Víme, že vás reklamy otravují, můžete nezávislou žurnalistiku podpořit i jinak, například prostřednictvím systému Darujeme.cz.
Autor: Josef Albrecht, kresba pro HlídacíPes.org
,

Hnojomety a vlhké sny lidu Agrostátu, jak jsme porazili Putina a prezidentská kampaň na PornHubu

PSÍ UŠI. Do Česka dorazila rekordní zásilka kokainu, ukrytá v krabicích od banánů. Bývalý předseda vlády Mirek Topolánek označil novinářku Apolenu Rychlíkovou za „mimořádnou krávu“. Miloš Zeman posvačil s maďarskou prezidentkou Katalin Novákovou rybí polívku. Z prezidentské volby odstoupila advokátka Klára Slámová dřív, než začala. Prý je to fraška. Tyto události byly vybrány čistě náhodně a nemají žádnou vnitřní ani vnější souvislost. Vítejte u přehledu týdne.

 • Jarní polní práce skončily, hnojomety politické divize skupiny Agrofert slaví úspěch.

Zaseto a podhnojeno je pořádně, je tedy čas začít mluvit o předčasných volbách, dokud to aspoň trochu drží.

Vlhké sny o předčasných volbách zasáhly i struktury převážně nezemědělské, které ovšem se zdejší agropolitickou divizí spojují společné zájmy:

Čili to jen na úvod, abychom měli představu, v jaké fázi vývoje se zhruba nacházíme. Dnes je to právě devět let, co se v jiné, ale v některých rysech podobné situaci, do vývoje vložili policejní plukovníci a aktivističtí prokurátoři. Tenkrát to k předčasným volbám vedlo taky, i když s malým zpožděním, kdy si vládu najmenoval proti vůli poslanecké sněmovny, a tedy protiústavně, Miloš Zeman. Důsledky vidíme dodnes, tak opatrně.


Článek reflektuje dění uplynulého týdne v citátech a výrocích politiků.

Ty samy o sobě nestačí, proto je HlídacíPes.org s jemným odstupem usazuje do patřičného kontextu.


 • A nyní si, milé děti, ukážeme, jak se takové hnojení dobře připravené (zorané) mysli českého voliče provádí. To vezmete hromadu uleželé závisti, namícháte s hnojivem značky „sami máme málo“ a vydáte se ve vězeňském eskortním autobusu (pardon, v obytném voze) po českých městech nedělat kampaň.

„Nemyslím si, že bychom měli pokračovat v dodávání zbraní. My jsme dodávali zbraně a Putina jsme zastavili. Chtěl obsadit celou Ukrajinu, to se chválabohu nepovedlo.“
(pán hledající dno, kterého nebudeme ve vyšším zájmu jmenovat, týdeník Respekt, 8. června)

Tak hlavně že jsme Putina zastavili a je po válce. To se nám všem ulevilo. A teď už jen samá pozitiva a jistoty, nejlíp v čele země s však vy víte kým, s levným ruským plynem pro chemičky v Lovosicích. 


KAŽDÉ RÁNO TO NEJLEPŠÍ Z HLÍDACÍPES.ORG


 

 • A protože máme obecně málo problémů, můžeme si dovolit pustit se do debaty o zrušení veřejnoprávní televize, jak ukázal tady lékař a bývalý vrcholový sportovec Lukáš Pollert.

Samozřejmě by zde bylo možné začít argumentovat kvalitou zpravodajství, aktuální publicistiky a dokumentární tvorby, dětskými pořady, tvorbou pro národnostní a jiné menšiny, koneckonců i menšinovými sporty (třeba takovou kanoistikou, že) a podobně. Jenže je to zbytečné, Lukáš Pollert má neprůstřelné protiargumenty. Tedy jeden.

V pořádku. Koneckonců bychom mohli podobně zrušit i medicínu, jen nás to všechny stojí peníze. A na internetu je lékařských informací zadarmo milion.

 • Myslíte si, že už jste viděli všechno? Neviděli. Prezidentská kampaň, která se zatím nevede, se pomalu překlopila do fáze, kterou by server PornHub nejspíš titulkoval klíčovými slovy #two_buddies #pissing #outdoor_activities. A to jsme teprve v červnu.

