops: The Line, ale nějak to nejde. – V San Franciscu podle všeho zaměstnanec pošty zastřelil tři osoby a další zranil, než obrátil zbraň na sebe. A proto, milí lidé, buďte slušní k České poště. Nikdy nevíte, co ta chuděra unavená paní schovává pod přepážkou. (MK)

Středa: Zeman odvolá Valachovou, pokud bude sama chtít. Z vlády se dnes prostě odchází nebo zůstává podle rozpoložení pana prezidenta. Kdo ví, v jaké náladě se probudí zítra? – Česko podá žalobu kvůli evropské směrnici omezující držení zbraní. Chovanec konečně vyrazí do lesa na lov se svou malorážkou. Cíl v zaměřovači: Budoucí premiér po volbách do Poslanecké sněmovny. – Sobotka končí v čele ČSSD, volebním lídrem se stává Zaorálek. Sakra, tak Lubomír měl asi větší kalibr. Kontrolní otázka: Co udělá náš dobře známý samopal vz. 24, když ho ponecháme na větru a dešti? – Nové sankce padají na moskevský Kreml. Senátoři USA trestají Rusko za vměšování do voleb. A to mají v senátu díky Vladimirovi nadpoloviční většinu, asi byli domluvení na víc. (LM)

Čtvrtek: Po Sobotkově konci na pozici předsedy ČSSD končí Jan Birke na pozici volebního manažera. Obě funkce přebírá dočasně Chovanec. To je ten pán, který si tak rád hraje se zbraněmi? A je je, to jsem se bál. – Česká armáda nakoupí rakety za 11 miliard. Doletí 50 km a budou propojeny s novými radary, které zvládnou v okruhu 250 km sledovat až 1100 cílů. Teď nám už žádný imigrant neuteče! – V Praze a Plzni jste mohli okusit brazilskou specialitku s tajnou přísadou. Kuřecí maso se salmonelou. – Červená se line záře, červená se line záře, oooheeeň, oooheeeň. Po požáru v Londýně jsou desítky mrtvých. – Ruský opoziční aktivista dostal pokutu za předčítání ústavy na Rudém náměstí. Ano, je to ta stejná země, kde nedávno policie zadržela desetiletého za recitaci Hamleta. Rusko prostě nezklame! (JŽ)

Pátek: Spor mezi zkorumpovanou pakáží a Andrejem Babišem dopadl 1:0 ve prospěch pakáže. – Miloš Zeman navštívil v Londýně královnu Alžbětu II. a nabídl královně stručné expozé o historii česko-britských vztahů. Bonmoty asi protentokrát vynechal a dcera Kateřina tlumočila matce, o čem že se to ti dva vlastně baví. – Senátor Štěch pokračuje v úspěšném období ČSSD. Už tak nalomenou větev, na které visí, dorazil výrokem na konto OSVČ. – Zelení představili svůj volební program. Nestojí za řeč. – Olympijský výbor ukončil po 41 letech spolupráci se společností McDonald‘s. Prý se domluvili na rozchodu. To je kruté, nejprve bych zkusila dát si pauzu. (VŽ)

Víkend: Velký návrat bývalého předsedy. „Lev“ Paroubek už vyplnil přihlášku do ČSSD. ČSSD bude cvičit s Paroubkem. Nebo Paroubek s ČSSD? – Zařídíme průměrný plat čtyřicet tisíc, slibovala ČSSD na konferenci v Praze. Už jenom chybí zdarma deset avokád týdně pro každého mileniála. – Samomluva může být někdy velmi užitečná, píše francouzský deník. Vím, aspoň se jednou za čas dozvím nějaké novinky a zajímavé informace. – Zemanův dar královně je z e-shopu za několik tisíc, napsal Lutonský z ČT. Idiot, reagoval Ovčáček. Správně to mělo být „Reagoval idiot Ovčáček“.  Za chybu se editoři omlouvají. (AB)

Líbil se vám tento text?

Podpořte nás prostřednictvím Darujme nebo převodem pomocí QR kódu

Moc děkujeme za podporu!

QR kód
Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Podpořte novináře