Víme, že vás reklamy otravují, můžete nezávislou žurnalistiku podpořit i jinak, například prostřednictvím systému Darujeme.cz.
Maria Grazia Montagnari via Foter.com / CC BY, zdroj

Anton Čunkovič na lovu prasat, papež František si zahrává s inkvizicí a Zeman žije!

Už je to 25 let od rozdělení Československa. Při této příležitosti jsme mohli být svědky: opětovného spatření Vladimíra Mečiara, byť tedy bez pěveckého čísla. Politicky nekorektní shrnutí uplynulého týdne z dorostenecké novinářské dílny HoupacíOsel.cz.

Pondělí: Servírka upozornila hosta na zákaz kouření, ten po ní hodil půllitr. S protikuřáckým zákonem prostě lepší svět nebude. – Realisté představili jako svého kandidáta do prezidentských voleb šéfa Asociace obranného a bezpečnostního průmyslu, Jiřího Hynka. V tomto případě jsme všichni klidní. – Skotsku vymírá „generace Trainspotting“, čti narkomané starší 35 let. Fíha, přitom by člověk čekal, že budou naopak prosperovat. – Podle ministra spravedlnosti Pelikána je účelem žádosti o vydání Andreje Babiše a Jaroslava Faltýnka ovlivnění voleb. A stádečko svorně přikyvuje. (MS)

Úterý: Ministři odsouhlasili usnesení, že Český statistický úřad má i nadále počítat příjmy politiků jen v nepodnikatelské sféře, tedy žádné bokovky v podnikání. Protože to je naprosto férové, mno že jo. – V rámci rozšíření železniční sítě plánuje Praha další tunely. Dámy a pánové, kontextový humor. – Ve Zlínském kraji začne odchyt nakažených prasat, už jsou nachystané klece. Osm. A není to málo, Antone Čunkoviči? –  Téměř dvě stovky civilistů má na svědomí bombardování syrské Rakky mezinárodní koalicí v čele s USA. Chtělo by to připomenout jim, že války už nevyhrává strana s vyšším killcountem. -–Papež František prohlásil, že bezpečí uprchlíků má přednost před národní bezpečností. Odvážné. Za výroky podobného kontextového kalibru se dříve udělovalo rande s inkvizicí. – Podle průzkumů si většina dotazovaných Američanů přeje, aby se pomníky konfederačních vojáků neodstraňovaly. Prozíravé. Demonstranti by pak ztratili cíl a dlažební kostky by beztak přistály zrovna v jejich autě. (MK)

Středa: Staletý kostelík v Hradci Králové září po opravě jako nový. Zase ztmavne, ujišťují památkáři. Rasisti. – Lidé budou volit prezidenta v prvním kole 12. a 13. ledna, oznámil Štěch. Když už nám oznámili, kdy budeme volit, nechtějí nám ještě říct koho, prosím? – Opilec v dodávce kličkoval před houkající sanitou. Její řidič ho zastavil. Na co potřebuje PČR ty Superby? – Teenager v Saúdské Arábii tancoval na ulici Macarenu. Zadržela ho policie. ‚Cause your friends don’t dance and if they don’t dance, well, they’re no friends of mine. – V Arizoně se protestovalo proti Trumpovi, ten se pustil do médií. To je zase nějaký fejk. – Hasiči zachránili selata, vděčná farmářka jim je namlela do klobás. Angličané jsou s Hanáky tak podobní. Jen už teda na ty klobásy nedostanou dotace. HA! (LM)

Čtvrtek: Zeman vnímá žádost o vydání Babiše a Faltýnka jako policejní provokaci. Ach, ten těžký život politiků. Spáchat trestný čin a být stíhán? Wtf?! Co je to s tím světem? – Podnikatel Dědek za Starosty kandidovat nebude. Nechce být přirovnáván k Babišovi. Zaskočilo ho snad trestní stíhání Babiše a dostal strach, že by se to podobné mohlo stát i jemu? Možná. – Zeman, Klaus, Štěch a šéfové odborových organizací potravinářů a zemědělců. Na agrosalonu Země živitelka bylo letos veselo. A ano, prezident stále žije. – Brazílie v Amazonii kvůli těžby zlata zrušila rezervaci o velikosti Čech. Brazilci asi nic podobného Zemi živitelce nemají. Věděli by, že místo těžby zlata mají rozšiřovat rybníky. Třeba jako Zeman v Lánech. – KLDR otevře svoji první cestovku v Rusku. Láká klienty na bezpečnost zajištěnou jadernými zbraněmi. „A cenu za nejlepší marketingovou strategii získáváááá…“ (JŽ)

