Co vidí Trump na Merkelové, řepka pro Rothschildy a co má Vatikán proti celiakům

Napsal/a Redakce Houpaciosel.cz 10. července 2017
FacebookTwitterPocketE-mail

Politicky nekorektní shrnutí týdne z dorostenecké novinářské dílny HoupacíOsel.cz

Pondělí: Podle výzkumu většina českých obyvatel nevěří v Boha, ale spíše v osud a zázraky. A proto se také nechají vydat napospas Andreje Babiše. – Rusko rozšířilo embargo na dovoz vepřového masa z Česka. Bojí se afrického moru, který prasata postihl. Takže ono se Rusko i něčeho bojí. Já měla za to, že dokáže strach jen vyvolávat. – Lupič ohrožoval prodavače pistolí, ten jej zahnal novinami. Média se projevila jako účinná zbraň. – Poslanec Šarapatka byl zadržen na kyjevském letišti. Ukrajinské úřady jej odmítly pustit na své území. Nakonec přespal na lavičce. Tak nějak vypadá úsvit v Kyjevě. (MS)

Úterý: Jiří Čunek tlačí na vedení KDU-ČSL, aby vypovědělo koalici se STAN. Kluci se smějí a říkají, že průzkumy nic nedokazují, a odkazují se na historii. Jo jo, v té už pohořelo stran. – Rodina Rothschildů pozemky na Opavsku nedostane, soud zamítl dovolání. A mají to, paňáci kapitalističtí! A ještě jim tam vysadíme řepku, tak! – Zástupci USA a Ruska započali dohody o demilitarizované zóně v Sýrii. To všechno spraví, zeptejte se Korejců. – Zoufalý Islámský stát už ztrácí půdu pod nohama, na sebevražedné odpalování posílá i ženy. A pak že jsou to barbaři, zase o krok blíže k rovnoprávnosti. – Šéf Evropské komise Junckner se zlobil na zasedání skoro prázdného Evropského parlamentu. Kritizoval přístup europoslanců a prý už s takovou příště nepřijde. Je hezké jít příkladem, děti. (MK)

Středa: Keňský prezident chválil most stavěný Číňany, ten se za dva týdny zřítil. Most tu chválu zřejmě opravdu neunesl. – Trump míří do Varšavy, Kaczyński se dme pýchou a sváži vítače. V Polsku po dlouhé době jako na prvního máje. – Izraeli se nelíbí, že ho UNESCO označuje za okupanta v Jeruzalémě. To je na organizaci, která financuje časopis adorující Adolfa Hitlera celkem silná káva. – Byl to dárek americkým bastardům, tetelí se Kim po testu nové rakety. Připravuje už KSČM pochvalný telegram s gratulací? – Porodnost v USA je na rekordním minimu, mileniálové nechtějí mít děti. Kefalín, tyhle starosti můžete pustit z hlavy. Lidí je na světě jako sraček. (LM)

Čtvrtek: Ministr vnitra Chovanec nabízí Itálii na pomoc s uprchlíky poslat 21 milionů. Co si za takovou částku mohou pořídit? Například tři krabice s vínem. – To je hnus, byl upálen člověk. Před 602 lety. Jmenoval se Jan Hus. – Hamburk se chystá na summit G20, čeká desetitisíce demonstrantů. Zpětně už víme, že se moc nepřipravili. Ale vraťme se trochu do minulosti a popřejme jim hodně štěstí. Hodně štěstí. – Itálie má nový zákon proti mučení. Policisté mohou na 12 let do vězení. Mezitím v Česku na přehradě Hracholusky museli při kontrolách dýchat „řidiči“ šlapadel. – Turecká policie vtrhla na schůzku ochránců lidských práv. Zadržela šéfku místní Amnesty International. „Za co tady jsi?“ „Za vraždu, za co ty?“ „Za psaní dopisů.“ (JŽ)

Pátek: Trump a Putin se poprvé setkali. Podali si ruku, vyměnili úsměv a pár slov, zatímco Zeman seděl doma, brečel a záviděl. – Hodně lidí navštívilo filmový festival v Karlových Varech. Jestli ale nepřidali žádnou fotku s celebritou na sociální sítě, jako by tam ani nebyli. Jo a Feri se nepočítá. – Podle Realistů Česká televize ignoruje tuto stranu, protože má jiné politické favority. Změna stylu asi nezabrala, ČT není na conversky. – V Česku přibylo nakažených virem HIV. To bude určitě tím, jak se tady míchají ty multikulti. – Kolumbie se chystá vytáhnout z moře vrak lodi, který možná ukrývá poklad. Podle Jacka Sparowa je to jen truhla mrtvého muže. – Ženu zasáhl blesk. O několik dní později podlehla a zemřela. Zasažení bleskem, prostě takový ten zážitek, na který do smrti nezapomeneš. (VŽ)

Víkend: Vatikán zakázal bezlepkové hostie. Věřící s celiakií mají smůlu. A Bůh řekl, ty, jež máš celiakii, nejsi mne hoden, a tak se stalo. – V nevyzrálosti a riskování v autě se dnes dívky blíží klukům, míní expert. Zase za všechno mohou muži! – Němce šokovala válka v ulicích Hamburku, říká reportér iDnes.cz. Přitom by jeden řekl, že jsou po tolika světových válkách už zvyklí. – Trump: Merkelová je neuvěřitelně inspirující vůdkyně, summit zvládá skvěle. Toto není fake news. Opakuji, toto není fake news. – Jsou pohodlní a nepomůžou. Průzkum potvrdil, že lidé nedůvěřují mladým. Nám starcům zase nedůvěřují mladí. – Norové opět postavili skálu ve tvaru penisu. Celé Norsko si oddechlo. Hlavně ta mužská část. (AB)

Pop-up mobil Mobile (207451)
SMR mobil článek Mobile (207411)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-2)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-3)
SMR mobil pouze text Mobile (207431)

Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.

Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Skyscraper 2 Desktop (211796-4)