Tak klidnou mysl, snad to všechno nějak přežijeme.

Follow @malecak

Líbil se vám tento text?

Podpořte nás prostřednictvím Darujme nebo převodem pomocí QR kódu

Moc děkujeme za podporu!

QR kód
Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Podpořte novináře

8 komentářů

 1. pepa z depa napsal:

  On ještě někdo sleduje ČT, televizi známou největšími fabulacemi mezi ostatními. I když NOVA je už těsně druhá !

 2. Richard Švehla napsal:

  „My jsme dodávali zbraně a Putina jsme zastavili“, hrdě se vyjádřilo maličenstvo Andrej Bureš I.
  A kdyby měl prezident Zelenský číslo na Babišův mobil, tak …

  Ve skutečnosti má na něho kontakty Putin, ještě z těch starých krásných časů, kdy s.Babiš-Bureš donášel STB a sloužil SSSR.
  Pokud by snad Babiš Putinovi mobil nezvedl, tak Soudruh Car zavolá Nejedlému, ten vzbudí Miloše, a už to jede: „Nemyslím si, že bychom měli pokračovat v dodávání zbraní,“ sociálně citlivě pravil budoucí český prezident, celoživotní poskok Matičky Rusi.

  Kdy bude lépe?
  Rádio Jerevan odpovídá: „Lépe už bylo.“

 3. petrph napsal:

  Jenomže a právě, člověk by si skoro pomyslel, v jakém to ideálním státu žijeme, kde respektované nezávislé médium ztrácí ve svém týdenním přehledu energii a čas kritikou vládní opozice.

  Jako by sama vládní politika nevytvořila za ten týden nic důležitého /ani pozitivního, či negativního/ co by stálo za připomínku.
  To by byla přímo ta ideální situace, kterou jistý bard kdysi opěvoval slovy „a ceny jsou stálý a lidi se maj“

  Jenomže tak to rozhodně není, ono totiž jestli se i v závěru píše “ s levným ruským plynem pro chemičky v Lovosicích“, tak ten prosím i za té nejlepší Fialové vlády kupujeme dál, akurát ne tak levně, ale s patřičnou přirážkou od obchodníků ve spřáteleném Německu..

 4. petrph napsal:

  Ale no tak, pokud sledujete zpravy z ukrajinskeho frontu, tak vite ze to malo zbrani co muzeme dodat my, uz Zelenskeho nespasi, to od zacatku patrilo do kategorie symbolicka pomoc. Ten uz se se svymi pozadavky obraci jinde. A v to m pripade by asi Putin potreboval svoje agenty ve Washingtonu aby ti rozhodli ze ten potrebny pocet zbrani nedodaji. 🙂

  • Pavel napsal:

   Ano je vidět, že ty nesleduješ nic, ani americkou historii ani zprávy „z frontu“. Nebo odkud máš tu fantasmagorii, jak Washington dodává Ukrajině to co momentálně nejvíc potřebuje, tedy munici do 152 mm houfnic?

   • petroh napsal:

    Tedy chvili mi trvalo nez mi doslo,na co se ptate. A pak ta odoved zni,ze zadny stat na svete nedodava Ukrajine pozadovane zbrane a munici, v potrebnem mnozstvi. Ani USA, ani my. Tolik zbytneho vojenskeho materialu uz zadny stat na svete po tech par mesicich dodavek nema. I v pripade tech dodavek munice do houfnic by se muselo pockat radu mesicu nez je zase zbrojovky vyrobi. Takze kazdy stat dodava jen co se rozhodne ze muze.My jsme dodali Ukrajine zastarale granaty do jejich houfnic, USA jim snad doda par desitek dalekonosnych raketometu.

 5. Pavel napsal:

  Jinými slovy ty fronte evidentně netušíš ani to, že nově vyrobená munice na Ukrajinu již proudí. Výmluva, že nechápeš tento jasný fakt, kterým chceš obhajovat zločinecký burešův postoj každopádně neobstojí.

Přidávání komentářů není povoleno