Pátek: Čínská společnost CEFC dluží bývalému českému reprezentantovi Pavlu Nedvědovi 15 milionů korun. Nedvěd měl přitom pouze dvakrát zavítat do Číny a jednou se vyfotil s malými Číňany, převlečenými za fotbalisty. Když tak nad tím přemýšlím, tak za 15 mega to vlastně není úplně špatná smlouva. – Na korejském poloostrově, přesněji na jeho jižní části, se budou konat vojenské manévry jihokorejské a americké armády. Zatímco KLDR to jenom komentovala klasickými větami o „imperialistickém agresorovi z USA“, Rusové se rozhodli na celou situaci podívat pěkně shora s jejich bombardérem Tu-95, který je schopný nést i jaderné zbraně. Vidím, že nás čekají už pouze samá pozitiva a životní jistoty… – Jihlavští strážníci se podepisovali v uniformě pro kandidaturu Miloše Zemana. Čeká je finanční postih. Asi by se nic nestalo, kdyby chytráci z SPO nepřipnuli fotografie podepisujících se strážníků na svůj facebookový profil. Příspěvek smazali teprve, když to rozmázla polovina zpravodajských webů v zemi, což je strážníkům platné asi jako zelená karta syrskému emigrantovi. (ToP)

Víkend: Trump omilostnil šerifa Phoenixu Joe Arpaia, který byl shledán vinným z pohrdání soudem. Tento Šerif kromě toho, že byl velkým bojovníkem proti přistěhovalcům, podpořil také Donnieho ve volbách a naopak zpochybňoval bývalou hlavu státu Baracka Obamu. Souvislost mezi těmito fakty a milostí je zřejmě přímo úměrná souvislosti mezi zvolením Miloše Zemana prezidentem a jeho seznamem vyznamenaných. – Už je to 25 let od rozdělení Československa. Při této příležitosti jsme mohli být svědky: opětovného spatření Vladimíra Mečiara, byť tedy bez pěveckého čísla; opětovné pochvaly Václava Klause Václavu Klausovi za to, jak to tehdy zvládl a především zcela nového typu Roberta Fica –eurooptimisty. – Senátor Jaroslav Kubera, jediný kuřák, který kdy chtěl zavést plošný zákaz kouření a tvrdil, že uhlí není fosilní palivo, si zahraje ve filmu Edvarda Beneše. Máme tedy drobnou naději, že se v herectví zhlédne a přestane fušovat do politiky. (ToP)

Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

2 komentáře

  1. Petr Kaminsky napsal:

    1) „Kvůli těžby?“ To musel psat nejaky Ostravak, jedine tam se bezne pouziva predlozka kvuli s 2. padem. Jinde je to s 3. padem.
    2) Takze HoupaciOsel definitivne konci a jejich prehledy tydne uvidim uz jen tady na HP?

  2. petrph napsal:

    Na příkladu papeže Františka je nádherně vidět jak fungují současné ideologie a jak funguje současná propaganda.
    Proč by sakra měla církev svého papeže hnát před inkviziční soud? Je to naopak, František pro ně dělá přesně to co církev chce a potřebuje. Totiž mohutnou pozitivní propagandu po celém světě, kterou světové elity a intelektuální kruhy obdivují. I ona další zmínka o dalších právech pro migranty na úkor západní civilizace…A jaký je dopad na církev? Žádný, je to jen mediální propaganda, sama církve se jím řídit nemusí a nebude a papež František jí to taky nijak nenařizuje …

Přidávání komentářů není povoleno