Zemanova slabá chvilka a cvičený medvěd Rath

Napsal/a -pes- 28. února 2015
FacebookTwitterPocketE-mail

„Jednou jsem chtěl být zdvořilý a nevyplatilo se mi to,” postěžoval si prezident Miloš Zeman vedení Národní rady osob se zdravotním postižením. Odkazoval tak originálně na svůj dřívější o tom, že děti s určitým handicapem by neměly být zařazovány do tříd se zdravými školáky.

Psisko tedy logicky očekává, že se pan prezident vrátí ke svému běžnému komunikačnímu módu a svaté trojici „hnůj, póvl, idiot.“


Politici a další veřejně činné osoby se den co den „dopouštějí“ zaznamenáníhodných slov, jež je dobré uvést do patřičného kontextu. Pozoruhodným výrokům se pravidelně věnuje stálá rubrika České UFO.


Co nás v týdnu dále zaujalo?

  • „Jde o symbolické odškodné za ponižující zacházení. Za to, že mě vlekli v řetězech před kamerami a fotoaparáty k pobavení celého národa jako nějakého medvěda,“ řekl v České televizi David Rath, bývalý hejtman Středočeského kraje, o nároku na odškodnění ve výši 45 tisíc korun, které mu přiznalo Ministerstvo spravedlnosti.

Psisko rozumí rozhořčení a ponížení, jež musel David Rath po tolika letech strávených na výsluní politiky pociťovat, ale „nějaký medvěd“? Ten by měl přeci peníze schované v sklenici od medu, ne v krabici od vína!

 

  • „Můj čas v současné době patří vzdělávání, chci být nápomocen tomu, aby většinu dětí v českých školách učení bavilo, bylo efektivnější a připravilo je na život v 21.století, který je plný změn,“ naznačil své plány (v rozhovoru pro MF Dnes) po návratu ze svých britských studií Martin Roman, někdejší šéf ČEZ, Škody Plzeň, či Janky Radotín, který také financuje soukromé gymnázium PORG.

Ano, ano, milé děti, Psisko plně souhlasí. Učení vás musí bavit. A když se budete dobře učit, vyděláte možná ve státních službách miliardu jako strýček Roman.

 

  • Opravdu jsem Úsvit koncipoval jako věc na jedno použití, mně šlo o Tomia v křesle prezidenta,” prohlásil Jaroslav Novák – Večerníček, bývalý místopředseda hnutí Úsvit přímé demokracie.

Jeho slova citovaná z vydání týdeníku Respekt jsou velmi pozdní upřímnost. „Těch 342 tisíc voličů by takovou informaci jistě ocenilo dřív,“ soudí Psisko.

 

  • „Stále je zážitek Jágra sledovat,“ vysvětlil floridský generální manažer Dale Tallon pro oficiální klubové stránky, proč je nadšený z přestupu Jaromíra Jágra do týmu NHL Florida Panthers.

Psisko nechce božského Jaromíra podezřívat, jistě to není on, o kom zpívá Miro Žbirka: „… len tak ležať na Floride v tom sa vyznám, to mi ide.“

 

  • „Jak dlouho bude ještě Václav Havel viset na Muzeu? Žádám jeho odstranění,” rozčilovala se přední česká stalinistka, poslankyně Marta Semelová na zasedání zastupitelstva hlavního města nad obřím portrétem někdejšího prezidenta na budouvé Národního muzea v Praze.

Psisko se diví tomu rozhořčení. Soudruzi přeci nikdy neměli problém s tím, že jejich ideologičtí soupeři viseli.

Pop-up mobil Mobile (207451)
SMR mobil článek Mobile (207411)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-2)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-3)
SMR mobil pouze text Mobile (207431)

Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.

Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Čtěte též

Skyscraper 2 Desktop (211796-4)