Víme, že vás reklamy otravují, můžete nezávislou žurnalistiku podpořit i jinak, například prostřednictvím systému Darujeme.cz.
driver Photographer via Foter.com / CC BY-SA, zdroj

Houpací osel.cz: Proč má Kim velké srdce, co nespolkl Paroubek v rádiu a Ovčáček a královna

Politicky nekorektní shrnutí týdne z dorostenecké novinářské dílny HoupacíOsel.cz. Vtipem tradičně doplnil časopis Sorry.

Pondělí: Hnutí ANO stály inzeráty s přelepenými ústy Andreje Babiše 1,2 milionu korun. Pro image mučedníka je třeba pořádně zainvestovat. – Předvolební průzkumy hlásí následující pořadí: 1. ANO, 2. KSČM, 3. ČSSD. Takže místo lepších zítřku si chceme přivodit spíše agonii. – ČSSD odmítla znovu přijmout do svých řad Jiřího Paroubka. Takže zpátky do soupravy a cvičit. – Kruliš po měsíci opouští nemocnici. Přejeme šťastnou cestu a hlavně už žádný klukoviny. –  Zemřel americký student, kterého Severní Korea po 17 měsících z humanitárních důvodů propustila. Ještě že má Kim tak velké srdce. (MS)

©©

Úterý: Lidovci a Starostové před volbami slibují zrušení EET pro malé podniky a spolky. S takovou Andrej někoho brzo uškrtí účtenkou. – V Ostravě probíhá sčítání lidu sociálně-demokratického. Evidentně už má ČSSD uvnitř takový bordel, že se musí ujistit, že jim někdy nezdrhli další lidi. – V Praze 8 krátce nejezdily tramvaje, kolejím bylo horko a vyboulily se. Vážně si chceme troufnout na vysokorychlostní železnice? – Palestinci nechali pojmenovat náměstí po teroristovi, který má na svědomí vraždy izraelských dětí. A my jsme si mysleli, že omilostněním odsouzeného vraha budeme cool. – Německý ministr vnitra Thomas de Maiziére srovnal uprchlíky s odsunutými Němci, podle něj se jim oběma nedostalo dostatečné pomoci. To zase někomu v Česku rupnou žíly. – Donald Trump obvinil Severní Koreu za smrt amerického studenta, podle všeho tak nedojde k setkání mezi ním a Kim Čong-unem. Třeba Kimovi dojde, co provedl, a pošle USA omluvu vyrytou na balistickou raketu. (MK)

StředaKlausovi poslal dva miliony podnikatel, který od něj dostal milost. Kratochvíl: „Měl jsem mu ty peníze donést v krabici od bot.“ – Česká policie vstupuje na sociální sítě, dosud tu byla téměř neviditelná. No a nám v redakci se zase zdálo, že se svým projektem Modrá velryba je PČR vidět až moc. A taky se těšíme na vystylované fotky BMW i8 s nejmodernějšími filtry a hashtagy. – Ivana Trumpová získá cenu za profesní úspěchy šířící věhlas rodné země. Snad na nás ta americká A-bomba díky tomu spadne jako na poslední. – Čuba neodstoupí, strana by přišla o statisíce, tratil by i Veleba. Vždyť on si to zasloužil, má na to i medaili a ten jeden milion se nějak ututlá. – Sankce KLDR nikdy nezlomí, velkou šanci má ale úplavice cukrová. – Kobliha je zásadní nepřítel, pomeranč je zdravější, prohlásil Zaorálek. Možná má pravdu, ale zatím to vypadá na koblížky s třešňovým kompotem. – Zeman jmenoval ministrem školství Štecha. My mu přejeme, ať to s tou inkluzí, kariérním řádem pro učitele, financováním vysokých škol a státním rozpočtem pro školství dotáhne do konce. Cože? Jen čtyři měsíce? Tak zase nic… (LM)

Čtvrtek: Hradní kancléř Mynář oslavil své 50. narozeniny na Pražském hradě. A přišel i klaun. Tedy Jiří Ovčáček. – Zaorálek chce před volbami změnit podobu růže ČSSD. Co takhle jí zrušit úplně a nahradit jí něčím zajímavějším, originálnějším? Třeba tulipánem. – Je vedro a všechny to sere. – Před bankou v Afgánistánu vybuchla bomba. Tři desítky mrtvých. Takové zprávy už nikoho nepřekvapují. Čtenář si řekne to stejné, jako když se v bulváru objeví, že nějaká celebritka podvedla jinou celebritku s jinou celebritkou: „Už zase?“ – Afgánská armáda si za americké peníze objednala uniformy do lesů, namísto kterých tam mají především pouště a hory. Navíc byly o desítky milionů dražší než vhodnější varianta. Byznys je byznys, životy vojáků jsou životy vojáků. Takže pohodinda. (JŽ)

Pátek: Jirka Paroubek odešel z rozhlasového vysílání. Naštval se na moderátora. Chtělo by to nějaké uklidňující cvičení, třeba cvakání, kloktání a polykání. – Policie řádně vyšetřila nehodu policejního vozu BMW. Všechno je v pořádku. Předpisy nikdo neporušil a auto dostanou další. Kdo se chce projet? – V Turecku se ve školách přestane vyučovat evoluce. Tohle téma je prý mimo porozumění žáků. Mimo porozumění je spíše, co je na tom mimo porozumění. – Rekordní počet blesků hlásí noční bouřky. Tip na téma ke konverzaci. – Slovní fotbal mezi prezidentem a premiérem pokračuje. Podle Sobotky dochází u Zemana k rozpadu osobnosti. Skóre je diskutabilní. – V Bratislavě mají odpadkové koše, které samy hlásí, když jsou plné. Nic moc. Kdyby se raději samy vynášely. (VŽ)

Víkend: Nechtěl si vzít indickou přítelkyni, tak ho znásilnila a uřízla mu penis. Chlapi, dejte si pozor na ty ženské! – Přes sto aktivistů vniklo do lomu Bílina, firma musela zastavit těžbu. Do kamenolomu s aktivisty, ať se naučí pracovat… oh, wait. – Na konci června bude až 35 stupňů. Nechceš přijmout uprchlíky ze Sýrie? Dostaneš vedro ze Sýrie. – Vybudovat socialismus, vystoupit z NATO. KSČM má volební program. Už jenom chybí střelit se do hlavy. – Arogantní Západ nesmí rozhodovat o nás bez nás, komentuje Klaus migrační kvóty. Arogantní Klaus nesmí rozhodovat o nás bez nás, komentuje pisálek Klause. (AB)

Líbil se vám tento text?

Podpořte nás prostřednictvím Darujme nebo převodem pomocí QR kódu

Moc děkujeme za podporu!

QR kód
Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Podpořte novináře