CNN Prima News začne vysílat 3. května

Formou virtuální „tiskové konference“, či spíše propagačního videa, se představil nový mediální projekt CNN Prima News. Moderátor Libor Bouček nejprve vychválil velikost, kvality a moderní vybavení studia a stručně vyzpovídal generálního ředitele skupiny Prima Marka Singera.

„CNN Prima News je multiplatforma, která podle mne v ČR nemá obdoby. Bude to moderní zpravodajství kdekoli a kdykoli – v televizi, na onlinu, na sociálních sítích. Obsah bude rozvíjen a vzájemně se doplňovat,“ řekl Singer s tím, že kompletně nová redakce má sto nových novinářů. Jejich představení zabralo nejvíce času pořadu, který se odehrál v záplavě verbálního klišé.

Dozvěděli jsme se například, že nová televize „bude zvedat témata nová i ožehavá, nic pro nás nebude tabu“, že zprávy budou „rychlé, přehledné, stručné a jasné a také pravidelné“ a neopomenou zahraniční, domácí a regionální témata. Rozjezd nového kanálu promění i zpravodajství a publicistiku TV Prima. Zprávy na Primě budou hodinové, nedělní Partie bude trvat dokonce dvě hodiny.

Až po půl hodině jsme se dozvěděli, kdy přesně začne CNN Prima News vysílat: v neděli 3. května v 18.55.

300znaku.cz

Vše podstatné v glosách redaktorů HlídacíPes.org