Víme, že vás reklamy otravují, můžete nezávislou žurnalistiku podpořit i jinak, například prostřednictvím systému Darujeme.cz.
Sorry.cz,

HoupacíOsel.cz: Co mají společného Miloš Zeman a Melania Trumpová a proč už nikdo nebude mít rád Brno

Politicky nekorektní shrnutí týdne z dorostenecké novinářské dílny HoupacíOsel.cz. Vtipem tradičně doplnil časopis Sorry.

Pondělí: Turecký prezident Erdogan, demokrat srdcem i duší, opětovně přirovnal Evropany k nacistům a fašistům. – Starostové měst a obcí v okolí Brna se pohoršují nad nově vydaným průvodcem To je Brno. Těžko říct, co je víc k smíchu. Jestli vtipné pasáže z knihy, nebo nabubřelost zdejších úředníků. – Nový vítr do Sněmovny chce přinést Hayato Okamura na kandidátce lidovců. Co na to Jirka Čunek? – „Slibuji, že nebudu pít.“ Ne, na koncerty Rybiček 48 nechodíme. Takhle zní sebemrskačství v přímém přenosu před Okresním soudem v Karviné, které předvedl obviněný z vraždy. – Jan Šubert končí na postu tiskového mluvčího BIS. Na jeho místo nastupuje Ladislav Šticha. Loučíme se a se zamáčknutou slzou v oku posíláme květiny. (MS)

Úterý: Moc retuše, kritizují lidí oficiální portrét první dámy USA Trumpové. Viděli oficiální portrét Miloše Zemana? – V Petrohradě útočil kuchař sushi, bombu vyrobil z hasicího přístroje. Suši mafie je nebezpečnější než pizza mafie. – V Idlíbu zabíjel toxický plyn, tvrdí pozorovatelé. Zemřelo sto lidí. Kolik si ještě musí v Sýrii vytrpět? – Williamsová: Svlékla jsem se do plavek, abych ženám dodala sebevědomí. Osvalená, bohatá, úspěšná sportovkyně… moje sebevědomí je na bodu mrazu. Díky. – Je to správná cesta, hájí neurvalého průvodce Brnem šéfka infocentra. Brno se ale nesmí divit, že ho už nikdo nebude mít rád. (AB)

Středa: Uznat terapeuty a specialisty tradiční čínské medicíny v zákoně? Lékaři protestují. To nechápu, co jim může vadit? Tygří kosti, rohy nosorožce nebo sušení mořští koníci? – Sobotka se snaží odvrátit stávku řidičů autobusu a slibuje 420 milionů. Babiš tvrdí, že je to nesmysl, že proč by měli daňoví poplatníci platit soukromým firmám. Asi je třeba, aby autobusové firmy přešly pod Agrofert. – Ministerstvo zahraničí bude řešit britský soudní proces, který osvobodil podezřelé z vraždy českého podnikatele v Londýně. Britové si beztak budou říkat co za vidláky se jim fušuje do justice. Teda, hned potom, co nás najdou na mapě a zjistí, že nejsme Polsko. – KLDR odpálila obřího plyšového jednorožce naplněného cukrovím. No tak ne, odpálili další balistickou střelu, ale když to už nikoho nepřekvapí. – Německo zneplatní sňatky nezletilých. Vidíte to, další projev islamiza… tak moment. (MK)

Čtvrtek: Z armádního skladu na Slovensku se ztratily granáty. Co už, to se občas tak stane a metro tam stejně žádné nemají. – Ano, v Sýrii byly použity chemické zbraně. Západ a Turecko obviňují Asada, Rusko a Damašek tvrdí, že chemikálie unikly z rozbombardovaných skladišť od povstalců. Presumpce neviny tady nefunguje, všichni totiž ví, že to byl prostě ten druhý. – Parlamentní volby budou v poslední možný termín 20. a 21. října. Nechť při nás stojí Bůh na strastiplné cestě skrz hromady žvástů a nesplnitelných slibů. – Zeman přemýšlí o milosti pro Kajínka. To je kampaň, nefalšovaná prezidentská kampaň! – Babiš chyboval ve svém majetkovém přiznání. Dobrý ministr financí by měl mít pouze dvě možnosti: nechybovat v číslech nebo chybovat tak, aby se na to nepřišlo. (JŽ)

Pátek: Indická dívka žila v lese mezi opicemi. Chodila po čtyřech a jedla ze země. Mauglí bez pindíka. Konečně je literatura genderově korektní. – Sexuologa Weisse obvinili za dopravní nehodu. Hrozí mu šest let v chládku. A kdo nám teď bude vysvětlovat, proč má půlka národa poruchy erekce? Budou živé vstupy z cely? Co na to Uzel? Samé otázky. – Donald Trump potrestal Asada za chemický útok. Američané odpálili desítky tomahawků na letiště syrských vládních sil. Takový small Little Big Horn. – Miloš Zeman, muž který rád všechno říká bez obalu, se vyhýbá jasným komentářům k dění v Sýrii po americkém útoku. Inu, to je tak, když lezeš do zadku velkým klukům, kteří se nakonec rozhodnou, že si daj do držky. – Starosta Prahy 6 dal rozhovor do Playboye. Obec za to vyplázla 50 tisíc. Lepší, než to cpát Valentovým listům, imho. (JM)

Sobota: ČSSD si udělala jasno v předvolební kampani pro nadcházející volby: Prioritní skupiny jsou zaměstnanci, rodiny s dětmi a senioři, Babiše řešit prý nebudou. Dokud ale Bohuslav Sobotka nevytáhne svoje „jistoty“, nebude to ono. – Tomio Okamura je stále přesvědčen, že vláda přijímáním imigrantů ohrožuje bezpečnost občanů ČR. Že ta hrstka lidí stejně co nevidět odchází jinam, to už ho asi nebere. – Andrej Babiš by chtěl volby dříve, minimálně o dva týdny. Asi si představil, kolik reportáží stihnou za tu dobu natočit Reportéři ČT. – Uruguay uzákoní prodej marihuany pro rekreační účely. Už ten západ budeme muset dohánět v širším měřítku. – Norská policie našla a odpálila v centru Osla bombu. Zaručené fake news, u nás se žádné bomby nevedou a něčeho takového bychom si určitě všimli! – Síť podvodníků z Indie vylákala po telefonu miliony dolarů ze spousty Američanů. Můžeme být klidní, že u nás by se to nestalo. Podvodníkům by nestačil tarif na pokrytí nákladů. (MK)

Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

1 komentář

  1. nováček napsal:

    „Brno se ale nesmí divit, že ho už nikdo nebude mít rád“. Ale bude, budou to překladatelé z arabštiny a potažmo muslimští migranti, kteří už jsou pány z ANOFERTU toužebně očekáváni. ANOFERT jim věnoval 10 milionů Kč, samozřejmě ne ze svého, ale prostřednictvím „pána“ primátora, podšéfa ANOFERTU, z peněz veřejných, tedy z námi odvedených daní. I pro to slouží EET, založená na závisti těch, co nemají kde krást, těm co „všetcí kradnú“.

Přidávání komentářů není povoleno