Víme, že vás reklamy otravují, můžete nezávislou žurnalistiku podpořit i jinak, například prostřednictvím systému Darujeme.cz.
Foto: Pixabay, se souhlasem autora (Pixabay License)
Pixabay, zdroj

Budoucnost médií podle trendů ze zámoří. Digitál dominuje ve zprávách i reklamě

Vývoj v mediálním světě je neúprosný. Digitální média vedou a prosazují se stále více. Uživatelé na nich tráví rekordní množství času a inzerenti poptávají rekordní množství reklamy – to vše na úkor médií klasických. Novin, rádia i televize.

Silně do toho promlouvají hráči, kteří o sobě navenek tvrdí, že mediálními společnostmi vlastně vůbec nejsou, především Facebook a Google.

Vývoj je podobný v celém vyspělém světě. Pohled na vývoj mediální scény v USA však nabízí zajímavou ukázku, jaké jsou trendy a kam se budou ubírat i v dalších částech zeměkoule, včetně České republiky.

Výběr z prezentace uznávané americké výzkumné agentury Pew Research pro zahraniční novináře z konce loňského roku zveřejňujeme se souhlasem agentury.

Prohlédněte si galerii:

Líbil se vám tento text?
Podpořte nás převodem pomocí QR kódu

Naskenujte QR kód prostřednictvím své mobilní bankovní aplikace a zadejte částku dle libosti.

Děkujeme za podporu!
QR kód
Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Nebyl vložen žádný komentář
Přidávání komentářů není povoleno